Obnoviť stránku

HUAWEI WATCH 4 Pro Elite

4,5 30 hodnotení
598,90 €
Garancia najlepšej ceny

HUAWEI WATCH 4 Pro Elite

Huawei Watch 4 Pro Elite – elegantné prémiové smart hodinky plné funkcií

Zvládnite toho viac a majte o všetkom dokonalý prehľad priamo z vášho zápästia. Smart hodinky Huawei Watch 4 Pro Elite sa pýšia elegantným dizajnom, ktorého dominantou je 1,5-palcový dotykový LTPO AMOLED displej. Veľkým ťahákom smartwatch je podpora technológie eSIM, takže môžete realizovať hovory aj so samotnými hodinkami a nemusíte nosiť svoj telefón pri sebe. Inteligentné hodinky Huawei Watch 4 Pro Elite disponujú celým radom senzorov: senzor telesnej teploty, gyroskopický senzor, akcelerometer, barometer a senzor okolitého osvetlenia. Na presné určenie polohy je k dispozícii GPS, GLONASS, Galileo aj Beidou. Na zaistenie precízneho merania tepovej frekvencie i okysličenia krvi slúži vylepšený optický senzor. Fitness hodinky majú veľkú kapacitu batérie, ktorá ich udrží až 4,5 dňa v prevádzke a pri využití režimu optimalizovanej spotreby batérie sa dočkáte až 12 dní používania na jedno nabitie. Huawei Watch 4 Pro Elite dostanete so štýlovým a kvalitným titánovým remienkom.

Smart hodinky podporujú telefonovanie pomocou eSIM. S eSIM je možné volať a prijímať hovory. Nie je možné prijímať a odosielať SMS/MMS. 

Hlavné prednosti smart hodiniek Huawei Watch 4 Pro Elite

  • Smart hodinky Huawei Watch 4 Pro Elite majú okrúhly dotykový 1,5" LTPO AMOLED displej s rozlíšením 466 × 466 px a jemnosťou 310 PPI
  • Inteligentné hodinky majú celý rad senzorov: akcelerometer, gyroskop, kompas, optický snímač srdcového tepu, senzor okolitého svetla, barometer, teplotný senzor, EKG senzor a senzor hĺbky
  • Zabudovaná GPS na presné určenie polohy
  • Fitness hodinky Huawei Watch 4 Pro Elite sa ovládajú prostredníctvom dotykového displeja, tlačidiel a otočnej korunky
  • Bezdrôtové nabíjanie
  • Smartwatch Huawei Watch 4 Pro Elite majú zabudovaný mikrofón a reproduktor
  • Dotykové hodinky vydržia 4,5 dňa v ostrej prevádzke
  • Vodoodolnosť 5 ATM (potápanie do 30 metrov)
  • Hodinky podporujú telefonovanie pomocou eSIM – s eSIM je možné volať a prijímať hovory (nie je možné prijímať a odosielať SMS/MMS)

Huawei Watch 4 Pro Elite majú intuitívne ovládanie, s ktorým je radosť pracovať

Dotykový displej je radosť používať, pretože bezproblémovo a rýchlo reaguje na váš dotyk. Na ovládanie slúži aj bočné tlačidlo a plne otáčacia korunka. Tú využijete na nebývalú ľahkú navigáciu v menu alebo pri scrollovaní v správach či úprave hlasitosti.

Inteligentné hodinky sa pýšia skvele vyzerajúcim okrúhlym LTPO AMOLED displejom

Inteligentné hodinky Huawei Watch 4 Pro Elite vás okúzlia svojím štýlovým okrúhlym dizajnom s ľahko zaobleným AMOLED displejom, plynule nadväzujúcim na rám hodiniek. Samotný displej má 1,5-palcovú uhlopriečku a ponúkne perfektné podanie farieb aj parádny kontrastný pomer, takže všetky podstatné informácie uvidíte na hodinkách Huawei Watch 4 Pro Elite dobre aj na priamom slnku.

Prispôsobte si ciferník smartwatch Huawei Watch 4 Pro Elite k obrazu svojmu

Ciferník smartwatch môžete meniť rovnako často, ako meníte napríklad svoje oblečenie. V obchode HUAWEI Watch Face Store je dostupná široká škála ciferníkov. Navyše si môžete stiahnuť témy série Discovery či série fotografií s každodennými momentmi. Celkom na vás čaká viac ako 20 000 designov.

Fitness hodinky si zamilujú aj aktívni jedinci

Fitness hodinky Huawei Watch 4 Pro Elite disponujú viac ako stovkou cvičebných režimov. V aplikácii HUAWEI Health uvidíte na vašom telefóne detailné štatistiky cvičenia a záznamy vášho pohybu. O presné meranie vzdialenosti a určenie polohy sa stará presná GPS.

S hodinkami Huawei Watch 4 Pro Elite sa nestratíte

Smart hodinky Huawei Watch 4 Pro Elite samozrejme disponujú aj navigáciou a presným určením polohy a vzdialenosti vďaka podpore satelitných systémov GPS, Beidou, GLONASS, Galileo a QZSS. Zaujímavou pomôckou je offline navigácia a funkcia Route Back. Tá vás navedie späť, ak ste cestou stratili smer. Po ukončení tréningu bude hodinkami zaznamenaná trasa k dispozícii v aplikácii Huawei Health. Odtiaľ ju môžete rýchlo zdieľať a ukázať svojim priateľom.

Dotykové hodinky Huawei Watch 4 Pro Elite vám umožnia mať zvuk pod palcom

Nemusíte sa obťažovať nosiť so sebou telefón, ak budete chcieť počúvať svoje obľúbené playlisty. Dotykové hodinky Huawei Watch 4 Pro Elite navyše prehrávajú aj zvuky týkajúce sa športu, navigácie a mnoho ďalšieho.

Vybavte telefónne hovory pohodlne zo zápästia

Niekto vám volá, ale vám sa nechce vyťahovať telefón z vrecka, pretože chcete mať voľné ruky? Pokiaľ máte inteligentné hodinky Huawei spárované s vašim telefónom, môžete s ich pomocou hovory prijať a vybaviť. Smartwatch Huawei Watch 4 ProElite majú integrovaný mikrofón aj reproduktor, takže bude komunikácia s ostatnými rýchla a pohodlná. Smart hodinky môžu ale telefonovať úplne nezávisle na smartfóne, a to pokiaľ budete pripojení k jednému číslu eSIM. Buďte v kontakte so svojim okolím aj bez mobilného telefónu.

Praktické funkcie smart hodiniek Huawei Watch 4 Pro Elite

Smart hodinky HUAWEI WATCH 4 Pro Elite

Rýchly panel

Pomocou prispôsobiteľného rýchleho panelu môžete pristupovať k najpoužívanejším aplikáciám ľahko a rýchlo. Všetko budete mať hneď na dosah.

Smart hodinky HUAWEI WATCH 4 Pro Elite

Viac ako 100 widgetov

Inteligentné hodinky Huawei Watch 4 Pro Elite ponúkajú viac ako 100 widgetov zahŕňajúcich zdravie, služby, životný štýl aj fitness.

Smart hodinky HUAWEI WATCH 4 Pro Elite

Plávajúce okno s úlohami

Minimalizujte svoje aktivity na displeji smart hodiniek Huawei Watch 4 Pro Elite a vráťte sa k svojej pôvodnej úlohe.

Spárujte hodinky na cvičenie Huawei s ďalšími zariadeniami zariadeniami

Nebojte sa hodinky na cvičenie Huawei Watch 4 Pro Elite spárovať s ďalšími inteligentnými zariadeniami so systémom iOS, Android aj ďalšími produktmi spoločnosti Huawei. Stiahnite si aplikáciu HUAWEI Zdravie, ktorá je kompatibilná s oboma systémami. V nej nájdete ucelený prehľad o všetkých vašich aktivitách a môžete si pohodlne prispôsobiť vzhľad aj funkcie fitness hodiniek Huawei Watch 4 Pro Elite.

Prémiové smart hodinky s GPS Huawei Watch 4 Pro Elite merajú všetko podstatné

Majte svoje zdravie pod drobnohľadom. Smart hodinky s GPS disponujú optickým snímačom tepovej frekvencie, SpO2 a dokonca vedia zhodnotiť aktuálnu úroveň stresu. Dotykové hodinky Huawei Watch 4 Pro Elite samozrejme vedia presne a spoľahlivo merať dĺžku aj kvalitu spánku. Vždy tak budete mať na svojom zápästí komplexné informácie o svojom zdraví a pohode.

Smart hodinky na beh v robustnom a odolnom vyhotovení

Smart hodinky na beh Huawei Watch 4 Pro Elite majú titánové puzdro, ktoré plynule prechádza do zafírového skla, ktoré chráni displej. Toto precízne spracovanie prepožičiava fitness hodinkám vodoodolnosť pri voľnom potápaní do hĺbky 30 metrov. Hodinky na plávanie Huawei Watch 4 Pro Elite sú odolné voči prachu aj vode.

Hodinky na volanie Huawei Watch 4 Pro Elite majú dva režimy batérie a rýchle nabíjanie

V štandardnom režime môžete využívať plynulú interakciu, používať aplikáciu Health Glance alebo samostatné volanie a navigáciu bez telefónu. V tomto režime vydržia hodinky na volanie Huawei Watch 4 Pro Elite až 4,5 dňa prevádzky. Po aktivácii režimu ultra dlhej výdrže batérie sa môžete tešiť až na 12 dní používania. Tu môžete ľahko využívať funkcie ako cvičenie, monitorovanie zdravia, hands-free telefonovanie cez Bluetooth (je potrebné spárovať s mobilným telefónom). Pomocou 15-minútového bezdrôtového nabitia budú mať inteligentné hodinky Huawei Watch 4 Pro Elite dostatok energie na jednodennú prevádzku. Plné nabitie potom zaberie iba 60 minút.

Parametre a špecifikácia

Určenie a kompatibilita

Určenie Pánske
Kompatibilný OS iOS, Android s GMS
Verzia kompatibilného OS Android 10.0, Android 11.0, Android 9.0, Android 8.0, Android 7.0, iOS 12, Android 6.0, iOS 11, iOS 10, iOS 15, iOS 14, iOS 13, iOS 9, Android 12.0, Android 13.0, iOS 16, iOS 17

Displej

Tvar ciferníka Guľatý
Uhlopriečka displeja 1,5 "
Typ displeja AMOLED
Sklíčko Zafírové

Vyhotovenie a odolnosť

Veľkosť puzdra 48 mm
Materiál puzdra Titán
Farba puzdra Strieborná
Vodotesnosť 50 m (5 ATM)
Spôsob ovládania Kombinované
Hmotnosť 65 g

Konektivita a senzory

Bezdrôtová technológia NFC, Bluetooth, LTE, WiFi, GPS
Senzory a hardvér Mikrofón, Reproduktor, Barometer, Vibrácie, Galileo, GLONASS, Kompas, Akcelerometer, Gyroskop, Intenzita svetla

Funkcie

Športové aktivity Bedminton, Beh, Cyklistika, Fitness, Golf, Chôdza, Joga, Lezenie, Lyžovanie, Outdoor, Plávanie, Tenis, Triatlon, Turistika, Veslovanie
Zdravotné funkcie Detekcia chrápania
Smart funkcie Uľahčenie pre hendikepovaných, Detekcia pádu, Bezdrôtové nabíjanie, Budík, Dátum, Kalendár, Stopky
Sledovanie polohy a trasy Pomocou GPS v hodinkách
Špecializované funkcie pre aktivity Golfové funkcie

Notifikácie a volania

Notifikácie z telefónu Prichádzajúci hovor, Odmietnutie prichádzajúceho hovoru, SMS, WhatsApp, Messenger, Sociálne siete, Kalendár, E-mail
Správy Prednastavené odpovede na správy (iba Android)

Softvér

OS hodiniek Harmony OS
Jazyk mobilnej aplikácie Čeština, Angličtina, Nemčina, Maďarčina, Slovenčina, Francúzština
Jazyk rozhrania Čeština, Angličtina, Nemčina, Slovenčina, Maďarčina, Francúzština

Remienok

Farba ramienka Strieborná
Materiál remienka Titán
Vymeniteľný remienok Áno
Min. obvod zápästia 14 cm
Max. obvod zápästia 21 cm
Typ zapojenia 22mm Quick Release

Výdrž a úložisko

Max. výdrž batérie 144 h (6 d)
Bežná výdrž batérie 504 h (21 d)
Kapacita úložiska 32 GB

Súčasť balenia

Súčasť balenia Dobíjací kábel

Značka/model

Značka Huawei
Modelový rad Watch 4 Pro, Watch 4 Sport
Kód:  HU80585b3
Záruka: 24 mesiacov
Produktové číslo:  55020AMB
Odkazy: Stránky výrobcu

Na vašom súkromí nám záleží

My, spoločnosť Alza.cz a.s., IČO 27082440, používame súbory cookies na zaistenie funkčnosti webu a s vaším súhlasom o. i. aj na personalizáciu obsahu našich webových stránok. Kliknutím na tlačidlo „Rozumiem“ súhlasíte s využívaním cookies a predaním údajov o správaní na webe na zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach a reklamných sieťach na ďalších weboch.

Viac informácií
Rozumiem Podrobné nastavenia Odmietnuť všetko
P-DC1-WEB02