Obnoviť stránku

Získajte doručenie ZADARMO na rok iba za 1 € mesačne! Viac informácií

Huawei Watch GT 3 Pro 46 mm Titanium Strap

4.7 37 hodnotení
Doručujeme aj cez víkend. Do AlzaBoxov, k vám domov aj na predajne.
Garancia najlepšej ceny
430,90 €
bez DPH 359,08 €

Huawei Watch GT 3 Pro 46 mm Titanium Strap

Prémiové smart hodinky excelujúce dizajnom aj funkciami

Choďte s dobou a kúpte si kvalitné, elegantné smart hodinky, vďaka ktorým získate dokonalý prehľad o tom, čo sa deje, a to bez toho, aby ste museli vytiahnuť váš mobilný telefón z vrecka. Po spárovaní smart hodiniek Huawei Watch GT 3 Pro s telefónom cez Bluetooth budete dostávať upozornenia na zmeny v aplikáciách, prichádzajúce správy alebo telefónne hovory, ktoré môžete pomocou zabudovaného mikrofónu aj reproduktora pohodlne vybaviť priamo zo zápästia (ak ste spárovaní s mobilným telefónom a je v dosahu). Všetky informácie uvidíte bez problémov aj na priamom slnku. O to sa postará 1,42" AMOLED displej s rozlíšením 466 × 466 px. Vďaka odolnosti a mnohým športovým režimom (viac ako 100) ich ocenia aj aktívni jedinci, pretože smart hodinky presne zaznamenajú vašu aktivitu. Huawei hodinky Watch GT 3 Pro sú vodoodolné do 5 ATM. O presné snímanie všetkých kľúčových zdravotných ukazovateľov sa stará inovovaný modul pre monitoring – TruSeen™ 5.0+. Budete tak poznať vašu tepovú frekvenciu, saturáciu krvi kyslíkom aj dĺžku a fázy vášho spánku. Na úplne presné určenie polohy slúži dvojpásmová päťsystémová GNSS, ktorá začleňuje podporu satelitných systémov GPS, Beidou, GLONASS, Galileo a QZSS. Veľkosťou a dizajnovým poňatím sú hodinky Huawei Watch GT 3 Pro určené primárne mužom.

Kľúčové vlastnosti smart hodiniek Huawei Watch GT 3 Pro 46 mm Titanium Strap

 • Smart hodinky vynikajú 1,42" AMOLED displejom (466 × 466 px), ktorý chráni zafírové sklíčko
 • K dispozícii budete mať viac ako 100 športových režimov
 • Titánové puzdro
 • Odolnosť voči vode do 5 ATM
 • Vstavaný mikrofón a reproduktor umožní realizovať volanie (cez telefón pripojený pomocou Bluetooth)
 • Huawei Watch GT 3 Pro sa ovládajú cez dotykový displej, funkčné tlačidlo a praktickú otočnú korunku
 • Skvelé estetické vyhotovenie
 • Outdooroví nadšenci ocenia prítomnosť vstavaného barometra
 • Zdokonalený modul pre monitoring srdcového tepu TruSeen™ 5.0+ lepšie meria tepovú frekvenciu, SpO2, mieru záťaže a účinnejšie meria kvalitu a dĺžku spánku
 • Na presné určenie trasy tréningu a vašej polohy pomôže podpora satelitných systémov GPS, Beidou, GLONASS, Galileo a QZSS
 • Hodinky dokážu vyhodnotiť bežecký index, tréningový stres, tréningovú záťaž, regeneračnú tepovú frekvenciu a úroveň zotavenia
 • Huawei Watch GT 3 Pro možno využiť na ovládanie prehrávania hudby
 • V HUAWEI AppGallery na vás čaká veľké množstvo aplikácií

Elegantné pánske smart hodinky z prémiových materiálov

Užite si pohľad na elegantný 46 mm ciferník so zafírovým sklom pod ktorým je bezpečne umiestnený 1,42" AMOLED displej s rozlíšením 466 × 466 px. Jednoduchým otočením zápästia sa displej hodiniek Huawei Watch GT 3 Pro rozsvieti a vy uvidíte všetky potrebné informácie na vašom zápästí na priamom slnečnom svetle. Na rámčeku pánskych smart hodiniek Huawei Watch GT budete mať k dispozícii otočnú korunku. S ňou ľahko a rýchlo môžete približovať/odďaľovať aplikácie v menu a rýchlo sa dostať tam, kam potrebujete. Aj keď budete mať mokré ruky, s otočnou korunkou na hodinkách Huawei Watch GT 3 Pro jednoducho a rýchlo nastavíte hlasitosť aj čas aktivácie vášho budíka. A zadné puzdro kryje vysoko priepustné umelé zafírové sklo, ktoré spresňuje meranie snímača.

Huawei Watch GT 3 Pro disponujú ciferníkmi prispôsobenými pre deň aj noc

Skrášlite displej hodiniek Huawei Watch GT 3 Pro špeciálnymi fluorescenčnými ciferníkmi, ktoré pekne svietia aj v noci. Postačí vám zdvihnúť zápästie a na živom Alway on Display uvidíte všetky potrebné informácie. Hodinky vedia zobraziť čas aj po vypnutí obrazovky, vytvorenie vlastného dizajnu ciferníka fotografií z galérie telefónu a mnoho ďalšieho. Ďalšie dizajny ciferníkov pre hodinky Huawei Watch GT 3 Pro nájdete vo Watch AppGallery.

Huawei smart hodinky Watch inteligentne monitorujú srdcový tep

Na zaistenie ešte presnejšieho merania majú Huawei smart hodinky Watch GT 3 Pro vylepšený modul srdcového tepu TruSeen™ 5.0+. Ten novo tvorí osem fotodiód usporiadaných do kruhu s dvoma sadami svetelných zdrojov. Všetko je zakryté zakrivenou sklenenou šošovkou umožňujúcou pohodlné nosenie a výrazné zníženie vplyvu rušenia okolitým svetlom. Algoritmus modulu srdcového tepu hodiniek Huawei teraz lepšie filtruje hlučné signály, vďaka čomu je monitorovanie srdcovej frekvencie aj pri náročnom cvičení oveľa presnejšie. 

Smart hodinky v slovenčine Watch GT 3 Pro nad vami budú bdieť

Stačí trocha času a uvidíte komplexný prehľad o vašom zdraví a vašej energii. Smart hodinky v slovenčine Huawei Watch GT 3 Pro zaznamenajú veľké množstvo dôležitých metrík. Budete tak poznať vašu tepovú frekvenciu, hodnotu SpO2 (saturácia krvi kyslíkom) alebo mieru stresu. V prípade vysokej hodnoty stresu vám hodinky Huawei Watch GT odporučia dychové cvičenia, ktoré vám pomôžu nájsť stratený pokoj. 

Presné určenie polohy vďaka dvojpásmovej päťsystémovej GNSS

Huawei hodinky Watch GT 3 Pro disponujú navigáciou s presným určením polohy a vzdialenosti vďaka podpore satelitných systémov GPS, Beidou, GLONASS, Galileo a QZSS. Zaujímavou novinkou je offline navigácia a funkcia Route Back. Tá vás navedie späť, ak ste cestou stratili smer. Po ukončení tréningu bude hodinkami zaznamenaná trasa k dispozícii v aplikácii Huawei Health. Odtiaľ ju môžete rýchlo zdieľať a ukázať svojim priateľom. 

Chytré hodinky Huawei Watch GT 3 Pro

Presné sledovanie vášho spánku

Spánok je jedným z kľúčových prvkov v našom živote, preto je dôležité, aby ste vedeli, ako dlho spíte a aký kvalitný spánok naozaj je. Optický senzor s algoritmom HUAWEI TruSleep™ 2.0 presne meria váš spánok aj jeho jednotlivé fázy. Hodinky Huawei Watch GT 3 Pro vám pomôžu s vytvorením ideálnej spánkovej rutiny, aby ste sa každý deň cítili plní energie a maximálne oddýchnutí. 

Smart hodinky Huawei Watch GT 3 Pro

Monitoring úrovne stresu

Stačí trocha času a uvidíte komplexný prehľad o vašom zdraví a vašej energii. Smart hodinky Huawei Watch GT 3 Pro zaznamenajú veľké množstvo dôležitých metrík. Budete tak poznať vašu tepovú frekvenciu, hodnotu SpO2 (saturácia krvi kyslíkom) alebo mieru stresu. V prípade vysokej hodnoty stresu vám smart hodinky Huawei Watch GT odporučia dychové cvičenia, ktoré vám pomôžu nájsť stratený pokoj. 

Smart hodinky Huawei Watch GT 3 Pro

Úlohy pre kontrolu zdravia

Dosiahnite nastavené ciele a buďte sami so sebou naozaj spokojní. Dbajte na to, aby ste boli v telesnej i psychickej pohode.

Smart hodinky Huawei Watch GT 3 Pro sú vhodné aj na potápanie

So stupňom krytia IP68 a vodotesnosťou 5 ATM sa dá s hodinkami Huawei voľne potápať až do hĺbky 30 metrov, vďaka čomu môžete začať objavovať podmorský svet.

 • Zobrazenie údajov v reálnom čase — na displeji hodiniek uvidíte zobrazenú dĺžku ponoru, hĺbku aj vašu rýchlosť.
 • Nastavenie bezpečnosti – Smart hodinky Huawei vás upozornia, pokiaľ klesáte príliš dlho alebo príliš hlboko.
 • Tréningový režim Apnoe – tento špeciálny režim zaznamenáva vašu tepovú frekvenciu, dobu zadržania dychu a čas začiatku sťahu bránice. Vďaka tomu môžete predĺžiť dobu, počas ktorej môžete zadržať dych.

Funkcia pre hráčov golfu

Hodinky Huawei Watch GT 3 Pro teraz dokážu zaznamenať profesionálne údaje o švihu. Budete teda poznať rýchlosť, tempu, dobu švihu vzad aj dole a dokonca poskytujú režim Driving range, ktorý sleduje švih do úplného detailu. Pozrite sa na praktické ukážky a tipy a triky, pomocou ktorých môžete posunúť vašu golfovú hru na vyššiu úroveň.

Inteligentné hodinky Huawei Watch GT 3 Pro disponujú viac ako stovkou cvičebných režimov

Inteligentné hodinky Huawei majú k dispozícii  viac ako 100 športových režimov, takže si určite nájdete ten, ktorý budete potrebovať. Využiť môžete napríklad režimy pre beh, jazdu na bicykli, turistiku, skákanie cez švihadlo, lyžovanie, trenažér veslovanie alebo plávanie. Práve plavci ocenia vodoodolnosť do 5 ATM, vďaka čomu bude plávanie v bazéne a meranie vášho výkonu s hodinkami Huawei Watch GT 3 Pro úplne bez problémov. Na displeji hodiniek po spárovaní s vaším mobilným telefónom uvidíte čas východu aj západu slnka, zobrazí sa fáza mesiaca a dokonca sa dozviete informácie o zmenách prílivu a odlivu v reálnom čase. Huawei Watch GT 3 Pro disponujú vstavaným výškovým barometrom na sledovanie aktuálneho tlaku vzduchu. Túto funkciu oceníte prevažne pri outdoorových aktivitách.

Dotykové hodinky Huawei Watch GT 3 Pro s veľkou výdržou batérie

Okrem batérie s vysokou kapacitou excelujú dotykové hodinky Huawei Watch GT 3 Pro rýchlym nabíjaním, takže budú pripravené kedykoľvek budete potrebovať. Už za 10 minút nabíjania sa obnoví približne 25 % energie a za 85 minút budú plne nabité. Práve s plnou kapacitou batérie sa môžete tešiť až na 14 dní používania v bežnom režime.

Watch AppGallery ponúknu celý rad aplikácií

Vo Watch AppGallery teraz budete mať k dispozícii veľké množstvo aplikácií tretích strán*, ktoré budete mať vždy k dispozícii na stiahnutie. Všetko potrebné budete mať vždy poruke v smart hodinkách Huawei Watch GT 3 Pro.

*Aplikácie tretích strán je potrebné stiahnuť z aplikácie Watch AppGallery v aplikácii Huawei Zdravie. Táto funkcia nie je podporovaná v zariadeniach so systémom iOS. 

Vybavte prichádzajúce hovory pomocou smartwatch Huawei Watch

Ak spárujete váš smartfón so smartwatch Huawei Watch GT 3 Pro prostredníctvom bezdrôtovej technológie Bluetooth, môžete si užiť celý rad benefitov. Napríklad vďaka integrovanému reproduktoru a mikrofónu môžete prijať prichádzajúci hovor a zo zápästia ich pomocou hodiniek Huawei Watch vybaviť.* Rovnako môžete posielať vaše vlastné rýchle odpovede a zobraziť protokoly hovorov.

*Je potrebné mať hodinky Huawei Watch GT 3 Pro spárované so smartfónom a byť v jeho dosahu

Počúvajte hudbu nech ste kdekoľvek

Smart hodinky Huawei Watch GT 3 Pro dokážu synchronizovať zoznamy skladieb* z vášho telefónu a nezávisle od neho skladby prehrávať. Stačí si len nasadiť bezdrôtové slúchadlá, spárovať ich s hodinkami Huawei a užívať si obľúbenú hudbu, podcasty a mnoho ďalšieho.

*Hodinky nevedia importovať hudbu zo zariadenia iOS. 

Spárujte GPS hodinky Huawei s inteligentnými zariadeniami

Nebojte sa GPS hodinky Huawei Watch GT 3 Pro spárovať s ďalšími smart zariadeniami so systémom iOS, Android aj ďalšími produktmi spoločnosti HUAWEI.

Bezproblémové prepojenie s vaším telefónom

Stiahnite si aplikáciu HUAWEI Zdravie, ktorá je kompatibilná aj so systémom Android a iOS. V nej nájdete ucelený prehľad o všetkých vašich aktivitách a môžete si pohodlne prispôsobiť vzhľad aj funkcie smart hodiniek Huawei Watch GT 3 Pro.

Parametre a špecifikácia

Určenie

Určenie Unisex

Hardvér a softvér

OS hodiniek Harmony OS
Kompatibilný OS iOS, Android
Spôsob ovládania Kombinované
Konektivita Bluetooth
Verzia kompatibilného OS Android 12.0, Android 11.0 , Android 10.0 , Android 9.0 , Android 8.0 , Android 7.0 , Android 6.0 , iOS 15 , iOS 14 , iOS 13 , iOS 12 , iOS 11 , iOS 10 , iOS 9
Interné úložisko Áno
Kapacita úložiska 4 GB
Senzory a hardvér Akcelerometer, Barometer, Bezdrôtové nabíjanie, Galileo, GLONASS, GPS, Gyroskop, Intenzita svetla, Kompas, Mikrofón, Oxymeter, Reproduktor, Teplomer okolitej teploty, Vibrácie
Jazyk rozhrania Angličtina , Čeština , Nemčina , Slovenčina , Maďarčina , Francúzština
Jazyk mobilnej aplikácie Angličtina, Čeština, Nemčina, Maďarčina, Slovenčina, Francúzština

Vzhľad a displej

Tvar ciferníka Guľatý
Zobrazenie času Kombinované
Uhlopriečka displeja 1,43 "
Materiál puzdra Titán
Farba puzdra Sivá
Sklíčko Zafírové
Typ displeja AMOLED
Hmotnosť 54 g

Remienok

Vymeniteľný remienok Áno
Materiál remienka Titán
Farba ramienka Strieborná
Typ zapojenia 22mm Quick Release
Min. obvod zápästia 14 cm
Max. obvod zápästia 21 cm

Športové funkcie

Športové aktivity Bedminton , Beh , Cyklistika , Fitness , Golf , Chôdza , Joga , Lezenie , Lyžovanie , Outdoor , Plávanie , Triatlon , Turistika , Veslovanie
Funkcia merania športu Intervalový tréning, Krokomer, Podpora aplikácie Strava, Rýchlosť, Tempo, Tepová frekvencia, Tepové zóny, Úroveň regenerácie tela, Virtuálny tréner, Výpočet kalórií, Vzdialenosti, Záznam trasy, Prevýšenie
Špecializované funkcie pre aktivity Potápačské funkcie

Zdravotné funkcie

Zdravotné funkcie Dychové cvičenia , Pitný režim , Inteligentné budenie , Monitoring spánku , Meranie saturácie kyslíku v krvi , Meranie úrovne stresu , Meranie telesnej teploty , Pripomenutie pohybu , Sledovanie menštruačného cyklu , Upozornenie na srdcové problémy
Meranie tepu Priame/zo zápästia

Smart funkcie

Smart funkcie Hľadanie mobilu, Prehrávač hudby v hodinkách, Ovládanie prehrávača hudby v mobile, Predpoveď počasia, Režim spánku/nerušiť, Obchod s aplikáciami, Vlastné ciferníky, Always On Display, Hry
Hodinkové funkcie Budík , Dátum , Deň v týždni , Duálny čas , Stopky
Sledovanie polohy a trasy Pomocou GPS v hodinkách

Notifikácie a telefonovanie

Telefonovanie Z hodiniek cez spárovaný telefón (v dosahu Bluetooth)
Notifikácie z telefónu Prichádzajúci hovor, Odmietnutie prichádzajúceho hovoru, SMS, WhatsApp, Messenger
Správy Prednastavené odpovede na správy (iba Android)

Vodotesnosť a odolnosť

Vodotesnosť 50 m (5 ATM)

Súčasť balenia

Súčasť balenia Dobíjací kábel

Výdrž batérie

Max. výdrž batérie 336 h (14 d)

Značka/model

Značka Huawei
Model Watch GT 3 Pro 46 mm

Jednoduchý výber

Aké hodinky hľadáte? Lifestylové, Športový, Zdravotné
Aké vysoké nároky máte na smart hodinky? Stredné
Ako majú hodinky vyzerať? Športovo a technicky

Využitie

Využitie Turistické
Kód:  HUWGTpr46c
Záruka: 24 mesiacov
Produktové číslo:  55028834
Odkazy: Stránky výrobcu

Na vašom súkromí nám záleží

My, spoločnosť Alza.cz a.s., IČO 27082440, používame súbory cookies na zaistenie funkčnosti webu a s vaším súhlasom o. i. aj na personalizáciu obsahu našich webových stránok. Kliknutím na tlačidlo „Rozumiem“ súhlasíte s využívaním cookies a predaním údajov o správaní na webe na zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach a reklamných sieťach na ďalších weboch.

Viac informácií
Rozumiem Podrobné nastavenia Odmietnuť všetko
P-DC1-WEB16