Obnoviť stránku

Naše predajne zostávajú otvorené a obslúžime všetkých zákazníkov. Viac informácií o aktuálnych opatreniach nájdete tu.

BABYMOOV YOO-Moov

160,90 €
134,08 € bez DPH

BABYMOOV YOO-Moov

Doprajte vášmu potomkovi maximálne bezpečie v detskej postieľke. BABYMOOV YOO-Moov je detská pestúnka, ktorá vám prenesie zvuk aj obraz. Prenos zvuku je riešený digitálne s dosahom až 300 m. Detská pestúnka má k dispozícii veľké množstvo kanálov a od analógových pestúnok sa líši tým, že funguje na vyššej frekvencii, hodí sa tak aj do mesta, kde môže byť prenos signálu rušený rôznymi prekážkami. Pokiaľ sa ale náhodou ocitnete bez signálu, pestúnka na to upozorní výrazným zvukovým znamením. Zdroj, ktorý obstará energiu pre hlavnú, rodičovskú jednotku je sieť (230 v) a batéria. Pre druhú jednotku, tú detskú, je zdrojom sieť (230 v). Za zmienku stojí aj pekný dizajn prístroja, pestúnka tak rýchlo zapadne aj do vybavenia vášho domova.

Základné vlastnosti baby monitora BABYMOOV YOO-Moov

  • Obľúbená video pestúnka pre dokonalú kontrolu bábätka
  • Digitálny prenos zvuku
  • Dosah pokrytia až 300 m
  • Napájanie rodičovskej časti detskej pestúnky: Sieť (230 V) a batéria
  • Zdroj detskej časti pestúnky: Sieť (230 V)
  • Vkusný dizajn

Ďalšie vychytávky detskej pestúnky Babymoov

S modernými technológiami môžete pestúnky využívať aj na iné funkcie. Detská pestúnka má vo výbave režim nočného videnia, vďaka ktorému môžete sledovať potomka, aj keď je v izbe tma. Pestúnke nesmie chýbať ani obojstranný prenos. Ak teda počujete, že je dieťa nepokojné, môžete ho tak cez pestúnku najskôr skúsiť upokojiť hlasom. Ak vás ruší veľký hluk z okolia, stačí len na pestúnke prispôsobiť hlasitosť danej situácii. Praktický režim uspávania povyšuje pestúnku na multifunkčný prístroj. Baby monitor je tak nepostrádateľným parťákom nielen na stráženie bezpečia bábätka, ale vie prehrať aj uspávanky, ktoré ho uspia.

Parametre a špecifikácia

Prenos zvuku

Prenos zvuku Digitálne

Typ

Typ pestúnky S prenosom obrazu (video)

Vlastnosti

Dosah 300 m
Napájanie rodičovskej jednotky Sieť (230 V), batéria
Napájanie detskej jednotky Sieť (230 V)

Funkcie

Funkcie s displejom, Senzor teploty, Obojstranný prenos, Optická indikácia úrovne hluku, Regulácia hlasitosti, Signalizácia mimo dosahu, Indikácia slabej batérie, Vox funkcia, nočné videnie, Uspávací režim (uspávanky, rozprávky alebo projekcia)

Batéria

Typ batérií Lítiová dobíjacia
Počet batérií 1 ks
Kód:  BABY11191
Záruka: 24 mesiacov
Produktové číslo:  3661276155633
P-DC1-WEB06