Obnoviť stránku

Garmin Instinct Solar, Tactical Moss

Akciová cena
331,90 €
276,58 € bez DPH

Garmin Instinct Solar, Tactical Moss

Inteligentné outdoorové hodinky Garmin Instinct so solárnym dobíjaním

Inteligentné outdoorové hodinky Garmin Instinct Solar sú špeciálne navrhnuté do terénu. Ich puzdro je vyrobené z odolného polyméru spevneného vláknami. Displej smart hodiniek Garmin Instinct Solar chráni chemicky tvrdené sklo CORNING® Gorilla® Glass, ktoré odolá poškriabaniu. Na zaistenie dlhej výdrže batérie majú k dispozícii funkciu solárneho dobíjania. Zároveň tieto outdoor hodinky disponujú mnohými kľúčovými funkciami, ktoré vám dodajú dôležité aj zaujímavé informácie s veľkou presnosťou.

Kľúčové vlastnosti smart watch Garmin Instinct Solar – Tactical Moss

 • Mimoriadne odolná a pevná konštrukcia spĺňajúca vojenský štandard MIL-STD-810G
 • Tvrdené sklo Corning Gorilla Glass
 • Vodotesné do hĺbky 100 m
 • Monochromatický TFT MIP displej s rozlíšením 128 × 128 px
 • Vysoko presný optický snímač tepu
 • Integrovaný senzor Pulse Ox
 • Podpora satelitných systémov GPS a Glonass s podporou Galileo
 • Kompatibilita s prístrojmi na nočné videnie a stealth mód
 • Jumpmaster a profil pre taktické aktivity
 • Garmin hodinky Instinct Solar disponujú bezdrôtovým rozhraním ANT+
 • Dlhá výdrž batérie až 54 dní v režime smartwatch
 • Príjem notifikácií z mobilného telefónu
 • Mobilná aplikácia Garmin Connect (Android, iOS)


Garmin Instinct Solar Tactical

Smart watch Garmin Instinct Solar disponujú solárnym nabíjaním

Vďaka solárnej funkcii stačí outdoor hodinky Garmin Instinct vystaviť slnečným lúčom, ktoré im dodajú energiu a zaistia neprekonateľnú výdrž, čo uvítate predovšetkým pri expedíciách mimo civilizácie.

Garmin Instinct Solar Tactical

Vojenská odolnosť

Outdoor hodinky Garmin Instinct Solar spĺňajú americký vojenský štandard MIL-STD-810G, takže bez problémov odolajú vysokým teplotám, nárazom a pôsobeniu vody (až do hĺbky 100 metrov).

Garmin Instinct Solar Tactical

Správca napájania

Vďaka správcovi napájania získate plnú kontrolu nad spotrebou batérie smart watch Garmin Instinct Solar. Na predĺženie výdrže batérie môžete deaktivovať snímače, zoslabiť podsvietenie alebo vypnúť všetky bezdrôtové prenosy smart hodiniek Garmin Instinct Solar.

Garmin Instinct Solar Tactical

Funkcia Night Vision

Outdoor hodinky Garmin Instinct Solar Tactical umožňujú prepínať medzi denným a nočným režimom pomocou obrazovky navrhnutej na čítanie okuliarmi na nočné videnie.

Garmin Instinct Solar Tactical

Režim Stealth

V režime utajenia  taktické smart hodinky Garmin Instinct Solar vypnú ukladanie a zdieľanie vašej polohy cez GPS a zakážu bezdrôtové pripojenie a komunikáciu.

Garmin Instinct Solar Tactical

Režim Jumpmaster

Táto vojenská funkcia pomáha s výpočtom parametrov na presný doskok k cieľu pri zoskoku z veľkých výšok.


Garmin Instinct Solar Tactical

Garmin Instinct Solar ponúknu všestranné športové využitie

Turistické hodinky Garmin Instinct Solar ponúkajú prednastavené režimy pre celý rad pohybových aktivít ako je beh, jazda na bicykli, plávanie, lyžovanie, turistika, veslovanie, fitness cvičenia a ďalšie.

Garmin Instinct Solar Tactical

Snímač tepovej frekvencie

Na zadnej strane smart hodiniek Garmin Instinct Solar sa nachádza optický senzor, ktorý sa postará o presné meranie srdcového tepu zo zápästia. Snímač poskytne dáta nielen v priebehu športovej aktivity, ale aj počas dňa alebo spánku.

Garmin Instinct Solar Tactical

Odolné hodinky Garmin disponujú pulzným oxymetrom

Odolné hodinky outdoor Garmin Instinct Solar prostredníctvom snímača svetelného lúča Pulse Ox2 zmerajú, ako dobre vaše telo vstrebáva kyslík. Táto hodnota je dôležitá pri sledovaní stavu aklimatizácie alebo monitorovania kvality spánku.

Garmin Instinct Solar Tactical

Funkcia Stress Score

Pomocou tejto funkcie sledujú športové outdoorové hodinky Garmin Instinct Solar úroveň zaťaženia organizmu a na základe nameranej hodnoty vám poskytnú odporúčania na prispôsobenie tréningu, odpočinku a prípadnú zmenu životného štýlu.

Garmin Instinct Solar Tactical

Funkcia Body Battery

Na základe dát získaných z funkcie Stress Score outdoorové hodinky Garmin Instinct Solar vyhodnocujú mieru zostávajúcej telesnej energie a ponúknu vám odporúčania na efektívnejšiu regeneráciu a kvalitnejší spánok.

Garmin Instinct Solar Tactical

Spoľahlivá navigácia

Na spoľahlivú orientáciu v teréne inteligentné hodinky Garmin Instinct disponujú prístupom k niekoľkým navigačným satelitným systémom (GPS, GLONASS a Galileo), ktoré spoľahlivo fungujú aj v miestach s obmedzeným výhľadom na oblohu.

Garmin Instinct Solar Tactical

Smart watch Garmin Instinct Solar majú inteligentné snímače

Smart hodinky Garmin Instinct Solar sú vybavené radom inteligentných snímačov, medzi ktorými nechýba barometer sledujúci okolitý tlak a zmeny počasia, trojosový elektronický kompas na lepšiu orientáciu, alebo výškomer poskytujúci podrobnú výškovú štatistiku.

Garmin Instinct Solar Tactical

Navigácia po trase

S funkciou navigácie po naplánovanej alebo prejdenej trase so smart hodinkami Garmin Instinct Solar na vašej expedícii nezablúdite. Navyše môžete ukladať body záujmu, ku ktorým vás navigácia – v prípade potreby – dokáže späť doviesť.

Outdoor hodinky Garmin Instinct Solar majú kontrastný čiernobiely displej s vynikajúcou čitateľnosťou

Inteligentné hodinky Garmin Instinct Solar sú vybavené monochromatickým TFT MIP displejom, ktorý disponuje vynikajúcou čitateľnosťou aj na priamom slnku. Jednotlivé funkcie sa ovládajú pomocou bočných tlačidiel, ktoré sú dostatočne veľké na to, aby ste športové outdoorové hodinky Garmin Instinct Solar mohli pohodlne ovládať aj v rukaviciach.

Garmin Instinct Solar Tactical

Smart watch Garmin umožnia príjem mobilných notifikácií

Po spárovaní smart watch hodiniek Garmin Instinct Solar s inteligentným telefónom môžete na vašom zápästí sledovať informácie o prichádzajúcich hovoroch, SMS správach a ďalších notifikáciách z obľúbených aplikácií.

Garmin Instinct Solar Tactical

Satelitná komunikácia

Športové outdoorové hodinky Garmin Instinct Solar je možné prepojiť so satelitným komunikátorom inReach® (predáva sa samostatne), ktorý umožní odosielať a prijímať správy prostredníctvom siete Iridium alebo aktivovať núdzové volanie SOS..

Garmin Instinct Solar Tactical

Funkcia Kalendár

Outdoorové hodinky smart Garmin Instinct Solar sú vybavené aplikáciou Kalendár, ktorá prehľadne zobrazí súpis plánovaných udalostí na konkrétny deň s funkciou ich pripomenutia.

Garmin Instinct Solar ponúkajú štýlový vzhľad na každú príležitosť

Outdoorové smart hodinky Garmin Instinct Solar sa stanú nielen praktickým parťákom do terénu, ale aj poslúžia ako elegantný módny doplnok. Ich štýlový vzhľad podčiarkuje luxusný silikónový remienok, ktorý je veľmi príjemný na dotyk a nedráždi pokožku. Dizajn smart watch hodiniek Garmin Instinct Solar navyše môžete prispôsobiť výberom z niekoľkých farebných variantov remienkov, ktoré možno ľahko vymeniť, aby ladili s vašim outfitom.

Tréningový denník Garmin Connect

Tréningový denník Garmin Connect

Po spárovaní smart hodiniek Garmin Instinct Solar s mobilnou aplikáciu Garmin Connect sa zaznamenaná aktivita automaticky prenesie do vášho osobného tréningového denníka, kde dôjde k jej komplexnému vyhodnoteniu. Jednotlivé hodnoty sú zobrazené vo forme prehľadných grafov vrátane zobrazenia tréningového efektu a odporúčanej doby regenerácie. Aplikácia aj používateľské prostredie smart hodiniek Garmin Instinct Solar sú kompletne lokalizované v slovenčine.

Aplikácia Garmin Explore

Aplikácia Garmin Explore

Táto unikátna aplikácia vám pomôže naplánovať, navigovať a spätne si prechádzať vaše dobrodružstvá. Stačí stiahnuť mapové podklady, vytvoriť novú trasu, pridať body záujmu a môžete vyraziť do terénu. Vytvorené trasy sa automaticky synchronizujú s vaším webovým účtom Garmin Explore, takže k nim získate prístup odkiaľkoľvek.


Parametre a špecifikácia

Určenie

Určenie Unisex

Hardvér a softvér

Jazyk rozhrania angličtina , čeština , nemčina , slovenčina , maďarčina , francúzština
Jazyk mobilnej aplikácie Angličtina, Čeština, Nemčina, Maďarčina, Slovenčina, Francúzština
OS hodiniek Vlastný OS výrobca
Kompatibilný OS iOS, Android
Verzia kompatibilného OS Android 11.0, Android 10.0, Android 9.0 , Android 8.0 , iOS 15, iOS 14, iOS 13 , iOS 12 , iOS 11
Konektivita ANT+ , Bluetooth , USB
Spôsob ovládania Ovládanie tlačidlami
Senzory a hardvér Akcelerometer, GPS, Vibrácie, Kompas, GLONASS, Galileo, Oxymeter, Barometer

Vzhľad hodiniek a displej

Farba puzdra Zelená
Materiál puzdra Plast
Tvar ciferníka Guľatý
Sklíčko Power Glass
Uhlopriečka displeja 0,9 "
Zobrazenie času Kombinované
Typ displeja Transflektívny MIP
Hmotnosť 53 g

Remienok

Farba ramienka Modrá
Materiál remienka Silikón
Typ zapojenia 22mm Garmin QuickFit
Vymeniteľný remienok Áno
Min. obvod zápästia 13,2 cm

Športové funkcie

Športové aktivity Beh, Chôdza, Cyklistika, Outdoor, Fitness, Turistika, Plávanie, Joga, Lyžovanie, Veslovanie, Lezenie
Športové funkcie Krokomer, Výpočet kalórií, Meranie tepu, Meranie vzdialenosti, Meranie rýchlosti, Meranie tempa, Meranie vyjdených poschodí, Intervalový tréning, Tepové zóny, Automatické začatie aktivity, Úroveň regenerácie tela, Virtuálny tréner, Prevýšenie, Virtual Pacer
Špecializované funkcie pre aktivity Outdoorové funkcie, Taktická výbava

Zdravotné funkcie

Meranie tepu Priame/zo zápästia
Zdravotné funkcie Dychové cvičenie, Hydratácia, Monitoring spánku, Meranie saturácie kyslíku v krvi, Meranie úrovne stresu, Pripomenutie pohybu, Sledovanie menštruačného cyklu, Upozornenie na srdcové problémy

Smart funkcie

Sledovanie polohy a trasy Pomocou GPS v hodinkách
Smart funkcie Hľadanie mobilu, Ovládanie prehrávača hudby v mobile, Predpoveď počasia, Obchod s aplikáciami, Navigácia, Meranie teploty vzduchu, Solárne nabíjanie
Hodinkové funkcie Dátum , Stopky , Budík , Deň v týždni , Osvetlenie , Kalendár , Chronograf , Duálny čas , Mesačná fáza

Notifikácie a telefonovanie

Správy Prednastavené odpovede na správy

Vodotesnosť a odolnosť

Vodotesnosť 100 m (10 ATM)
Štandard odolnosti MIL-STD 810G

Výdrž batérie

Max. výdrž batérie 1 344 h (56 d)
Bežná výdrž batérie 576 h

Značka/model

Značka Garmin
Model Instinct
Kód:  SKGinstsol09
Záruka: 24 mesiacov (IČO 12)
Produktové číslo:  010-02293-04
Odkazy: Stránky výrobcu

Na vašom súkromí nám záleží

My, spoločnosť Alza.cz a.s., IČO 27082440, používame súbory cookies na zaistenie funkčnosti webu a s vaším súhlasom o. i. aj na personalizáciu obsahu našich webových stránok. Kliknutím na tlačidlo „Rozumiem“ súhlasíte s využívaním cookies a predaním údajov o správaní na webe na zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach a reklamných sieťach na ďalších weboch.

Viac informácií
Rozumiem Podrobné nastavenia
P-DC1-WEB06