Obnoviť stránku

LEGO Ideas 21319 Central Perk

Doručujeme aj v sobotu a v nedeľu
60,90 €
50,75 € bez DPH

LEGO Ideas 21319 Central Perk

Súčasťou kolekcie LEGO Ideas sú nápady a návrhy samotných nadšencov stavebníc LEGO. Každý môže navrhnúť svoju originálnu stavebnicu na akúkoľvek tému. Fantázii sa medze nekladú! Preto sú stavebnice LEGO Ideas úplne originálne, z rôznych oblastí reálneho či vymysleného sveta. Stavebnica LEGO rozvíja formou hry tvorivosť a fantáziu. V porovnaní s inými stavebnicami zaručuje LEGO stavebnica pevnosť, stálofarebnosť a presnosť rozmerov, vďaka ktorej sa ľahko zostavuje aj rozoberá. Verte, že táto hračka vydrží bez zmeny celé generácie.

Kľúčové vlastnosti LEGO Ideas Central Perk

  • Kolekcia LEGO Ideas – nápady a návrhy fanúšikov stavebníc
  • Originálne spracovanie
  • Stavebnica LEGO rozvíja kreativitu a podporuje fantáziu
  • Precvičuje jemnú motoriku
  • Dieťa sa vyhrá samo, alebo sa môže zapojiť celá rodina
  • Stavebnice Central Perk obsahuje 1 070 dielikov
  • Odporúčaný vek od 16 rokov

LEGO Ideas 21319 – Central Perk

Viete, čo je to Central Perk? Ak ste fanúšikovia kultového obľúbeného seriálu Priatelia (Friends), potom určite áno! Kaviareň, v ktorej sa často schádzali Ross, Chandler, Joey, Phoebe, Monica a Rachel, si teraz môžete postaviť aj u seba doma z LEGO kociek a osláviť tak 25. výročie seriálu. Kaviareň Central Perk ponúka mnoho prepracovaných detailov – odnímateľný gauč s kreslom a dvoma stoličkami či pódium, na ktorom Phoebe s gitarou hrala a spievala, bar s pultom a kávovarom, pokladňu a mnoho ďalšieho.

Každá postava má charakteristický doplnok

Rovnako postavy v LEGO vyhotovení určite spoznáte. Každá z nich disponuje charakteristickými doplnkami. Súčasťou je preto Ross so svojimi klávesmi, Rachel s táckou a hrnčekom s kávou, Monikin muffin, Joeyho škatuľa s pizzou, dielikom pizze a pánska taška, Phoebe s gitarou a majiteľ kaviarne Gunther so zmetákom. Prijmite pozvanie, sadnite si do LEGO kaviarne Central Perk so všetkými Priateľmi a spomeňte si na svoje obľúbené scény.

Obsah balenia:
7 minifigúrok: Rachel, Monica, Phoebe, Joey, Chander, Ross, Gunther
Kocky na zostavenie kaviarne s odnímateľným gaučom, kreslom, dvoma stoličkami, stolom, barom s pultom a kávovarom, pokladňou, pohárom na sušienky, ponukou, pódiom, zelenými stĺpmi, stojanom, logom, dverami a reflektormi
Doplnky: klávesy, tácka a hrnček s kávou, muffin, škatuľa s pizzou, dielik pizze, brašna, gitara, zmeták, noviny, 15 hrnčekov na kávu, ceduľka s nápisom reserved, 3 vázy, zostaviteľné kvety
Brožúrka s návodom a informáciami o autorovi
Rozmery kaviarne:
11 × 29 × 22 cm


5,0
hodnotilo 59 zákazníkov
2 000+
zákazníkov už zakúpilo
90 %
zákazníkov odporúča
Všetky hodnotenia

Parametre a špecifikácia

Batéria

Potrebné dokúpiť tužkové batérie nie

Čo musíte vedieť

Určenie Pre kohokoľvek
Vhodné od 16 rokov

Lego

Počet dielikov 1 070 ks
Rad Ideas
Téma stavby, domy
Rok uvedenia 2019

Stavebnice a puzzle

Materiál plast
Počet dielikov 1 070 ks
Kód:  LO21319
Produktové číslo:  5702016603842
Máte otázku na tento tovar?
Zavoláme vám
P-DC1-WEB21