Obnoviť stránku
Na vyzdvihnutie Vami objednaného tovaru sú naše pobočky otvorené podľa otváracej doby pobočky.
Mimoriadna situácia môže ovplyvniť čas doručenia. Na doručení všetkých objednávok intenzívne pracujeme. Ďakujeme za pochopenie.

Lacné príslušenstvo MikroTik

Na tejto stránke nájdete lacné príslušenstvo MikroTik, respektíve všetky príslušenstvo MikroTik zoradené od najlacnejších až po najdrahšie. Lepšie tak vyniknú produkty, ktoré sú práve cenovo najdostupnejšie. Aktuálne najlacnejším produktom v tejto kategórii je MIKROTIK ACGPSA, ktorý stojí 5,88 € vr. DPH. Nie je práve on tým pravým, čo hľadáte?
Spresniť parametre
27 položiek
-51%
MIKROTIK ACGPSA - Anténa
5,88 €
11,90 €
MIKROTIK ACGPSA
Rozbalené
Môžete mať ve streda 8.4. od 10:00
Anténa –
-47%
MIKROTIK ACGPSA - Anténa
6,32 €
11,90 €
MIKROTIK ACGPSA
Na sklade 3 ks
Môžete mať v pondelok 6.4. od 11:00
Anténa –
-40%
Mikrotik Napájací zdroj 24 V pre RouterBoard, 48 W - Zdroj
9,90 €
16,50 €
Mikrotik Napájací zdroj 24 V pre RouterBoard, 48 W
Na sklade > 10 ks
Môžete mať ve streda 8.4. od 10:00
– pre napájanie Mikrotik Routerboardov radu RB/4xx.
-14%
MIKROTIK WMK4011 - Case
12,90 €
15,01 €
MIKROTIK WMK4011
Na objednávku do 4 pracovných dní
Case – montážna sada pre routerboardy série 4011 na inštaláciu na stenu, Case je vyrobený z kvalitnej ocele, súčasťou dodávky skrutky na prichytenie, rozmery: 230×33×151mm
Mikrotik Woobm-USB - Adaptér
12,90 €
Mikrotik Woobm-USB
Na objednávku do 4 pracovných dní
Adaptér – bezdrôtový, konfiguračný, USB
MIKROTIK MTAO-LTE-5D-SQ - Routerboard
16,45 €
MIKROTIK MTAO-LTE-5D-SQ
Na sklade 1 ks
Môžete mať v pondelok 6.4. od 11:00
Routerboard všesmerová 5dBi LTE anténa manty LTE
Napájací zdroj 48V 0.8A - Zdroj
16,90 €
Napájací zdroj 48V 0.8A
Na sklade 1 ks
Môžete mať v utorok 7.4. od 10:00
- pre napájanie aktívnych prvkov prostredníctvom POE-PAN12 a POE-PAN16
-8%
Mean Well RS-150-24 - Zdroj
23,90 €
25,90 €
Mean Well RS-150-24
Na objednávku do 7 dní
Zdroj – priemyselný 24 V/6.5 A
-17%
Mean Well AD-55B - Zdroj
23,90 €
28,90 €
Mean Well AD-55B
Na objednávku do 7 dní
Zdroj – priemyselný 24-29V (55W) sa zálohovacou funkciou
-14%
Mean Well AD-55A - Zdroj
24,90 €
28,90 €
Mean Well AD-55A
Na sklade 1 ks
Môžete mať v pondelok 6.4. od 11:00
Zdroj – priemyselný 12–14.5V (55W) sa zálohovacou funkciou
-63%
MIKROTIK solidMOUNT - Držiak
26,90 €
72,90 €
MIKROTIK solidMOUNT
Na objednávku do 4 pracovných dní
Držiak – polohovací kovový držiak na prichytenie jednotiek LHG na stožiar či konzolu, robustné kovové vyhotovenie, kompatibilný so všetkými LHG jednotkami, fixuje horizontálne...
-9%
MIKROTIK S-55DLC80D - Routerboard
29,15 €
31,90 €
MIKROTIK S-55DLC80D
Rozbalené
Môžete mať v pondelok 6.4. od 11:00
Routerboard – SingleMode SFP modul 1.25Gbps 1550nm (80km)
MIKROTIK S-55DLC80D - Routerboard
30,90 €
MIKROTIK S-55DLC80D
Na objednávku do 4 pracovných dní
Routerboard – SingleMode SFP modul 1.25Gbps 1550nm (80km)
MIKROTIK 48V2A96W - Routerboard
33,90 €
MIKROTIK 48V2A96W
Na objednávku do 4 pracovných dní
Routerboard – spínaný napájací zdroj 48V 2A
Napájací zdroj 24V pre PoE, 5A - Zdroj
34,90 €
Napájací zdroj 24V pre PoE, 5A
Na sklade > 5 ks
Môžete mať v pondelok 6.4. od 11:00
- pre napájanie aktívnych prvkov prostredníctvom POE-PAN12 a POE-PAN16
-9%
DELTA PMU-27V155WCCA - Zdroj
41,90 €
45,90 €
DELTA PMU-27V155WCCA
Na objednávku do 7 dní
Zdroj – priemyselný 24 – 28V (151W) so zálohovacou funkciou, 5 rokov záruka
MIKROTIK S+DA0003 - Prepojovací kábel
42,90 €
MIKROTIK S+DA0003
Na sklade 5 ks
Môžete mať ve streda 8.4. od 10:00
Prepojovací kábel - Přímý kabel o délce 3 metrů k propojení dvou SFP/SFP+ zařízení, velmi nízká latence a spotřeba, vyhovuje certifikaci SFP+ MSA
Mean Well AD-155C - Zdroj
50,90 €
Mean Well AD-155C
Na sklade 1 ks
Môžete mať ve streda 8.4. od 10:00
Zdroj – priemyselný 48V (155W) so zálohovacou funkciou
-7%
MIKROTIK RBSXTsq-60ad - Routerboard
56,90 €
60,90 €
MIKROTIK RBSXTsq-60ad
Na objednávku do 4 pracovných dní
Routerboard 60GHz klientská jednotka SXTsq Lite60
Mikrotik S+RJ10 - Modul
59,90 €
Mikrotik S+RJ10
Na sklade > 5 ks
Môžete mať ve streda 8.4. od 10:00
Modul – SFP+, RJ45 10M/100M/1G/10G copper modul
MIKROTIK R11e-LTE - Routerboard
64,90 €
MIKROTIK R11e-LTE
Na sklade 1 ks
Môžete mať v pondelok 6.4. od 11:00
Routerboard – LTE modem, do mini PCI Express
MIKROTIK R11e-4G - Modul
72,90 €
MIKROTIK R11e-4G
Na sklade 1 ks
Môžete mať ve streda 8.4. od 10:00
Modul – 4G/LTE miniPCI-e modul
MIKROTIK S-4554LC80D - Routerboard
77,90 €
MIKROTIK S-4554LC80D
Na sklade 3 ks
Môžete mať ve streda 8.4. od 10:00
Routerboard – pár SingleMode SFP modulov 1.25G (80km)
-80%
MIKROTIK RB911G-2HPnD-12S - Anténa
92,90 €
455,90 €
MIKROTIK RB911G-2HPnD-12S
Na objednávku do 4 pracovných dní
Anténa –
P-DC1-WEB21