Obnoviť stránku

Huawei Watch Fit 3 Active Moon White

4,8 31 hodnotení
Garancia najlepšej ceny
Novinka
159 €

Huawei Watch Fit 3 Active Moon White

Chytré hodinky Huawei Watch Fit 3

Nový pokračovateľ úspešnej série smart hodiniek Huawei Watch Fit

Smart hodinky Huawei Watch Fit 3 Active úspešne nadväzujú na predchádzajúci model, pričom ponúkajú zase niečo nové, čo ešte vylepší váš komfort pri používaní nositeľnej elektroniky. Hodinky sú vyrobené tak, aby pohodlne sedeli na vašom zápästí a prostredníctvom nich ste mali úplný prehľad o svojej aktivite, zdraví a notifikáciách zo spárovaného smartfónu. Samozrejmosťou je tiež možnosť vybaviť prichádzajúce hovory hands-free priamo zo svojho zápästia. Inteligentné hodinky Huawei Watch Fit 3 Active sú vybavené novým a väčším displejom, ktorého uhlopriečka dosahuje 1,82" a pomer displeja k telu hodiniek dosahuje až na 77,4 %. Vďaka vysokému jasu a jemnosti displeja bude všetok obsah zobrazený čisto a jasne. Smart hodinky ponúkajú celý rad športových režimov na presné meranie aktivity, vylepšený optický snímač srdcového tepu, miery stresu a saturácie krvi kyslíkom. Zlepšené algoritmy sa postarajú o presnejšie monitorovanie vášho spánkového cyklu. Na úplne presné určenie polohy slúži podpora satelitných systémov GPS, Beidou, GLONASS, Galileo a QZSS.

Chytré hodinky Huawei Watch Fit 3 Active Moon White

Kľúčové vlastnosti smart hodiniek Huawei Watch Fit 3 Active Moon White

 • 7 dní bežného používania na jedno nabitie
 • 1,82" AMOLED displej s jemnosťou 347 PPI a 60 Hz obnovovacou frekvenciou
 • Ultratenké (9,9 mm) a ultraľahké vyhotovenie
 • Hodinky vážia iba 26 gramov bez remienka
 • Maximálny jas až 1 500 nitov
 • Viac ako 100 športových režimov
 • Odolnosť voči vode do 5 ATM
 • Vstavaný mikrofón a reproduktor umožní realizovať volanie (cez telefón pripojený pomocou Bluetooth)
 • Ovládanie cez dotykový displej a tlačidlá na strane hodiniek
 • Zdokonalený modul na monitoring srdcového tepu, SpO2, kvality a dĺžky spánku
 • Zabudovaná GPS s podporou satelitných systémov GPS, Beidou, GLONASS, Galileo a QZSS
 • Dokážu vyhodnotiť bežecký index, tréningový stres, tréningovú záťaž, regeneračnú tepovú frekvenciu aj úroveň zotavenia
 • Ovládanie prehrávania hudby z telefónu
Chytré hodinky Huawei Watch Fit 3

Smartwatch Huawei Watch Fit 3 Active sa pýšia ešte väčším AMOLED displejom

Nový rad smartwatch Huawei Watch Fit je osadený ešte väčším displejom, ktorý sa rozrástol na 1,82". Preto bude čítanie informácií a prehliadanie ponúk v menu ešte jednoduchšie a prehľadnejšie. Maximálny jas displeja hodiniek dosahuje hodnotu až 1 500 nitov a jemnosť je 347 PPI.

Chytré hodinky Huawei Watch Fit 3

Prispôsobte si inteligentné hodinky po svojom

Užite si kreatívny dizajn pre všetky Always-on-Display ciferníky, ktoré si môžete stiahnuť prostredníctvom HUAWEI Watch Face Store. Vytvorte si štýly tak, aby vám to maximálne vyhovovalo. Na týchto ciferníkoch si môžete nechať vyobraziť informácie z hodiniek Huawei Watch Fit 3 Active, ktoré vás najviac zaujímajú. Ako pozadie ciferníka hodiniek si môžete dokonca zvoliť aj fotku, ktorú ste predtým odfotili vaším telefónom. Na zmenu je nutné využiť aplikáciu Huawei Health App. Užiť si trochu zábavy navyše môžete aj s novými emoji ciferníkmi, ktoré sa náhodne menia naprieč celým dňom a môžu vás kedykoľvek rozveseliť.

Chytré hodinky Huawei Watch Fit 3
Chytré hodinky Huawei Watch Fit 3

Komfortné ovládanie dotykových hodiniek Huawei

Pohodlné používanie by mala byť úplná samozrejmosť. Navigáciu cez menu a výber rôznych funkcií dotykových hodiniek Huawei možno vykonať pomocou dotykového displeja, pričom k dispozícii budete mať ešte dve ďalšie tlačidlá. Jedno z nich funguje ako otočná korunka, ktorá vám uľahčí prechádzanie menu, čítanie dlhých správ a pri množstve ďalších aktivít. Keďže majú Huawei hodinky Watch Fit 3 Active väčší displej, bude aj ich ovládanie a prehliadanie ponúk oveľa jednoduchšie a prehľadnejšie.

Viac ako 100 športových režimov a zabudovaná GPS

V hodinkách Huawei Watch Fit 3 Active nájdete viac ako 100 športových aktivít. Vydajte sa prebehnúť, nasadnite na bicykel, cvičte jogu alebo plávajte v bazéne. Buďte aktívni a majte presné výsledky cvičenia vždy k dispozícii. Huawei hodinky vás môžu prinútiť k pohybu pomocou fitness animácií a hlasových pokynov na rozcvičenie. Huawei Watch Fit 3 sledujú vašu celkovú aktivitu a pokiaľ príliš dlho sedíte, budete vyzvaní na pretiahnutie. Na presné zmeranie vášho výkonu alebo určenia trasy sú inteligentné hodinky Huawei Watch Fit 3 vybavené vlastným GPS s plnou podporou satelitných systémov GPS, Beidou, GLONASS, Galileo a QZSS. Vďaka algoritmom umelej inteligencie budú športové hodinky s GPS Huawei Watch Fit 3 Active vaším osobným koučom pri rôznych športoch. Na základe vašich výkonov vám môžu dodať odporúčania na zmenu intenzity tréningu a množstvo ďalšieho.

Chytré hodinky Huawei Watch Fit 3
Chytré hodinky Huawei Watch Fit 3

Zlepšený optický senzor HUAWEI TruSeen™ 5.5 na kontinuálne meranie tepovej frekvencie

Hodinky na meranie tepu Huawei Watch Fit 3 disponujú vylepšeným optickým senzorom, ktorý sa postará o neustále meranie tepovej frekvencie. Pokiaľ bude hodnota tepovej frekvencie v kľudovom režime príliš nízka alebo naopak, vysoká, hodinky Huawei Watch Fit 3 Active vás proaktívne upozornia. Na zabezpečenie komplexného prehľadu o stave dýchania, obehového systému a metabolizmu slúži meranie saturácie krvi kyslíkom SpO2. Ide o kľúčový ukazovateľ, ktorý je meraný presným senzorom smart hodiniek Huawei Watch Fit 3 Active. Meranie prebieha nepretržite a v reálnom čase hodinky odošlú upozornenie, pokiaľ hladina SpO2 klesne veľmi nízko.

S Huawei hodinkami budete mať prehľad o dĺžke aj kvalite spánku

Spánok je jedným z kľúčových prvkov v našom živote, preto je dôležité, aby ste vedeli, ako dlho spíte a aký kvalitný spánok naozaj je, a to aj keď ide o 8-hodinové spaniealebo 20-minútové zdriemnutie. Optický senzor s algoritmom HUAWEI TruSleep™ 4.0 sa postará o ešte presnejšie zmeranie dĺžky spánku a jednotlivých fáz. Huawei smart hodinky Watch Fit 3 Active vám pomôžu s vytvorením ideálnej spánkovej rutiny, aby ste sa každý deň cítili plní energie a maximálne odpočinutí.

Chytré hodinky Huawei Watch Fit 3

Praktické funkcie na pohodlnejšie používanie

Pokiaľ budú Huawei hodinky Watch Fit 3 spárované s vaším mobilným telefónom cez Bluetooth, budete dostávať upozornenia z aplikácií, môžete ovládať prehrávanie hudby alebo dokonca prijímať hovory. Smartwatch Huawei Watch Fit 3 Active sú tiež vybavené zabudovaným mikrofónom aj reproduktorom na pohodlné vybavenie hands-free hovorov.

Chytré hodinky Huawei Watch Fit 3

Smart hodinky s dlhou výdržou batérie

Smart hodinky Huawei Watch Fit 3 Active pri plnom nabití vydržia až 7 dní bežného používania. Nemusíte sa teda nechať ničím obmedzovať a počúvajte hudbu, vybavujte telefónne hovory a trénujte podľa ľubovôle. Aj po krátkom 5-minútovom nabití získajú smart hodinky dostatok energie na ďalšie hodiny pohodlného používania.

Chytré hodinky Huawei Watch Fit 3
Chytré hodinky Huawei Watch Fit 3

Parametre a špecifikácia

Určenie a kompatibilita

Určenie Unisex
Kompatibilný OS iOS, Android s GMS
Verzia kompatibilného OS Android 10.0, Android 11.0, Android 9.0, Android 8.0, Android 7.0, iOS 12, iOS 11, iOS 10, iOS 15, iOS 14, iOS 13, Android 12.0, Android 13.0, iOS 16, iOS 17

Displej

Tvar ciferníka Hranatý
Uhlopriečka displeja 1,82 "
Typ displeja AMOLED

Vyhotovenie a odolnosť

Veľkosť puzdra 43,2 mm
Materiál puzdra Hliník
Vodotesnosť 50 m (5 ATM)
Hmotnosť 26 g

Konektivita a senzory

Bezdrôtová technológia Bluetooth, GPS
Senzory a hardvér Mikrofón, Reproduktor, Vibrácie

Funkcie

Športové aktivity Beh, Cyklistika, Fitness, Chôdza, Joga, Outdoor, Plávanie, Veslovanie
Funkcia merania športu Krokomer, Tepová frekvencia, Detekcia začatia aktivity, Záznam trasy, Výpočet kalórií, Tepové zóny, Intervalový tréning, Tempo, Úroveň regenerácie tela
Zdravotné funkcie Meranie saturácie kyslíku v krvi, Monitoring spánku, Upozornenie na srdcové problémy, Meranie úrovne stresu, Meranie telesnej teploty, Sledovanie menštruačného cyklu, Meranie tepu
Smart funkcie Ovládanie prehrávača hudby v mobile, Vlastné ciferníky, Predpoveď počasia, Budík, Kalendár, Stopky
Sledovanie polohy a trasy Pomocou GPS v hodinkách

Notifikácie a volania

Telefonovanie Z hodiniek cez spárovaný telefón (v dosahu Bluetooth)
Notifikácie z telefónu Prichádzajúci hovor, Odmietnutie prichádzajúceho hovoru, SMS, WhatsApp, Messenger, Sociálne siete, Kalendár, E-mail
Správy Prednastavené odpovede na správy (iba Android)

Softvér

OS hodiniek Harmony OS
Jazyk mobilnej aplikácie Čeština, Angličtina, Nemčina, Maďarčina, Slovenčina
Jazyk rozhrania Čeština, Angličtina, Nemčina, Slovenčina, Maďarčina

Remienok

Farba ramienka Biela
Materiál remienka Silikón
Vymeniteľný remienok Áno
Min. obvod zápästia 13 cm
Max. obvod zápästia 21 cm

Výdrž a úložisko

Max. výdrž batérie 240 h (10 d)
Bežná výdrž batérie 168 h (7 d)

Súčasť balenia

Súčasť balenia Dobíjací kábel
Kód:  HUWF3aw
Záruka: 24 mesiacov
Produktové číslo:  55020CJH
Odkazy: Stránky výrobcu

Na vašom súkromí nám záleží

My, spoločnosť Alza.cz a.s., IČO 27082440, používame súbory cookies na zaistenie funkčnosti webu a s vaším súhlasom o. i. aj na personalizáciu obsahu našich webových stránok. Kliknutím na tlačidlo „Rozumiem“ súhlasíte s využívaním cookies a predaním údajov o správaní na webe na zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach a reklamných sieťach na ďalších weboch.

Viac informácií
Rozumiem Podrobné nastavenia Odmietnuť všetko
P-DC1-WEB13