Obnoviť stránku

Magformers Kartičky zvieratká

-13%
Obrovský výpredaj
14,90 €
12,90 €
10,75 € bez DPH

Magformers Kartičky zvieratká

Základná súprava Magformers Kartičky zvieratká 12 je originálnou stavebnicou, ktorá bude zábavne rozvíjať schopnosti vášho dieťaťa. Už od útleho veku môže tak váš malý huncút budovať svoju fantáziu, priestorovú imagináciu, jemnú motoriku a v neposlednom rade aj kreativitu. Celá súprava Magformers Kartičky zvieratká obsahuje celkom 12 dielikov, s ktorými sa žiadne dieťa rozhodne nezačne nudiť. Súprava Magformers Kartičky zvieratká 12 je navrhnutá pre najmenšie deti, ktoré sa na nej naučia chápať 3D priestor jednoduchých objektov. Jednotlivé diely sú vyrobené z pestrofarebného plastu, ktorý vďaka svojim vlastnostiam vydrží aj hrubšie detské zaobchádzanie.

Hlavné prednosti stavebnice Magformers Kartičky zvieratká 12

  • Ideálna súprava pre všetky malé učenlivé deti
  • Vnútri nájdete celkom 12 dielikov
  • Pomáha rozvíjať priestorovú imagináciu, haptické schopnosti a kreativitu
  • Obsahuje pestrofarebné dieliky najrôznejších tvarov
  • Vo vnútri každého dielika sa nachádza malý a silný neodymový magnet
  • Hmotnosť balenia so stavebnicou je cca 190 gramov
  • Vyrobená zo zdravotne neškodného pevného plastu
  • Stavebnica Magformers Kartičky zvieratká vhodná pre dievčatá aj chlapcov už od 3 rokov

Polarita? Žiadny problém!

Jednotlivé dieliky majú vnútri neodymové magnetické valčeky, ktoré sa môžu voľne otáčať. Nikdy sa tak nestane, že budete musieť zmeniť svoje plány kvôli prirodzenej magnetickej polarite. Magformers Kartičky zvieratká 12 je základnou saúpravou obsahujúcou základné geometrické telesá, z ktorých je možné zostaviť mnoho plošných ornamentov, zástupcov malého zvieractva a dokonca aj mnoho Archimedových či Platonskych telies. Dieliky fungujú na princípe vloženia obrázka zvieratiek do tvaru a následnom zacvaknutí, pričom sa dajú skombinovať s akoukoľvek ďalšou stavebnicou Magformers. Skrátka sa nechajte prekvapiť, čo vaše malé ratolesti samy úplne bez pomoci vytvoria.

Jednoduché tvary = unikátna zábava

Magformers je názov pre originálnu magnetickú stavebnicu, ktorá vašim deťom umožní vymýšľať najrôznejšie architektonické fantázie, ktoré môžu nechať oživnout pomocou množstva typov kociek. Stavebnica Magformers funguje na princípe jednoduchých tvarov, ktoré umožňujú zapojiť plne detskú kreativitu. V každom balení tak nájdete dvojrozmerné mnohouholníky ako napr. štvorce, trojuholníky, obdĺžniky, kosoštvorce, päťuholníky, šesťuholníky aj najrôznejšie lichobežníky. Všetky dieliky sú vyrobené zo zdravotne neškodného plastu a opatrené drobnými neodymovými magnetmi, ktoré sú skryté vo vnútri samotného tvaru. Potom už stačí k sebe dieliky iba priložiť a užívať si hodiny nekonečnej zábavy. Samotná značka Magformers bola už niekoľkokrát ocenená v najrôznejších súťažiach a vo svojej kategórii hračiek rozhodne valcuje konkurenciu.

Obsah balenia:
6× štvorec
6× obojstranná kartička s obrázkom zvieratka
5,0
hodnotilo 1 zákazníkov
20+
zákazníkov už zakúpilo
100 %
zákazníkov odporúča

Parametre a špecifikácia

Čo musíte vedieť

Určenie Pre kohokoľvek
Vhodné od 3 rokov

Stavebnice a puzzle

Materiál plast
Počet dielikov 12 ks
Kód:  HRAif11111
Záruka: 24 mesiacov
Produktové číslo:  8809465532291
Máte otázku na tento tovar?
Zavoláme vám
P-DC1-WEB25