Obnoviť stránku

Získajte doručenie ZADARMO na rok iba za 1 € mesačne! Viac informácií

Huawei Watch GT 3 46 mm Active Black

4.4 27 hodnotení
Doručujeme aj cez víkend. Do AlzaBoxov, k vám domov aj na predajne.
Garancia najlepšej ceny
193,90 €
bez DPH 161,58 €

Huawei Watch GT 3 46 mm Active Black

Prémiové inteligentné hodinky s veľkým množstvom funkcií a elegantným dizajnom

Choďte s dobou a kúpte si kvalitné, elegantné inteligentné hodinky, vďaka ktorým získate dokonalý prehľad o tom, čo sa deje, a to bez toho, aby ste museli vytiahnuť váš mobilný telefón z vrecka. Po spárovaní smart hodiniek Huawei Watch GT 3 s telefónom cez Bluetooth budete dostávať upozornenia na zmeny v aplikáciách, prichádzajúce správy alebo telefónne hovory. Tie teraz môžete aj efektívne vybaviť priamo z vášho zápästia, pretože hodinky Huawei majú vstavaný reproduktor aj mikrofón. K dispozícii tak budete mať aj hlasového asistenta TODAY, takže zaznamenanie poznámok, nastavenie budíka a ďalšie činnosti budú oveľa jednoduchšie a pohodlnejšie. Všetky informácie uvidíte bez problémov aj na priamom slnku. O to sa postará 1,43" AMOLED displej s rozlíšením 466 × 466 px. Tieto inteligentné hodinky dokážu ale oveľa viac. Vďaka batérii, ktorá udrží hodinky v chode až 14 dní, ich budú milovať aj aktívni športovci. Huawei Watch GT 3 v sebe majú totiž viac ako 100 športových režimov a na svoje si prídu aj plavci, ktorí si ich môžu vziať do bazéna a zaznamenať svoj výkon. Hodinky sú vodoodolné do 5 ATM. O presné snímanie všetkých kľúčových zdravotných ukazovateľov sa stará inovovaný modul pre monitoring – TruSeen™ 5.0+. Na úplne presné určenie polohy slúži podpora satelitných systémov GPS, Beidou, GLONASS, Galileo a QZSS.

Kľúčové vlastnosti smart hodiniek Huawei Watch GT 3 Active Black 46 mm

 • Výdrž batérie až 14 dní na jedno nabitie
 • Podpora bezdrôtového nabíjania, takže môžete využiť telefón s reverzným nabíjaním alebo kompatibilnú powerbanku
 • Smart hodinky vynikajú 1,43" AMOLED displejom (466 × 466 px), ktorý chráni 3D zakrivené sklíčko
 • K dispozícii budete mať viac ako 100 športových režimov
 • Odolnosť voči vode do 5 ATM
 • Vstavaný mikrofón a reproduktor umožnia realizovať volanie (cez telefón pripojený pomocou Bluetooth) alebo využívať hlasového asistenta TODAY
 • Huawei Watch GT 3 sa ovládajú cez dotykový displej, funkčné tlačidlo a praktickú otočnú korunku
 • Outdooroví nadšenci ocenia prítomnosť vstavaného barometra
 • Zdokonalený modul pre monitoring srdcového tepu TruSeen™ 5.0+ lepšie meria tepovú frekvenciu, SpO2, mieru záťaže a účinnejšie meria kvalitu a dĺžku spánku
 • Na presné určenie trasy tréningu a vašej polohy pomôže podpora satelitných systémov GPS, Beidou, GLONASS, Galileo a QZSS
 • Hodinky dokážu vyhodnotiť bežecký index, tréningový stres, tréningovú záťaž, regeneračnú tepovú frekvenciu aj úroveň zotavenia
 • Pomocou Bluetooth môžete hodinky spárovať s ďalším športovým príslušenstvom
 • Hodinky Huawei Watch GT 3 možno využiť na ovládanie prehrávania hudby
 • V HUAWEI AppGallery na vás čaká veľké množstvo aplikácií

Smartwatch Huawei Watch GT 3 majú skvostný displej a skvelú výdrž batérie

Užite si pohľad na elegantný 46 mm ciferník s 3D zakriveným sklom pod ktorým je bezpečne umiestnený 1,43" AMOLED displej s rozlíšením 466 × 466 px. Jednoduchým otočením zápästia sa displej smartwatch Huawei Watch GT 3 rozsvieti a vy uvidíte všetky potrebné informácie na priamom slnečnom svetle. Devízou smart hodiniek Huawei je okrem ich spracovania a inteligentných funkcií aj skvelá batéria a možnosť bezdrôtového nabíjania. Pokiaľ máte telefón s reverzným nabíjaním, môžete sa podeliť o jeho energiu s hodinkami. Na plné nabitie vydržia 46 mm hodinky Huawei Watch GT 3 až 14 dní. *

*30 minút volania cez Bluetooth každý týždeň, 30 minút prehrávania hudby každý týždeň, zapnuté monitorovanie srdcového tepu, zapnutý systém HUAWEI TruSleep™ pre spánok, 90 minút cvičenia každý týždeň (zapnutá GPS), zapnuté upozornenia na správy (50 SMS správ, 6 hovorov a 3 budíky denne), obrazovka je zapnutá 200-krát denne. 

Intuitívne ovládanie pomocou otočnej korunky

Na rámčeku smart hodiniek Huawei Watch GT budete mať k dispozícii otočnú korunku. S ňou ľahko a rýchlo môžete približovať/odďaľovať aplikácie v menu a rýchlo sa dostať tam, kam potrebujete. Aj keď budete mať mokré ruky, s otočnou korunkou na hodinkách Huawei Watch GT 3 jednoducho a rýchlo nastavíte hlasitosť aj čas aktivácie vášho budíka.

Inteligentné hodinky ocenia všetci nadšení športovci a dobrodruhovia

Elegantný dizajn a prémiové spracovanie inteligentných hodiniek Huawei Watch GT 3 nie je len na parádu. V hodinkách je celé množstvo technických noviniek, vďaka čomu si na svoje prídu športovci aj ďalší jedinci s dobrodružnou povahou. Na displeji hodiniek totiž po spárovaní s vaším mobilným telefónom uvidíte čas východu aj západu slnka, zobrazí sa fáza mesiaca a dokonca sa dozviete informácie o zmenách prílivu a odlivu v reálnom čase. Inteligentné hodinky Huawei Watch GT 3 disponujú vstavaným výškovým barometrom na sledovanie aktuálneho tlaku vzduchu. Túto funkciu oceníte prevažne pri outdoorových aktivitách.

S fitness hodinkami Huawei Watch GT 3 sa nestratíte

Fitness hodinky Huawei Watch GT 3 dokážu posúdiť úroveň vašej športovej zručnosti na základe historických bežeckých dát. Potom vám ponúknu starostlivo zložený bežecký plán na každodenné behanie či prípravu na najbližšie preteky. Hodinky na základe monitorovacích ukazovateľov vyhodnotia bežecký index, tréningový stres, tréningovú záťaž, regeneračnú tepovú frekvenciu aj úroveň zotavenia. Následne dostanete profesionálne tréningové rady, aby ste si mohli intenzitu a dobu tréningu naplánovať tak, aby ste sa neustále a čo najlepšie zdokonaľovali. Huawei Watch GT 3 samozrejme disponujú aj navigáciou a presným určením polohy a vzdialenosti vďaka podpore satelitných systémov GPS, Beidou, GLONASS, Galileo a QZSS. Zaujímavou novinkou je offline navigácia a funkcia Route Back. Tá vás navedie späť, ak ste cestou stratili smer. Po ukončení tréningu bude trasa zaznamenaná hodinkami k dispozícii v aplikácii Huawei Health. Odtiaľ ju môžete rýchlo zdieľať a ukázať svojim priateľom.

Smart hodinky Huawei sa pýšia skvelou konektivitou so športovým príslušenstvom

V inteligentných hodinkách na váš čaká viac ako 100 športových režimov, takže si určite nájdete ten, ktorý budete potrebovať. Využiť môžete napríklad režimy pre beh, jazdu na bicykli, turistiku, skákanie cez švihadlo, lyžovanie, trenažér veslovania alebo plávania. Práve plavci ocenia vodoodolnosť do 5 ATM, vďaka čomu bude plávanie v bazéne a meranie vášho výkonu s hodinkami Huawei Watch GT 3 úplne bez problémov. Pomocou Bluetooth pripojenia možno smart hodinky Huawei ľahko prepojiť s ďalším športovým zariadením alebo aplikáciami. Teda údaje ako srdcový tep a ďalšie je možné jednoducho synchronizovať s ďalšími zariadeniami – bežecké pásy, eliptické trenažéry a pod. Cez aplikáciu HUAWEI Health App môžete synchronizovať dáta s hlavnými športovými aplikáciami tretích strán.

Zlepšený optický senzor s ôsmimi fotodiódami

Na zaistenie ešte presnejšieho merania majú inteligentné hodinky Huawei Watch GT 3 vylepšený modul srdcového tepu TruSeen™ 5.0+. Ten po novom tvorí osem fotodiód usporiadaných do kruhu s dvoma sadami svetelných zdrojov. Všetko je zakryté zakrivenou sklenenou šošovkou umožňujúcou pohodlné nosenie a výrazné zníženie vplyvu rušenia okolitým svetlom. Algoritmus modulu srdcového tepu hodiniek Huawei teraz lepšie filtruje hlučné signály, vďaka čomu je monitorovanie srdcovej frekvencie aj pri náročnom cvičení oveľa presnejšie.

Huawei hodinky Watch GT 3 vám sprostredkujú komplexný prehľad o vašom zdraví

Stačí trocha času a uvidíte komplexný prehľad o vašom zdraví a vašej energii. Huawei hodinky Watch GT 3 zaznamenajú veľké množstvo dôležitých metrík. Budete tak poznať vašu tepovú frekvenciu, hodnotu SpO2 (saturácia krvi kyslíkom) alebo mieru stresu. V prípade vysokej hodnoty stresu vám smart hodinky Huawei Watch GT odporučia dychové cvičenia, ktoré vám pomôžu nájsť stratený pokoj.

Inteligentné hodinky Huawei merajú dĺžku a kvalitu vášho spánku

Spánok je jedným z kľúčových prvkov v našom živote, preto je dôležité, aby ste vedeli, ako dlho spíte a aký kvalitný spánok naozaj je. Optický senzor presne meria váš spánok aj jeho jednotlivé fázy. Inteligentné hodinky Huawei Watch GT 3 vám pomôžu s vytvorením ideálnej spánkovej rutiny, aby ste sa každý deň cítili plní energie a maximálne oddýchnutí.

Vybavte telefónne hovory pohodlne zo zápästia

Niekto vám volá, ale vám sa nechce vyťahovať telefón z vrecka, pretože chcete mať voľné ruky? Pokiaľ máte hodinky Huawei spárované s vaším telefónom, môžete pomocou nich hovory prijať a vybaviť. Huawei Watch GT 3 majú integrovaný mikrofón aj reproduktor, takže komunikácia s ostatnými bude rýchla a pohodlná.

S hodinkami Huawei Watch GT ovládajte prehrávanie hudby

Zbavte váš tréning monotónnosti a pustite si vašu obľúbenú muziku. Jej prehrávanie budete ovládať z vášho zápästia prostredníctvom dotykových hodiniek Huawei Watch GT 3.

Smart hodinky Huawei Watch GT 3 46 mm Active Black

V hodinkách môžete využívať celý rad inteligentných aplikácií

V HUAWEI AppGallery nájdete pre hodinky ohromné množstvo aplikácií, ktoré môžete bez problémov používať. Každý používateľ si určite príde na svoje a zvolí si pre seba tie najdôležitejšie.

Smart hodinky Huawei Watch GT 3 46 mm Active Black

Hlasový asistent v dotykových hodinkách Huawei Watch GT 3

Uľahčite si používanie hodiniek a telefónu pomocou hlasového asistenta TODAY. Jeho používanie je samozrejme umožnené aj v dotykových hodinkách Huawei Watch GT 3. Ľahko si nastavíte alarm, začnete hľadať váš spárovaný mobil, aktivujete športové režimy, nastavíte pripomienku do kalendára a veľa ďalšieho.

Parametre a špecifikácia

Určenie

Určenie Pánske

Hardvér a softvér

OS hodiniek Vlastný OS výrobca
Kompatibilný OS iOS, Android
Spôsob ovládania Kombinované
Konektivita Bluetooth
Verzia kompatibilného OS Android 12.0, Android 11.0 , Android 10.0 , Android 9.0 , Android 8.0 , Android 7.0 , Android 6.0 , iOS 15 , iOS 14 , iOS 13 , iOS 12 , iOS 11 , iOS 10 , iOS 9
Interné úložisko Áno
Kapacita úložiska 4 GB
Senzory a hardvér Akcelerometer, Barometer, Bezdrôtové nabíjanie, GPS, Gyroskop, Intenzita svetla, Mikrofón, Oxymeter, Reproduktor, Vibrácie
Jazyk rozhrania Angličtina , Čeština , Nemčina, Slovenčina , Maďarčina , Francúzština
Jazyk mobilnej aplikácie Angličtina, Čeština, Nemčina, Maďarčina, Slovenčina, Francúzština

Vzhľad a displej

Tvar ciferníka Guľatý
Zobrazenie času Kombinované
Uhlopriečka displeja 1,43 "
Materiál puzdra Nehrdzavejúca oceľ
Farba puzdra Čierna
Typ displeja AMOLED
Hmotnosť 42,6 g

Remienok

Vymeniteľný remienok Áno
Materiál remienka Silikón
Farba ramienka Čierna
Typ zapojenia 22mm Quick Release
Min. obvod zápästia 14 cm
Max. obvod zápästia 21 cm

Športové funkcie

Športové aktivity Beh , Cyklistika , Fitness , Chôdza , Lyžovanie , Outdoor , Plávanie , Triatlon , Turistika , Veslovanie
Funkcia merania športu Detekcia začatia aktivity, Intervalový tréning, Krokomer, Rýchlosť, Tempo, Tepová frekvencia, Tepové zóny, Úroveň regenerácie tela, Virtuálny tréner, Výpočet kalórií, Vzdialenosti, Prevýšenie

Zdravotné funkcie

Zdravotné funkcie Dychové cvičenia , Inteligentné budenie , Monitoring spánku , Meranie saturácie kyslíku v krvi , Meranie úrovne stresu , Meranie telesnej teploty , Pripomenutie pohybu , Sledovanie menštruačného cyklu , Upozornenie na srdcové problémy
Meranie tepu Priame/zo zápästia

Smart funkcie

Smart funkcie Hľadanie mobilu, Prehrávač hudby v hodinkách, Ovládanie prehrávača hudby v mobile, Predpoveď počasia, Režim spánku/nerušiť, Obchod s aplikáciami, Vlastné ciferníky, Navigácia, Always On Display
Hodinkové funkcie Budík , Dátum , Deň v týždni , Stopky
Sledovanie polohy a trasy Pomocou GPS v hodinkách

Notifikácie a telefonovanie

Telefonovanie Z hodiniek cez spárovaný telefón (v dosahu Bluetooth)
Správy Prednastavené odpovede na správy

Vodotesnosť a odolnosť

Vodotesnosť 50 m (5 ATM)

Súčasť balenia

Súčasť balenia Dobíjací kábel

Výdrž batérie

Max. výdrž batérie 336 h (14 d)

Značka/model

Značka Huawei
Model Watch GT 3 46 mm

Jednoduchý výber

Aké hodinky hľadáte? Lifestylové, Zdravotné
Aké vysoké nároky máte na smart hodinky? Stredné
Ako majú hodinky vyzerať? Športovo a technicky
Kód:  HUWGT36a
Záruka: 24 mesiacov
Produktové číslo:  55026956
Odkazy: Stránky výrobcu

Na vašom súkromí nám záleží

My, spoločnosť Alza.cz a.s., IČO 27082440, používame súbory cookies na zaistenie funkčnosti webu a s vaším súhlasom o. i. aj na personalizáciu obsahu našich webových stránok. Kliknutím na tlačidlo „Rozumiem“ súhlasíte s využívaním cookies a predaním údajov o správaní na webe na zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach a reklamných sieťach na ďalších weboch.

Viac informácií
Rozumiem Podrobné nastavenia Odmietnuť všetko
P-DC1-WEB16