Obnoviť stránku

Leitz Cosy A4 1 – 5

4,6 5 hodnotení
5,50 €
Pri kúpe 1 ks 5,50 €/ks
Pri kúpe 2 ks 5,22 €/ks
Pri kúpe 3 ks 5,10 €/ks
Pri kúpe 4 ks 4,99 €/ks
Pri kúpe 5 a viac ks 4,88 €/ks

Leitz Cosy A4 1 – 5

Leitz COSY - pre pocit pohody!

Leitz COSY

Pre pocit pohody!

Renomovaná nemecká značka s tradíciou od roku 1871

VYBAVTE SVOJ DOM A KANCELÁRIU DIZAJNOVÝM RADOM LEITZ COSY

Nový rad potrieb Leitz Cosy kombinuje domáce pohodlie s prémiovou kvalitou produktov, ktoré pomáhajú vytvárať pozitívne a inšpiratívne prostredie. Minimalistický dizajn spolu s matnými farbami vás obklopí jedinečným štýlom a pomôže vám cítiť sa uvoľnene a zároveň byť produktívni. Široký rad produktov je ideálnym riešením pre váš domov, home office alebo kanceláriu.

Leitz COSY farby

Koncept farieb:

Teplá žltá

Pokojná modrá

Zamatová sivá

Leitz COSY
Leitz COSY
Leitz COSY
Leitz COSY
Leitz COSY
Leitz COSY
Leitz COSY
Leitz COSY
Leitz COSY
Leitz COSY

OBJAVTE ŠIROKÉ PORTFÓLIO PRODUKTOV LEITZ COSY

Leitz sklenené magnetické tabule

Sklenené magnetické tabule

Zaznamenajte na magnetickú tabuľu Leitz Cosy svoje nápady počas osobných alebo online schôdzok a pracujte plynulejšie. Všetky poznámky zapíšete pomocou priloženej fixku a keď poznámky už nepotrebujete, ľahko ich z tabule zotrite handričkou z mikrovlákna. Pomocou magnetu pripevnite na tabuľu Leitz Cosy obrázky, fotky ai. a spríjemnite si tak pracovný deň.

Odkladače na dokumenty

Odkladač na dokumenty Leitz Cosy je vhodným riešením na organizáciu všetkých vašich dokumentov. Či už ide o listy, poznámkové bloky, bankové výpisy, brožúry, či rôzne dokumenty formátu A4. Kancelárske odkladače Leitz je možné na seba ľahko stohovať, čím ušetríte miesto na pracovnom stole. Pri odkladači s organizérom navyše získate miesto na uloženie poznámkového bloku, mobilného telefónu, tabletu a ďalších vecí.

Zásuvkové boxy

Uschovajte rýchlo všetky písacie potreby, nožnice, dierovačku, zošívačku, pravítko, blok a iné predmety do zásuvkového boxu Leitz Cosy. Kvalitný plast, čistý dizajn a matné farby vytvoria pozitívne a produktívne pracovné prostredie priamo na vašom pracovnom stole.

Leitz odkladače na dokumenty a zásuvkové boxy
Leitz šanóny, pákové zakladače a registre

Šanóny, pákové zakladače a registre

Pákové zakladače s unikátnym 180° mechanizmom vám uľahčia a zrýchlia prácu s dokumentmi až o 20 %. Za kvalitným spracovaním mechanizmu si spoločnosť Leitz stojí, a preto na šanóny, pákové zakladače a registre z radu Cosy poskytuje 5-ročnú záruku. Hebký povrch šanónu je príjemný na dotyk a v kombinácii s matnými farbami dodáva zakladaču jedinečný prémiový vzhľad. Pákový zakladač má na chrbte štýlový štítok, ktorý využijete na jednoduchú identifikáciu obsahu pri umiestnení napolicu. Pákové zakladače z radu Leitz Cosy sú vhodné pre všetky dokumenty až po formát A4 a pojmú až 600 listov. Dostupné sú v klasickom variante so šírkou chrbta 80 mm, alebo v ľahkom mobilnom variante so šírkou chrbta 82 mm. Hľadáte kompaktnejšie riešenie? Vyskúšajte krúžkové dosky Leitz Cosy s kapacitou 190 listov. Nezabudnite dokumenty v šanónoch prehľadne roztriediť pomocou celoplastových registrov.

Zápisníky a poznámkové bloky

Zapíšte si všetky svoje nápady, pripomienky, úlohy, a uľavte svojej preťaženej pamäti. Zápisníky a poznámkové bloky Leitz Cosy sú ľahké, majú hebký povrch a zmestia sa do kabelky, batoha alebo tašky na laptop. K dispozícii sú linkované 80-stranové poznámkové bloky A5 a B5 s pevnou alebo krúžkovou väzbou. Papier pochádza zo šetrne obhospodarovaných lesov s FSC® cerftifikáciou. Silný elastický pásik zaistí, aby sa poznámkový blok samovoľne neotvoril.

Stolové sklenené tabuľky na poznámky

Stolová sklenená tabuľa na poznámky je skvelým doplnkom k samolepiacim papierovým bločkam. Sklenená tabuľa slúži na rýchly záznam tých najdôležitejších poznámok, ktoré musíte mať stále na očiach. Máte všetky úlohy už hotové? Skvelé! Tabuľu ľahko smažte a znovu použite. Možno ich zakúpiť v 2 kompaktných veľkostiach. Vyberte si tú, ktorá vyhovuje presne vašim potrebám.

Leitz zápisníky, poznámkové bloky a stolní skleněné flipcharty
Leitz odvíječe lepicích pásek

Odvíjače lepiacich pások

Či už balíte darčeky alebo rozosielate balíky, lepiaca páska je pre vás predmet každodennej potreby. Odvíjač lepiacej pásky Leitz Cosy sa postará o to, aby ste mali lepiacu pásku vždy poruke. Ťažká základňa s hmotnosťou 815 g a ostré nože zaistia jednoduché a rýchle použitie jednou rukou. Odvíjač Leitz Cosy pojme lepiace pásky do šírky 19 mm a dĺžky až 33 m.

Dierovačky, zošívačky a zošívacie kliešte

Dierovačka Leitz Cosy má kapacitu dierovania 30 listov. Rozstupy otvorov sú od seba vzdialené 8 cm a ich priemer je štandardných 5,5 mm. Príložník vám pomôže ľahko zarovnať dokument. Uzamykateľné prichytenie zaistí úsporu miesta.
Zošívačky papiera Leitz Cosy nájdu svoje miesto na každom pracovnom stole. Kapacita zošívania je 30 listov. Patentovaná technológia predchádza zasekávaniu drôtikov a pomocou otočnej nákovy si zvolíte otvorené alebo uzavreté zošívanie. Zošívačke Leitz Cosy nechýba ani indikátor na doplnenie drôtikov.
Kovové zošívacie kliešte sú vyrobené z robustného kovového materiálu. Hĺbka vkladania papiera je až 5 cm. Kliešte Leitz Cosy sú vďaka tomu vhodné na zošívanie darčekových balení, dekorácií a pod. Kapacita zošívania je 15 listov.
Za kvalitou týchto produktov si spoločnosť Leitz stojí a poskytuje na ne 10 rokov záruky.

Leitz děrovačky, sešívačky a sešívací kleště
Leitz tiché popisovateľné nástenné hodiny

Tiché popisovateľné nástenné hodiny

Sklenené nástenné hodiny s minimalistickým štvorcovým dizajnom prinášajú domácu pohodu, kdekoľvek pracujete. Hodiny Leitz Cosy sú vyrobené z tvrdeného bezpečnostného skla s hrúbkou 4 mm a možno si na ne písať poznámky priloženou fixkou. Hodiny na stenu sú poháňané tichým netikajúcim mechanizmom a sú tak vhodné do študovní, detských izieb, spální, alebo kancelárií. Červený akcent na minútovej ručičke zaistí dobrú čitateľnosť hodín Leitz aj z väčšej vzdialenosti. Pomocou háčika na zadnej strane hodiny Leitz Cosy ľahko zavesíte. Či už máte vymedzený čas na sústredenú prácu, pracovný meeting, yogu, alebo pauzu na obed, s hodinami Leitz Cosy si jednoducho naplánujete všetky vaše aktivity.

Bezpečná organizácia a archivácia dokumentov

Väčšina dokumentov má citlivý charakter, a preto je potrebné tieto dokumenty uchovávať bezpečne. Rad archivačných produktov Leitz Cosy je vyrobený z nepriehľadného materiálu a schová citlivé informácie pred ostatnými. Materiál produktov je vyrobený z kvalitného vysoko odolného ľahkého polypropylénového materiálu bez obsahu kyselín, ktorý zaistí kvalitné a dlhodobé uchovanie všetkých dokumentov. Rad Leitz Cosy ponúka široké portfólio produktov:

  • Dosky na dokumenty s gumičkou a vnútorným vreckom, formát A4, kapacita 150 listov
  • Veľkokapacitné dosky na dokumenty, vhodné do zakladačov, formát A4, kapacita 150 listov
  • Katalógová kniha, 20 integrovaných vreciek, formát A4, kapacita 40 listov
  • L dosky na dokumenty, formát A4, kapacita 40 listov
  • Obálka na dokumenty s 2 vreckami, formát A4, kapacita 50 listov
  • Triediace dosky na dokumenty, formát A4, 3 priehradky, kapacita 40 listov
Leitz bezpečná organizácia a archivácia dokumentov
Leitz úložné boxy Leitz Cosy MyBox vhodné aj pre potraviny

Úložné boxy Leitz Cosy MyBox sú vhodné aj pre potraviny

Modulárne úložné boxy Leitz Cosy MyBox slúžia na jednoduché a rýchle uchovanie kancelárskych predmetov i potravín. Štýlové boxy sú vyrobené z prémiového, odolného so zdravotne nezávadného plastového materiálu BEZ obsahu závadného bisfenolu A tzv. BPA. Úložné boxy majú certifikáciu Food Safe, a sú teda vhodné aj na uloženie potravín. Je možné ich stohovať na seba a šetriť tak miesto. V kombinácii s organizérmi prehľadne oddelíte ukladané predmety. Zaoblené vnútorné aj vonkajšie hrany boxov sú ideálnym riešením na jednoduché a rýchle čistenie. Minimalistický dizajn boxov nájde svoje uplatnenie v kuchyni, kúpeľni, detskej izbe, ale aj v domácej pracovni a kancelárii. Úložné boxy Leitz Cosy skvele dopĺňajú organizéry, stolné boxy a prenosné boxy s držadlom na jednoduchú organizáciu a prenos predmetov.

Zodpovednosť k životnému prostrediu vďaka ekologickému obalu a dlhej životnosti

Produkty radu Leitz Cosy sú vyrobené z veľmi kvalitných materiálov a sú navrhnuté tak, aby dlho vydržali a mohli ste ich používať stále dookola aj niekoľkých rokov. Sú štýlové, majú ikonický minimalistický dizajn a obalové materiály sú vyrobené z recyklovaných materiálov bez obsahu plastov, ktoré je možné znova recyklovať. Ekologické balenie šetrí životné prostredie, ale zároveň je navrhnuté tak, aby maximálne chránilo produkty.

Leitz zodpovednosť k životnému prostrediu

Parametre a špecifikácia

Vlastnosti

Farba Modrá, Sivá, Transparentná, Viacfarebná, Žltá
Materiál Polypropylén
Roztrieďovanie Farebné, Číselné
Počet listov 5

Rozmery

Šírka 245 mm
Výška 305 mm
Kód:  LTZ0103l
Záruka: 24 mesiacov
Produktové číslo:  12400000
Odkazy: Stránky výrobcu

Na vašom súkromí nám záleží

My, spoločnosť Alza.cz a.s., IČO 27082440, používame súbory cookies na zaistenie funkčnosti webu a s vaším súhlasom o. i. aj na personalizáciu obsahu našich webových stránok. Kliknutím na tlačidlo „Rozumiem“ súhlasíte s využívaním cookies a predaním údajov o správaní na webe na zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach a reklamných sieťach na ďalších weboch.

Viac informácií
Rozumiem Podrobné nastavenia Odmietnuť všetko
P-DC1-WEB16