Obnoviť stránku

Získajte doručenie ZADARMO na rok iba za 1 € mesačne! Viac informácií

Huawei Watch Fit New Sakura Pink

4.4 21 hodnotení
80,90 €
bez DPH 67,42 €

Huawei Watch Fit New Sakura Pink

Fitness hodinky Huawei Watch Fit New Sakura Pink ponúknu prehľadný zážitok

Fitness hodinky Huawei Watch Fit New Sakura Pink vám ponúknu 1,64-palcový AMOLED displej v tvare obdĺžnika. Poskytnú vám úplný prehľad o všetkom, čo práve potrebujete vďaka rozlíšeniu 280 × 456 HD. Využite možnosť automatického jasu, ktorý vám ponúkne lepšie zobrazenie napriamom slnku, zatiaľ čo šesť ciferníkov Always-On3 dokáže vyjadriť svoj osobitý štýl a aktuálnu náladu.


Fitness hodinky Huawei Watch Fit New Sakura Pink – kľúčové vlastnosti

 • 1,64-palcový AMOLED displej v tvare obdĺžnika
 • Prehľadné rozlíšenie 280 × 456
 • Textúrovaný matný rám fitness hodiniek Huawei Watch Fit New Sakura Pink
 • Možnosť automatického jasu
 • Ciferník vám ponúka hneď niekoľko farebných možností a štýlov
 • Smart hodinky vydržia v prevádzke až 10 dní
 • Váha iba 21 gramov
 • Navyše ponúkajú tiež až 12 druhov animovaných rýchlych tréningov
 • 96 režimov cvičenia
 • Hodinky majú zabudovaný GPS senzor a meranie srdcového tepu
 • Dokážu poskytnúť všetky štatistiky o vašom tréningu
 • Technológia HUAWEI TruSeen 4.0 sleduje váš srdcový tep
 • Fitness hodinky Huawei Watch Fit New Sakura Pink sú vybavené detekciou saturácie kyslíkom
 • HUAWEI TruSleep™ 2.0 analyzuje kvalitu vášho spánku
 • Upozornia vás na SMS správy, prichádzajúce hovory, udalosti v kalendári a na správy z ďalších aplikácií

Nájdite svoj osobitý štýl, pomôže vám fitness náramok Huawei Watch Fit New

Objavte skvelú vychytávku fitness náramku Huawei Watch Fit New Sakura Pink. Každý deň si totiž môžete pohodlne prispôsobiť motívy presne podľa vašej nálady. Ciferník vám ponúka hneď niekoľko farebných možností a štýlov, ktoré nájdete na Watch Face Store. Nájdite si tak svojosobitý štýl, ktorý k vám bude sedieť. Ak vás nezaujme žiadne farebné vyhotovenie, možno ciferník ozvláštniť akoukoľvek fotografiou z vášho mobilného zariadenia.

Prispôsobte si svoje obľúbené funkcie pre ešte väčšie pohodlie

Aby ste mali smart náramok Huawei Watch Fit New Sakura Pink úplne prehľadný, prispôsobte si ho podľa vašich predstáv. Jednoducho môžete vybrať a nastaviť funkcie, na ktorých vám najviac záleží, ako je počasie, srdcová frekvencia, kroky, výdrž batérie a ďalšie.Textúrovaný matný rám fitness náramku Huawei Watch Fit New Sakura Pink

Fitness náramok Huawei Watch Fit New Sakura Pink bude lahodiť vášmu oku. Čierny textúrovaný matný rám náramku pôsobí elegantne a zároveň moderne. Čiernou farbou nikdy nič nepokazíte, takže je to jasná voľba na každodenné nosenie.

Fitness náramok Huawei a dlhá životnosť batérie

Dôležitým rysom fitness náramku je, aby bol ľahký, tenký a mal dlhú výdrž na jedno nabitie. To všetko spĺňa smart náramok Huawei Watch Fit New Sakura Pink, ktorý je vďaka svojej nízkej hmotnosti, len 21 gramov, ideálny na každodenné aktivity. Fitness náramok sa pýši dobrou batériou, vďaka ktorejvydrží v prevádzke až 10 dníVeľkou výhodou je tiež vstavaná technológia rýchleho nabíjania, ktorá zariadi, že bude náramok v priebehu 5 minút nabitý tak, aby vydržal celý deň štandardného používania.


Fitness náramok Huawei Watch Fit New Sakura Pink poslúži ako váš osobný tréner

Ako najlepšie začať cvičiť a nevyhýbať sa neustálym výhovorkám? So všetkým vám ihneď pomôže fitness náramok Huawei Watch Fit New Sakura Pink ktorý je vybavený ukážkovými tréningovými videami. Náramok navyše ponúka až 12 druhov animovaných rýchlych tréningov, ktoré využijete napríklad na cvičenie v práci, napretiahnutie celého tela či brušné cviky. Vybrať si môžete tiež zo 44 nadštandardných pohybových ukážok. Odteraz môžete svoj čas využiť pre svoje telo a zdravý životný štýl. Nemusíte sa ale ničoho obávať, inteligentný náramok Huawei myslí aj na váš odpočinok, ktorý je pre vaše telo rovnako dôležitý.


Fitness hodinky Huawei Watch Fit New Sakura Pinkponúkajú až 96 režimov cvičenia

Milujete jogu, tanec, korčule či plávanie? Tieto aktivity a ešte oveľa viac režimov cvičenia nájdete vo fitness hodinkách Huawei Watch Fit New Sakura Pink. Smart hodinky poskytnú presné metriky cvičenia v reálnom čase pre 11 profesionálnych športových režimov vrátane behania, plávania a cyklistiky. Ostatných 85 druhov režimov vám pomôže uvoľniť a otestovať váš potenciál. Sledovať môžete tepovú frekvenciu, spaľovanie kalórií či trvanie vášho tréningu.Všetko tak budete mať pod úplnou kontrolou.


Smart náramokHuawei Watch Fit New Sakura Pinksa stane vaším sprievodcom

Nech už máte akékoľvek tempo či výdrž, smart náramokHuawei Watch Fit New Sakura Pinksa stane vaším sprievodcom. Náramok má zabudovaný GPS senzor, 5 ATM10 a meranie srdcového tepu. Ďalšie vstavané senzory sú určené pre všetky spôsoby cvičenia. Vďaka vyhodnocujúcim metrikám v reálnom čase vás náramok nakopne a povzbudí k ďalším výkonom.


Fitness náramok Huawei Watch Fit New – nenahraditeľný pomocník na tréningy

Udržujte sa stále v kondícii s fitness náramkom Huawei Watch Fit New Sakura Pink,ktorý vám dokáže poskytnúť všetky štatistiky o vašom tréningu. Náramok deteguje začiatok tréningu, rozpozná typ a pripomenie vám jeho plnenie. Vďaka tomu budete stále v kondícii, či už bežíte či plávate. Všetko budete mať pod úplnou kontrolou.


Motivácia je základom pre skvelé úspechy

Smart náramokHuawei Watch Fit New Sakura Pinkvás dokáže namotivovať tak, aby ste mali stále dobrý pocit. Inteligentný náramok meria váš pokrok počas celého dňa a pripomenie vám, kedy je vhodné sa opäť postaviť pri nadmiere sedenia. Náramok zaznamenáva denný počet krokov a váš aktívny čas. Obdobie intenzívnych aktivít je znázornené v tých farebnýchkruhoch.


Fitness hodinky HUAWEI TruSeen 4.0 sledujú váš srdcový tep

Fitness hodinky Huawei Watch Fit New Sakura Pinksa pýšia inovatívnou technológiou HUAWEI TruSeen 4.0, ktorá vám sleduje srdcový tep vo dne aj počas vášho spánku. V prípade, že je vaša tepová frekvencia nad normu, vyšle vám náramok upozornenie, aby ste na svoje zdravie dávali pozor a trochu zvoľnili.


Venujte zvýšenú pozornosť vášmu zdraviu

Vedeli ste o tom, že veľmi nízka hladina kyslíka v krvi môže mať za následok vážne zdravotné problémy? Fitness náramokHuawei Watch Fit New Sakura Pink je práve preto vybavený detekciou saturácie kyslíkom, ktorá dokáže včas a pravidelne zisťovať hladinu kyslíka jednoduchým dotykom.Váš aktuálny stav uvidíte na displeji náramku Huawei.

Fitness náramokHuawei Watch Fit New Sakura Pinkmonitoruje váš spánok

Zaujíma vás, aký kvalitný spánok máte? Fitness náramokHuawei Watch Fit New Sakura Pinkdokáže na základe srdcovej frekvencie a technológie sledovania spánku HUAWEI TruSleep™ 2.0 analyzovať jeho kvalitu a poskytnúť vám viac ako 200 overených vedeckých rád. Dámy môžu využiť praktickú funkciu, ktorá dokáže odhadnúť dátum ovulácie a upozorniť na menštruáciu. Nastaviť si môžete tiež zasielanieupomienok podľa zadaných záznamov tak, aby ste mali prehľad o vašom menštruačnom cykle.

Už žiadne zbytočné stresovanie

Dnešná uponáhľaná doba si žiada viac oddychu a menej stresu. Smart náramokHuawei Watch Fit New Sakura Pinkje vybavený unikátnou technológiou HUAWEI TruRelax™, ktorá vytvára celodenný algoritmus sledovania stresu a efektívne ho monitoruje. Na odbúranie stresu môžete využiť navrhované dychové cvičenia, ktoré vám navodia pocit pokoja a pohody.

Fitness náramokHuawei Watch Fit New Sakura Pinkvás upozorní na správy

Fitness náramokHuawei Watch Fit New Sakura Pinkvám ponúka možnosť upozornenia na SMS správy, prichádzajúce hovory, udalosti v kalendári a na správy z ďalších aplikácií či sociálnych sietí. Vďaka tomu sa vám nestane, že by ste zmeškali dôležitý hovor, novinku či schôdzku.Parametre a špecifikácia

Určenie

Určenie Dámske

Hardvér a softvér

OS hodiniek Vlastný OS výrobca
Kompatibilný OS iOS, Android
Spôsob ovládania Kombinované
Konektivita Bluetooth
Verzia kompatibilného OS Android 12.0, Android 11.0 , Android 10.0 , Android 9.0 , Android 8.0 , Android 7.0 , iOS 15 , iOS 14 , iOS 13 , iOS 12 , iOS 11 , iOS 10 , iOS 9
Senzory a hardvér Akcelerometer, GPS, Gyroskop, Intenzita svetla, Kompas, Oxymeter, Vibrácie
Jazyk rozhrania Angličtina , Čeština , Nemčina , Slovenčina , Maďarčina , Francúzština
Jazyk mobilnej aplikácie Angličtina, Čeština, Nemčina, Maďarčina, Slovenčina, Francúzština

Vzhľad a displej

Tvar ciferníka Hranatý
Zobrazenie času Kombinované
Uhlopriečka displeja 1,64 "
Farba puzdra Ružová
Typ displeja AMOLED
Hmotnosť 35 g

Remienok

Vymeniteľný remienok Áno
Materiál remienka Silikón
Farba ramienka Ružová
Min. obvod zápästia 13 cm
Max. obvod zápästia 21 cm

Športové funkcie

Športové aktivity Beh , Cyklistika , Fitness , Chôdza , Outdoor , Plávanie , Veslovanie
Funkcia merania športu Intervalový tréning, Krokomer, Rýchlosť, Tempo, Tepová frekvencia, Tepové zóny, Úroveň regenerácie tela, Virtuálny tréner, Výpočet kalórií, Vzdialenosti
Špecializované funkcie pre aktivity Outdoorové funkcie

Zdravotné funkcie

Zdravotné funkcie Dychové cvičenia , Inteligentné budenie , Monitoring spánku , Meranie saturácie kyslíku v krvi , Meranie úrovne stresu , Pripomenutie pohybu , Sledovanie menštruačného cyklu , Upozornenie na srdcové problémy
Meranie tepu Priame/zo zápästia

Smart funkcie

Smart funkcie Hľadanie mobilu, Prehrávač hudby v hodinkách, Ovládanie prehrávača hudby v mobile, Predpoveď počasia, Režim spánku/nerušiť
Hodinkové funkcie Budík , Dátum , Deň v týždni , Stopky
Sledovanie polohy a trasy Pomocou GPS v hodinkách

Výdrž batérie

Max. výdrž batérie 216 h (9 d)

Značka/model

Značka Huawei
Model Watch Fit

Jednoduchý výber

Aké hodinky hľadáte? Lifestylové, Zdravotné
Aké vysoké nároky máte na smart hodinky? Nízke
Kód:  HU8057sp01
Záruka: 24 mesiacov
Produktové číslo:  55027342
Odkazy: Stránky výrobcu

Na vašom súkromí nám záleží

My, spoločnosť Alza.cz a.s., IČO 27082440, používame súbory cookies na zaistenie funkčnosti webu a s vaším súhlasom o. i. aj na personalizáciu obsahu našich webových stránok. Kliknutím na tlačidlo „Rozumiem“ súhlasíte s využívaním cookies a predaním údajov o správaní na webe na zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach a reklamných sieťach na ďalších weboch.

Viac informácií
Rozumiem Podrobné nastavenia Odmietnuť všetko
P-DC1-WEB31