Obnoviť stránku

Spievaj a tancuj - Holka modrooká

4,49 €
3,74 € bez DPH

Spievaj a tancuj - Holka modrooká

Spievaj a tancuj je pohybová hudobná hra pre rodičov a deti. Obsahuje jedenásť známych ľudových pesničiek, ktoré si rodičia so svojimi deťmi môžu zahrať, zaspievať a podľa obrázkov aj zostaviť tanček ku každej pesničke. Pomocné karty s tanečnými pozíciami slúžia na to, aby dieťa ihneď videlo, ktorá ďalšia tanečná pozícia v pesničke nasleduje.
Každá pesnička obsahuje okrem textu aj notový záznam a tanečný návod. Ak máte doma hudobný nástroj, môžete si pesničku aj zahrať, pretože vďaka šikovnému notovému zápisu sa zaobídete aj bez znalosti nôt. Zvukový záznam všetkých skladieb navyše nájdete na webových stránkach výrobcu.
Hra Spievaj a tancuj bola navrhnutá v spolupráci so špeciálnymi pedagógmi. Dieťa sa nenásilnou a zábavnou formou naučí vnímať rytmus, intonáciu, melódiu reči i spevu. Zoznámi sa s notami aj tónmi a navyše sa naučí radovať z pohybu. Dieťa sa tiež učí napodobňovať druhých, buduje si vzťah k hudbe a v neposlednom rade prehlbuje komunikáciu s rodičmi.
Parametre a špecifikácia:
Zoznam pesničiek:
Ach, synku, synku;Hlava, ramena, kolena, palceHolka modrookáJá do lesa nepojeduŠla Nanynka do zelíNa tý louce zelenýPod naším okýnkemTravička zelenáMaličká suV zahradě na hrušceKomáři se ženili
Odporúčaný vek:
3+
 

5,0
hodnotilo 1 zákazníkov
100+
zákazníkov už zakúpilo
100 %
zákazníkov odporúča
Všetky hodnotenia

Parametre a špecifikácia

Typ produktu

Typ produktu dosková hra

Čo musíte vedieť

Určenie Pre kohokoľvek
Vhodné od 0,25 rokov, 5 rokov

Hry a Hlavolamy

Typ produktu Základná hra

Jazyk

Jazyk Čeština

Žánre a témy

Žáner detská
Kód:  EF130
Záruka: 24 mesiacov
Produktové číslo:  8592168546848
P-DC1-WEB25