Obnoviť stránku

LEGO Technic 42083 Bugatti Chiron

-18%
Doručujeme aj v sobotu a v nedeľu
370 €
303,90 €
253,25 € bez DPH

LEGO Technic 42083 Bugatti Chiron

LEGO Bugatti Chiron

LEGO® Technic Bugatti Chiron

Skvost medzi stavebnicami

Stavebnica LEGO® Technic 42083 Bugatti Chiron prináša jedinečné spojenie prestížneho dizajnu a najvyspelejšieho LEGO staviteľstva. Tento model bol vyvinutý priamo v spolupráci s Bugatti Automobiles S.A.S. ako pocta tomuto super autu. Vyznačuje sa žiarivo modrou aerodynamickou karosériou, pohyblivými prvkami a dokonale detailným prepracovaním súčiastok i kokpitu.


LEGO vek

Pre staviteľa od 16 rokov

Auto

Verný model reálneho automobilu

LEGO like

Mnoho funkcií a pohyblivých častíLEGO Bugatti Chiron

Exkluzívny model pre staviteľský zážitok

LEGO Bugatti Chiron je vernou kópiou skutočného rovnomenného automobilu v mierke 1 : 8. Stavebnica obsahuje 3 599 dielikov a meria 14 cm na výšku, 56 cm na dĺžku a 25 cm na šírku. Dodáva sa v luxusnom balení, ktorého súčasťou je aj zberateľská brožúrka s farbami a detailný návod na stavanie.

Dokonale prepracované súčiastky

Stavebnica disponuje replikou 16-valcového motora, ktorý je vďaka dvom kľukovým hriadeľom plne pohyblivý. Ide o najsofistikovanejší LEGO Technic motor vôbec. Patrí k nemu tiež plne funkčná 8-stupňová prevodovka.

LEGO Bugatti Chiron
LEGO Bugatti Chiron

Množstvo pohyblivých častí

Okrem pohyblivého motora nájdete v modeli tiež zdvíhacie zadné krídlo, otváracie dvere, zdvíhaciu kapotu a volant so znakom Bugatti.

Vyladené detaily

Model je spracovaný do najmenších detailov, aby čo najviac pripomínal originál. Od kolies s nízkoprofilovými pneumatikami a drôtenými ráfikmi, až po prepracovaný interiér kokpitu. 

LEGO Bugatti Chiron

LEGO Technic

Stavebnice LEGO Technic sú určené pre všetkých milovníkov strojov a techniky a umožňujú zostavenie pokročilejších modelov so zložitejšími pohyblivými časťami. Sú preto určené predovšetkým pre skúsenejších staviteľov a milovníkov technických modelov. Séria LEGO Technic sa vyznačuje precíznym spracovaním aj tých najmenších detailov a zároveň vysokou funkčnosťou a pohyblivosťou modelov. Veľkou prednosťou LEGO Technic je možnosť jednotlivé modely prestavať na iné, tematicky podobné, stroje. Stavebnica LEGO rozvíja kreativitu, jemnú motoriku i predstavivosť detí a radí sa medzi jednu z najobľúbenejších detských hier.


4,9
hodnotilo 25 zákazníkov
500+
zákazníkov už zakúpilo
90 %
zákazníkov odporúča
Všetky hodnotenia

Parametre a špecifikácia

Čo musíte vedieť

Určenie Pre chlapcov
Vhodné od 192 mesiace

Lego

Počet dielikov 3 599 ks
Rad Technic
Téma Vozidlá

Autíčka

Dĺžka autíčka 56 cm

Téma

Téma Vozidlá
Kód:  LO42083
Záruka: 24 mesiacov
Produktové číslo:  5702016116977
Máte otázku na tento tovar?
Zavoláme vám
WEB16