Obnoviť stránku

Šliapacia štvorkolka červená

Doručujeme aj v sobotu a v nedeľu
84,90 €
70,75 € bez DPH

Šliapacia štvorkolka červená

Šliapacia štvorkolka červená je skvelá hračka pre Vašu ratolesť. Ktoré dieťa by netúžilo samo ovládať auto! Toto je prvá príležitosť, ktorá Vaše dieťa naučí ovládať pedále, aby neskôr mohlo bez problémov presadnúť na bicykel. Šliapacia štvorkolka perfektne drží stabilitu a je vyrobená z vysoko odolného kvalitného plastu, preto je táto hračka pre Vaše dieťa dokonale bezpečná. Hračka sa dá použiť aj doma v izbičke, ale najlepšie ho Vaše dieťa ocení vonku, kde bude mať možnosť ukázať svoje vodičské umenie.
Máte problém, že s Vami Vaše dievčatko alebo chlapec nechce chodiť na prechádzky? To už je minulosť! Teraz budú sami prosiť, aby ste na prechádzku vyrazili. Táto hračka v inej podobe je s nami všetkými už od pradávna, teraz má však novú modernú podobu spĺňajúcu všetky detské očakávania. Veselá červená farba je veľmi pekná a navyše ochráni Vaše dieťa pred tým, aby ho niekto na jeho stroji prehliadol.
Rozmer:
84x50x56cm
Odporúčaný vek:
od 3 rokov
Hračka spĺňa smernice Európskeho parlamentu a Rady 2009/48/ES z 18. júna 2009 o bezpečnosti hračiek a všetky zákonné normy podľa slovenskej legislatívy. Je vyhlásenie o zhode CE.

Parametre a špecifikácia

Čo musíte vedieť

Určenie Pre kohokoľvek
Vhodné od 3 rokov
Kód:  HRA713a3
Záruka: 24 mesiacov
Produktové číslo:  3016200006008
P-DC1-WEB25