Obnoviť stránku

Počas sviatku 8.5. je otvorená iba centrála v Bratislave a AlzaDrive Senec.

Huawei Watch Fit Elegant Black

Doručujeme aj v sobotu a v nedeľu
115,90 €
96,58 € bez DPH

Huawei Watch Fit Elegant Black


Huawei Watch Fit Elegant - stávka na kvalitnejšie materiály

Inteligentné hodinky Huawei Watch Fit Elegant vychádzajú z modelu Watch Fit, s ktorým majú veľa spoločného. Najvyše zmeny doznali použité materiály. Watch Fit Elegant sú najnovšie vybavené puzdrom z nehrdzavejúcej ocele, a predovšetkým remienkom z fluóroelastoméru pripomínajúceho na prvý pohľad bežný silikón, tým všetka podobnosť končí. Výhody fluoroelastoméru sú predovšetkým vo vysokej odolnosti voči teplu, vlhku, olejom a roztrhnutiu. Oproti klasickému silikónu je navyše mäkší a pohodlnejší. Ďalšia zmena sa udiala už vnútri hodiniek Huawei Watch Fit Elegant, kde pribudla funkcia SpO2, ktorá dokáže merať saturáciu kyslíka v krvi v reálnom čase a v porovnaní s inými modelmi funguje nepretržite, nielen teda pri meraní spánkovej aktivity alebo náhodnej kontrole.

Smart hodinky s AMOLED displejom

Smart hodinky Huawei Watch Fit Elegant vám ďalej ponúkajú obdĺžnikový 1,64-palcový AMOLED displej s rozlíšením 280 × 456 px, ktorý vám poskytne úplný prehľad o všetkom, čo práve potrebujete. Samozrejmosťou je automatické nastavenie jasu a ciferníky Always-On dokážu vyjadriť svoj osobitý štýl a aktuálnu náladu. Aby ste mali v hodinkách Huawei Watch Fit Elegant úplný poriadok, prispôsobte si ho podľa vašich predstáv. Jednoducho môžete vybrať a nastaviť funkcie, na ktorých vám najviac záleží, ako je počasie, srdcová frekvencia, kroky, výdrž batérie a ďalšie. Hodinkám Huawei Watch Fit Elegant nechýba ani možnosť upozornenia na SMS správy, prichádzajúce hovory, udalosti v kalendári a na správy z ďalších aplikácií či sociálnych sietí.

Kľúčové vlastnosti inteligentných hodiniek Huawei Watch Fit Elegant Black

 • Puzdro z nehrdzavejúcej ocele a remienok z fluóroelastomérov
 • 1,64-palcový AMOLED displej v tvare obdĺžnika
 • Možnosť automatického jasu
 • Hodinky vydržia v prevádzke až 10 dní
 • Huawei Watch Fit Elegant rozozná 96 pohybových aktivít
 • Hodinky majú zabudovaný GPS senzor
 • Dokážu poskytnúť všetky štatistiky o vašom tréningu
 • Technológia HUAWEI TruSeen 4.0 sleduje váš srdcový tep
 • Huawei Watch Fit Elegant sú vybavené funkciou SpO2
 • HUAWEI TruSleep 2.0 analyzuje kvalitu vášho spánku
 • Upozornia vás na SMS správy, prichádzajúce hovory, udalosti v kalendári a na správy z ďalších aplikácií


Nájdite svoj osobitý štýl v smart watch Huawei Watch Fit Elegant

Objavte skvelú vymoženosť smart watch Huawei Watch Fit Elegant. Každý deň si totiž môžete pohodlne prispôsobiť motívy presne podľa vašej nálady. Ciferník vám ponúka hneď niekoľko farebných možností a štýlov, ktoré nájdete na Watch Face Store. Nájdite si tak svoj osobitý štýl, ktorý k vám bude sedieť. Ak vás nezaujme žiadne farebné vyhotovenie, možno ciferník hodiniek Huawei Watch Fit Elegant ozvláštniť akoukoľvek fotografiou z vášho mobilného zariadenia.

Dlhá životnosť batérie

Dôležitým rysom fitness hodiniek je, aby boli ľahké, tenké a mali dlhú výdrž na jedno nabitie. To všetko spĺňajú Huawei Watch Fit Elegant, ktorý sú vďaka svojej nízkej hmotnosti, iba 27 gramov, ideálne na každodenné aktivity. Fitness hodinky sa pýšia dobrou batériou, vďaka ktorej vydržia v prevádzke až 10 dní. Veľkou výhodou je tiež vstavaná technológia rýchleho nabíjania, ktorá zariadi, že budú hodinky počas 5 minút nabité tak, aby vydržali celý deň štandardného používania.

Smart hodinky Huawei Watch Fit Elegant fungujú ako váš osobný tréner


Ako najlepšie začať cvičiť a nevyhýbať sa neustálym výhovorkám? So všetkým vám ihneď pomôžu tieto smart hodinky Huawei Watch Fit Elegant, ktoré sú vybavené ukážkovými tréningovými videami. Navyše ponúkajú tiež až 12 druhov animovaných rýchlych tréningov, ktoré využijete napríklad pri cvičení v práci, na pretiahnutie celého tela či brušné cviky. Vybrať si môžete tiež hneď zo 44 nadštandardných pohybových ukážok. Odteraz môžete svoj čas využiť pre svoje telo a zdravý životný štýl. Nemusíte sa však ničoho obávať, hodinky Huawei Watch Fit Elegant myslia aj na váš a odpočinok, ktorý je pre vaše telo rovnako dôležitý.Fitness hodinky Huawei Watch Fit Elegant ponúkajú až 96 režimov cvičenia

Milujete jogu, tanec, korčule či plávanie? Tieto aktivity, a ešte oveľa viac režimov cvičenia nájdete vo fitness hodinkách Huawei Watch Fit Elegant. Inteligentné hodinky poskytnú presné metriky cvičenia v reálnom čase pre 11 profesionálnych športových režimov vrátane behania, plávania a cyklistiky. Ostatných 85 druhov režimov vám pomôžu uvoľniť a otestovať váš potenciál. Sledovať môžete tepovú frekvenciu, spaľovanie kalórií či trvanie vášho tréningu. Všetko tak budete mať pod úplnou kontrolou. Nech už máte akékoľvek tempo či výdrž, fitness hodinky Huawei Watch Fit Elegant sa stanú vaším sprievodcom. Hodinky majú zabudovaný GPS senzor, 5 ATM a meranie srdcového tepu. Ďalšie vstavané senzory sú určené pre všetky spôsoby cvičenia.


Nenahraditeľný pomocník na tréningy

Udržujte sa stále v kondícii s fitness hodinkami Huawei Watch Fit Elegant, ktoré vám dokážu poskytnúť všetky štatistiky o vašom tréningu. Hodinky detegujú začiatok tréningu, rozpoznajú typ a pripomenú vám jeho plnenie. Vďaka tomu budete stále v kondícii, či už beháte či plávate. Všetko budete mať pod úplnou kontrolou. Smartwatch Huawei Watch Fit Elegant vás dokážu namotivovať tak, aby ste mali stále dobrý pocit. Hodinky merajú váš pokrok počas celého dňa a pripomenú vám, kedy je vhodné sa opäť postaviť pri nadmiere sedenia. SMart hodinky zaznamenávajú denný počet krokov a váš aktívny čas.

Smart hodinky Huawei Watch Fit Elegant sledujú váš srdcový tep a saturáciu krvi

Smart hodinky Huawei Watch Fit Elegant sa pýšia inovatívnou technológiou HUAWEI TruSeen 4.0, ktorá vám sleduje srdcový tep vo dne aj počas vášho spánku. V prípade, že je vaša tepová frekvencia nad normál, vyšlú vám hodinky upozornenie, aby ste na svoje zdravie dávali pozor a trochu zvoľnil. Fitness hodinky Huawei Watch Fit Elegant sú tiež vybavené neustálym meraním saturácie krvi kyslíkom (SpO2).

Monitorujete svoj spánok s Huawei Watch Fit Elegant

Huawei Watch Fit Elegant dokážu na základe srdcovej frekvencie a technológie sledovania spánku HUAWEI TruSleep 2.0 analyzovať jeho kvalitu a poskytnúť vám viac ako 200 overených vedeckých rád. Dámy môžu využiť praktickú funkciu, ktorá dokáže odhadnúť dátum ovulácie a upozorniť na menštruáciu. Nastaviť si môžete tiež zasielanie upomienok podľa zadaných záznamov tak, aby ste mali prehľad o vašom menštruačnom cykle. Unikátna technológia HUAWEI TruRelax vytvára celodenný algoritmus sledovania stresu, efektívne ho monitoruje. Pre odbúranie stresu môžete využiť navrhované dychové cvičenia, ktoré vám navodia pocit pokoja a pohody.5,0
Hodnotil 1 zákazník
20+
zákazníkov už zakúpilo
100 %
zákazníkov odporúča
1
používateľská recenzia
?
neznáma reklamovanosť
Všetky hodnotenia

Parametre a špecifikácia

Určenie

Určenie Unisex

Hardvér a softvér

Jazyk rozhrania Angličtina , Čeština , Maďarčina , Nemčina , Slovenčina
Jazyk aplikácie Angličtina, Čeština, Maďarčina, nemčina, Slovenčina
Verzia kompatibilného OS Android 9.0 , Android 8.0 , iOS 12 , Android 7.0 , iOS 11 , Android 6.0 , Android 5.0 , iOS 10 , iOS 13 , iOS 14 , iOS 9 , Android 10.0
Kompatibilný OS iOS, Android
OS hodiniek vlastný OS výrobca
Konektivita Bluetooth
Kapacita úložiska 4 000 MB
Senzory a hardvér Akcelerometer, GLONASS, GPS, Gyroskop, Intenzita svetla, Oxymeter, Vibrácie
Spôsob ovládania Kombinované

Puzdro

Farba puzdra Sivá
Materiál puzdra Nehrdzavejúca oceľ

Remienok

Farba ramienka Čierna
Min. obvod zápästia 13 cm
Max. obvod zápästia 21 cm
Materiál remienka Fluoroelastomer
Typ zapojenia 20 mm rýchloupínacia bareta
Vymeniteľný remienok Áno

Ciferník a displej

Zobrazenie času Digitálne
Tvar ciferníka Hranatý
Uhlopriečka displeja 1,64 mm
Typ displeja AMOLED

Súčasť balenia

Súčasť balenia Dobíjací kábel

Vodotesnosť a odolnosť

Vodotesnosť 50 m (5 ATM)

Výdrž batérie

Max. výdrž batérie 240 h (10 d)
Bežná výdrž batérie 168 h

Značka/model

Značka Huawei
Model Watch Fit

Vzhľad hodiniek a displej

Farba puzdra Sivá
Materiál puzdra Nehrdzavejúca oceľ
Tvar ciferníka Hranatý
Sklíčko Zafírové
Uhlopriečka displeja 1,64 "
Zobrazenie času Digitálne
Typ displeja AMOLED
Veľkosť puzdra 46 mm
Hmotnosť 27 g

Športové funkcie

Športové aktivity Beh , Cyklistika , Fitness , Chôdza , Plávanie
Športové funkcie Krokomer, Výpočet kalórií, Meranie tepu, Meranie tempa, Intervalový tréning, Virtuálny tréner

Zdravotné funkcie

Meranie tepu Priame/zo zápästia
Zdravotné funkcie Dychové cvičenie , Hydratácia , Meranie saturácie kyslíku v krvi , Monitoring spánku

Smart funkcie

Notifikácie a správy Notifikácie z telefónu
Smart funkcie Vibrácie, Ovládanie prehrávača hudby v mobile
Kód:  HUWFelegb
Záruka: 24 mesiacov
Produktové číslo:  55026332
P-DC1-WEB01