Obnoviť stránku

Magformers Pikant Plus

Je nám ľúto, ale predaj už skončil
Zobraziť alternatívy
Príslušenstvo k tovaru

Nevyhovujú vám alternatívy?

Vyberajte z celej ponuky

Magformers Pikant Plus

Základná súprava MAGFORMERS Pikant Plus je originálnou stavebnicou, ktorá bude zábavne rozvíjať schopnosti vášho dieťaťa. Už od útleho veku môže tak váš malý huncút budovať svoju fantáziu, priestorovú imagináciu, jemnú motoriku a v neposlednom rade aj kreativitu. Celá súprava MAGFORMERS Pikant Plus obsahuje celkom 21 dielikov s ktorými sa žiadne dieťa rozhodne nezačne nudiť. Súprava MAGFORMERS Pikant Plus 21 je navrhnutá pre najmenšie deti, ktoré sa na nej naučia chápať 3D priestor jednoduchých objektov. Jednotlivé diely sú vyrobené z pestrofarebného plastu, ktorý vďaka svojim vlastnostiam vydrží aj hrubšie detské zaobchádzanie.

Hlavné prednosti stavebnice MAGFORMERS Pikant Plus 21

  • Ideálna súprava pre všetkých malých nezbedníkov s veľkou fantáziou
  • Vnútri nájdete celkom 21 dielikov
  • Pomáha rozvíjať priestorovú imagináciu, haptické schopnosti a kreativitu
  • Obsahuje pastelové pestrofarebné dieliky najrôznejších tvarov
  • Vo vnútri každého dielika sa nachádza malý a silný neodymový magnet
  • Rozmery balenia so stavebnicou sú 25 × 37 × 2,5 cm
  • Hmotnosť balenia so stavebnicou je cca 400 gramov
  • Vyrobená zo zdravotne neškodného pevného plastu
  • Stavebnica MAGFORMERS Pikant Plus vhodná pre deti už od 3 rokov

Mnoho nových možností

Súprava Pikant PLUS od MAGFORMERS je populárnym balíčkom, v ktorej sa nachádza ideálny mix všetkých nových dielikov. Je tak úplne najvhodnejšia pre tie deti, ktoré už niektorú súpravu od MAGFORMERS vlastnia a rozšíria si tak svoje možnosti v kreatívnom stavaní. Vo vnútri balenia tak nájdete napríklad otočné panely, dva magnetické kĺby pre voľne pohyblivé ramená na tvorbu robotov či ďalších postavičiek. Dieliky nájdete starostlivo zabalené v odolných vrecúškach so zipsom. Jednotlivé dieliky majú vnútri neodymové magnetické valčeky, ktoré sa môžu voľne otáčať. Nikdy sa tak nestane, že budete musieť zmeniť svoje plány kvôli prirodzenej magnetickej polarite.

Jednoduché tvary = unikátna zábava

MAGFORMERS je názov pre originálnu magnetickú stavebnicu, ktorá vašim deťom umožní vymýšľať najrôznejšie architektonické fantázie, ktoré môžu nechať oživnout pomocou množstva typov kociek. Stavebnica Magformers funguje na princípe jednoduchých tvarov, ktoré umožňujú zapojiť plne detskú kreativitu. V každom balení tak nájdete dvojrozmerné mnohouholníky ako napr. štvorce, trojuholníky, obdĺžniky, kosoštvorce, päťuholníky, šesťuholníky aj najrôznejšie lichobežníky. Všetky dieliky sú vyrobené zo zdravotne neškodného plastu a opatrené drobnými neodymovými magnetmi, ktoré sú skryté vo vnútri samotného tvaru. Potom už stačí k sebe dieliky iba priložiť a užívať si hodiny nekonečnej zábavy. Samotná značka Magformers bola už niekoľkokrát ocenená v najrôznejších súťažiach a vo svojej kategórii hračiek rozhodne valcuje konkurenciu

Obsah balenia:
4× výseč
2× oblúk
2× obdĺžnik
1× trojitý obdĺžnik
7× otočný panel
1× vrtuľa
2× kĺb
1× guľomet
1× satelitná anténa


Parametre a špecifikácia

Čo musíte vedieť

Určenie Pre kohokoľvek
Vhodné od 3 rokov

Stavebnice a puzzle

Počet dielikov 21 ks
Kód:  HRAif11129
Záruka: 24 mesiacov
Produktové číslo:  8809134604106
Máte otázku na tento tovar?
Zavoláme vám
WEB11