Obnoviť stránku

Naše pobočky sú otvorené iba v režime výdajní.
Viac informácií k prevzatiu objednávok.

Pre rýchlejší výdaj na pobočkách odporúčame využiť vyzdvihnutie cez aplikáciu.

Pre reklamáciu alebo vrátenie tovaru, využite prosím online formulár.

Kodak Astro Zoom AZ252 čierny

149,90 €
124,92 € bez DPH

Kodak Astro Zoom AZ252 čierny

MALÝ, ALE NABITÝ FUNKCIAMI 

Kodak AZ252 z radu Astro Zoom je určený všetkým, ktorí nechcú voliť kompromis medzi kompaktnými rozmermi a kvalitou snímok. Kvalitný 16 MPx snímač typu CCD v spojení s objektívom s 25× optickým zoomom začínajúcim na širokouhlých 24 mm zaisťujú čisté a ostré fotografie, ktoré vás očaria. K dispozícii máte všetko potrebné rovno v balení, takže môžete začať fotografovať ihneď. K pohodlnému používaniu prispieva aj české menu v prístroji. Fotoaparát sa napriek malým rozmerom vyznačuje skvelou ergonómiou, takže výborne padne do ruky a nebudete ho vnímať ako záťaž ani pri celodennom nosení. 

  • 25× optický zoom 
  • Rozsah ohniskových vzdialeností 24 600 mm (ekvivalent kinofilmu) 
  • Kvalitný 16 MPx snímač typu CCD 
  • České menu
  • 3" LCD displej s vysokým rozlíšením
  • Natáčanie videa v HD rozlíšení 720 p pri 30 sn/s
  • Optická stabilizácia obrazu (OIS)
  • Napájanie batériami AA

S 25× OPTICKÝM ZOOMOM NIE JE NIČ PRÍLIŠ ĎALEKO 

Kodak AZ252 vás nesklame v žiadnej fotografickej situácii vďaka objektívu s 25-násobným zoomom a optickou stabilizáciou. S rozsahom od širokouhlého po teleobjektív zvládnete dokumentovať športové udalosti, fotografovať prírodu okolo seba z bezprostrednej blízkosti aj na veľkú diaľku napríklad na safari a zhotovovať portréty aj skupinové fotky pri rodinných udalostiach. Veľkou výhodou je, že oproti zrkadlovke nemusíte na pokrytie rovnakého ohniskového rozsahu so sebou nosiť objektívy vážiace niekoľko kilogramov alebo zložito premýšľať, aký objektív pribaliť do tašky a aký nechať doma. Optický zoom dopĺňa štvornásobné digitálne zväčšenie, takže na dlhom konci dosahuje kombinovaný rozsah zoomu ohniskovú vzdialenosť 2400 mm. 

 NA 3" DISPLEJI UVIDÍTE VŠETKO DO POSLEDNÉHO DETAILU, ČESKÉ MENU UĽAHČÍ PRÁCU 

Komponovanie záberov, prezeranie snímok a výber tých najlepších je hračka na veľkom, jasnom a ľahko čitateľnom 3" LCD displeji s vysokým rozlíšením 230 tisíc bodov. Prácu vám uľahčí aj plne české menu fotoaparátu, v ktorom sa ľahko zorientujete. 

PRE 24 MM OBJEKTÍV NIE JE ŽIADNA SCÉNA PRÍLIŠ ŠIROKÁ

S objektívom s ohniskovou vzdialenosťou 24 mm vás nebude šírka záberu pri komponovaní záberu nijako obmedzovať. Žiadna rodinná stretávka alebo oslava s priateľmi nie je príliš veľká, aby niekto zostal mimo záber. A ak fotografujete na cestách, nepochybne oceníte panoramatický režim.

16 MPx SNÍMAČ ZAISTÍ DOKONALE PREKRESLENÉ SNÍMKY

Detailne prekreslené, čisté snímky v živých farbách zaobstaráte vďaka snímaču typu CCD s rozlíšením 16 megapixelov. O ostrosť za všetkých okolností sa postará optická stabilizácia obrazu. Dajte priestor svojej kreativite a objavujte možnosti rôznych prednastavených režimov a filtrov. Nemusíte sa báť ani orezu a zväčšovania, o kvalitu snímky pri vysokom rozlíšení neprídete.

OVLÁDNITE VŠETKY REŽIMY 

Na svojom Kodaku AZ252 môžete jednoducho prepínať medzi fotografickými režimami pomocou otočného prepínača, ktorý je pohotovo dostupný na hornom paneli. Zvoľte režim podľa scény a prístroj sa postará o všetko ostatné. Parametre zvoleného režimu môžete jednoducho upraviť, bez toho aby ste sa museli vydávať do nastavenia fotoaparátu. 

ZACHYŤTE NAJKRAJŠIE OKAMIHY NA VIDEU VO VYSOKOM ROZLÍŠENÍ

Statické snímky majú svoje jedinečné čaro, ale aj ten najvernejší fotograf uzná, že niektoré životné situácie stoja za zachytenie na video. S Kodakom AZ252 zaznamenáte vzácne okamihy jednoduchým stlačením jediného tlačidla. Vaše nahrávky vo vysokom rozlíšení až 720 p pri 30 snímkach za sekundu budú vždy jasné a ostré.

NADŠTANDARDNÁ ZÁRUKA NA VÝROBKY KODAK

Okrem samozrejmej štandardnej dvojročnej záruky spoločnosť Kodak navyše poskytuje službu bezplatného vyzdvihnutia pokazeného prístroja a opätovného doručenia k vám domov po oprave v odbornom servise. Stačí vyplniť a odoslať stručný formulár. Kuriér od vás prístroj prevezme a doručí späť opravený. Šetríme tak váš čas, ktorý by ste strávili cestou k predajcovi, alebo peniaze za poštovné.


4,6
Hodnotilo 26 zákazníkov
100+
zákazníkov už zakúpilo
90 %
zákazníkov odporúča
23
používateľských recenzií
Všetky hodnotenia

Parametre a špecifikácia

Typ a funkcie

Typ Ultrazoom
Funkcie Statívový závit, Detekcia tváre
Hľadáčik Elektronický
Stabilizácia obrazu Optická

Snímač

Video

Ozvučenie videa Mono

Objektív

Typ objektívu Zoom
Najkratšia zaostriteľná vzdialenosť 3 cm
Max. svetelnosť pri max. ohniskovej vzdialenosti f/6,2
Min. ohnisková vzdialenosť (prepočet na 35mm) 24 mm

Displej

Uhlopriečka displeja 3 " (7,62 cm)
Funkcie displeja Pevný

Rozmery a hmotnosť

Šírka 11,36 cm
Výška 7,77 cm
Hĺbka 6,97 cm
Hmotnosť 336 g

Pamäť a ukladanie

Max. veľkosť SD karty 32 GB
Podporované formáty JPEG
Typ pamäťovej karty SD, SDHC
Vnútorná pamäť 8 MB (0,01 GB)

Batéria

Označenie akumulátora AA
Výdrž batérie 280 snímok

Farba

Farba Čierna

Vstupy a výstupy

Dátové rozhrania rozhranie USB 2.0
Audio/Video HDMI, A/V (TV výstup)

Obsah balenia

Obsah balenia krytka objektívu
Kód:  OC073c1
Záruka: 24 mesiacov (IČO 12)
Produktové číslo:  KOAZ252BK
Odkazy: Stránky výrobcu
P-DC1-WEB11