Obnoviť stránku

Magformers Pikant malý

Je nám ľúto, ale predaj už skončil
Zobraziť alternatívy
Príslušenstvo k tovaru

Nevyhovujú vám alternatívy?

Vyberajte z celej ponuky

Magformers Pikant malý

Základná súprava MAGFORMERS Pikant malý 13 je originálnou stavebnicou, ktorá bude zábavne rozvíjať schopnosti vášho dieťaťa. Už od útleho veku môže tak váš malý nezbedník budovať svoju fantáziu, priestorovú imagináciu, jemnú motoriku a v neposlednom rade i kreativitu. Celá súprava MAGFORMERS Pikant malý obsahuje celkom 13 dielikov, s ktorými sa žiadne dieťa rozhodne nezačne nudiť. Súprava MAGFORMERS Pikant malý 13 je navrhnutá pre najmenšie deti, ktoré sa na nej naučia chápať 3D priestor jednoduchých objektov. Jednotlivé diely sú vyrobené z pestrofarebného plastu, ktorý vďaka svojim vlastnostiam vydrží aj hrubšie detské zaobchádzanie.

Hlavné prednosti stavebnice MAGFORMERS Pikant malý 13

  • Ideálna sada pre všetky malé nezbedníka s veľkou fantáziou
  • Vnútri nájdete celkom 13 dielikov
  • Pomáha rozvíjať priestorovú imagináciu, haptické schopnosti a kreativitu
  • Obsahuje pastelové pestrofarebné dieliky najrôznejších tvarov
  • Vo vnútri každého dieliku sa nachádza malý a silný neodymový magnet
  • Rozmer balenia so stavebnicou je 25 × 37 × 2,5 cm
  • Hmotnosť balenia so stavebnicou je cca 300 gramov
  • Vyrobená zo zdravotne nezávadného pevného plastu
  • Stavebnica vhodná pre deti už od 3 rokov

Veľa nových možností

Súprava Pikant od MAGFORMERS je populárnou súpravou, v ktorej sa nachádza ideálny mix všetkých nových dielikov. Je tak úplne najvhodnejšia pre tie deti, ktoré už niektorú súpravu od MAGFORMERS vlastnia a rozšíria tak svoje možnosti v kreatívnom stavaní. V tejto malej súprave Pikant tak nájdete množstvo dielov na stavanie komplexných stavieb rôzneho druhu. Vnútri objavíte napríklad päťuholníky, šesťuholníky, vysoké trojuholníky a ďalšie praktické doplnky. Dieliky nájdete starostlivo zabalené v odolných vreckách so zipsom. Jednotlivé dieliky majú vnútri neodymové magnetické valčeky, ktoré sa môžu voľne otáčať. Nikdy sa tak nestane, že budete musieť zmeniť svoje plány kvôli prirodzenej magnetickej polarite.

Jednoduché tvary = unikátna zábava

MAGFORMERS je názov pre originálnu magnetickú stavebnicu, ktorá vašim deťom umožní vymýšľať najrôznejšie architektonické fantázie, ktoré môžu nechať oživnúť pomocou množstva typov kociek. Stavebnica funguje na princípe jednoduchých tvarov, ktoré umožňujú zapojiť plne detskú kreativitu. V každom balení tak nájdete dvojrozmerné mnohouholníky ako napr. štvorce, trojuholníky, obdĺžniky, kosoštvorce, päťuholníky, šesťuholníky aj najrôznejšie lichobežníky. Všetky dieliky sú vyrobené zo zdravotne neškodného plastu a opatrené drobnými neodymovými magnetmi, ktoré sú skryté vo vnútri samotného tvaru. Potom už stačí k sebe dieliky iba priložiť a užívať si hodiny nekonečnej zábavy. Samotná značka MAGFORMERS bola už niekoľkokrát ocenená v najrôznejších súťažiach a vo svojej kategórii hračiek rozhodne valcuje konkurenciu.

Obsah balenia:
2× kosoštvorec
4× vysoký trojuholník
2× päťuholník
2× lichobežník
2× obdĺžnik
1× šesťuholník


Parametre a špecifikácia

Čo musíte vedieť

Určenie Pre kohokoľvek
Vhodné od 3 rokov

Stavebnice a puzzle

Materiál plast
Počet dielikov 13 ks
Kód:  HRAif11127
Záruka: 24 mesiacov
Produktové číslo:  8809134603017
Máte otázku na tento tovar?
Zavoláme vám
P-DC1-WEB21