Obnoviť stránku

LEGO Star Wars 75192 Millennium Falcon

Doručujeme aj v sobotu a v nedeľu
626,90 €
522,42 € bez DPH

LEGO Star Wars 75192 Millennium Falcon

LEGO SW Millennium Falcon

LEGO® Star Wars
Millennium Falcon


Najimpozantnejšie LEGO všetkých čias

Žiadnemu fanúšikovi hviezdnej ságy Star Wars nesmie v jeho zbierke chýbať jedinečná megastavebnica LEGO Star Wars 75192 Millenium Falcon. Ide o jednu z najväčších LEGO stavebníc všetkých čias, ktorá znázorňuje slávnu corellianskú vesmírnu loď ešte slávnejšieho odvážneho pašeráka Hana Sola s tými najmenšími detailmi.

Nechajte sa uniesť fascinujúcim spracovaním vonkajšieho i vnútorného priestoru, kde nechýba nič, čo má skutočná filmová Millenium Falcon. Nechýbajú ani 4-hlavňové laserové kanóny v hornej a dolnej časti, pristávacie nohy, spúšťacie rampy a kokpit s odnímateľným krytom pre 4 minifigúrky. Pod jednotlivými panelmi trupu nájdete detailne prepracovaný hlavný nákladový priestor, zadný úložný priestor a streleckú stanicu. Súčasťou balenia LEGO Star Wars Millenium Falcon je aj bohatá sada príslušenstva zahŕňajúca nielen minifigúrky posádky, ale aj ich autentické zbrane.

Dizajn celej lode môžete v okamihu premeniť zo staršej verzie na novú, známu z dielov VII a VIII.


LEGO vek

Pre staviteľa od 16 rokov

Najväčšie LEGO

Jedna z najväčších LEGO stavebníc

LEGO like

2 rôzne dizajny v 1 stavebniciVyšperkované detaily

Tento dôkladne spracovaný LEGO Star Wars model obsahuje nielen dokonalé detaily, ale aj vymeniteľný satelitný tanier a posádku zloženú z obľúbených Star Wars postáv. Prehrať si môžete buď klasické Star Wars dobrodružstvo s Hanom, Leiou, Chewbaccou a C-3PO, alebo sa môžete vydať do sveta dielov VII a VIII spolu so starším Hanom, Rey, Finnom a BB-8.

Nie je vyplnený Alternatívny text k fotografii!

Nie je vyplnený Alternatívny text k fotografii!

Nudiť sa rozhodne nebudete

Akčnú zábavu zaručuje veľké množstvo pohyblivých častí. Celá loď Millennium Falcon sa skladá z 3 sektorov – hlavného nákladového priestoru, zadnej časti sa strojovňou a streleckého stanovišta. V každom sektore nájdete prepracované interiéry s funkčnými dielmi.

Hŕba minifigúriek

Súčasťou stavebnice LEGO Star Wars Millenium Falcon sú hneď 2 sady minifigúriek posádky. 4 klasické – Han Solo, Chewbacca, princezná Leia a C-3PO a ďalej 3 minifigúrky z epizód VII a VIII – starší Han Solo, Rey a Finn. Nesmie chýbať ani droid BB-8, dvaja zostaviteľní Porgovia a zostaviteľný Mynock.

Nie je vyplnený Alternatívny text k fotografii!

Nie je vyplnený Alternatívny text k fotografii!

Epické zbrane pre pravé hviezdne vojny

Okrem 4-hlavňových laserových kanónov, ktoré sú súčasťou dolnej a hornej časti lode, obsahuje LEGO stavebnica aj skryté blasterové delo a zbrane posádky – blastery, blasterové pištole a pušky, a samozrejme aj Chewbaccovu kušu.LEGO Star Wars logo

Stavebnice LEGO Star Wars sú skvelou zábavou pre malých aj veľkých priaznivcov tejto nesmrteľnej ságy. V krátkom okamihu vás prenesú do sveta hviezdnych vojen, kde môžete bojovať proti Temnej strane Sily svetelnými mečmi. Alebo si radšej vytvoríte svoj vlastný, originálny a úplne nový príbeh? Fantázii sa medze nekladú! Táto stavebnica plná akcie a dobrodružstva zabaví vás i vaše staršie ratolesti na celé hodiny. Vďaka kvalitnému spracovaniu sa LEGO Star Wars stavebnice perfektne hodia aj pre zberateľov, a skvele sa budú vynímať aj na poličke každého zarytého fanúšika. Nech vás pri stavaní Sila sprevádza!


4,9
hodnotilo 16 zákazníkov
1 000+
zákazníkov už zakúpilo
90 %
zákazníkov odporúča
Všetky hodnotenia

Parametre a špecifikácia

Čo musíte vedieť

Určenie Pre chlapcov
Vhodné od 16 rokov

Lego

Počet dielikov 7 541 ks
Rad Star Wars
Téma STAR WARS, vesmír
postavičky C-3P0, Finn, Han Solo, Chewbacca, Princezná Leia, Rey
Rok uvedenia 2017

Poznáte z

Poznáte z Star Wars

Druh

Druh stavebnica
Kód:  LO75192
Záruka: 24 mesiacov
Produktové číslo:  5702015869935
Máte otázku na tento tovar?
Zavoláme vám
WEB6