Obnoviť stránku
Na vyzdvihnutie Vami objednaného tovaru sú naše pobočky otvorené podľa otváracej doby pobočky.
Mimoriadna situácia môže ovplyvniť čas doručenia. Na doručení všetkých objednávok intenzívne pracujeme. Ďakujeme za pochopenie.

LEGO Ideas 21319 Central Perk

Novinka! Nedeľné objednávky doručíme už dnes alebo v pondelok (Ako si vyberiete:)
66,90 €
55,75 € bez DPH

LEGO Ideas 21319 Central Perk

Súčasťou kolekcie LEGO Ideas sú nápady a návrhy samotných nadšencov stavebníc LEGO. Každý môže navrhnúť svoju originálnu stavebnicu na akúkoľvek tému. Fantázii sa medze nekladú! Preto sú stavebnice LEGO Ideas úplne originálne, z rôznych oblastí reálneho či vymysleného sveta. Stavebnica LEGO rozvíja formou hry tvorivosť a fantáziu. V porovnaní s inými stavebnicami zaručuje LEGO stavebnica pevnosť, stálofarebnosť a presnosť rozmerov, vďaka ktorej sa ľahko zostavuje aj rozoberá. Verte, že táto hračka vydrží bez zmeny celé generácie.

Kľúčové vlastnosti LEGO Ideas Central Perk

  • Kolekcia LEGO Ideas – nápady a návrhy fanúšikov stavebníc
  • Originálne spracovanie
  • Stavebnica LEGO rozvíja kreativitu a podporuje fantáziu
  • Precvičuje jemnú motoriku
  • Dieťa sa vyhrá samo, alebo sa môže zapojiť celá rodina
  • Stavebnice Central Perk obsahuje 1 070 dielikov
  • Odporúčaný vek od 16 rokov

LEGO Ideas 21319 – Central Perk

Viete, čo je to Central Perk? Ak ste fanúšikovia kultového obľúbeného seriálu Priatelia (Friends), potom určite áno! Kaviareň, v ktorej sa často schádzali Ross, Chandler, Joey, Phoebe, Monica a Rachel, si teraz môžete postaviť aj u seba doma z LEGO kociek a osláviť tak 25. výročie seriálu. Kaviareň Central Perk ponúka mnoho prepracovaných detailov – odnímateľný gauč s kreslom a dvoma stoličkami či pódium, na ktorom Phoebe s gitarou hrala a spievala, bar s pultom a kávovarom, pokladňu a mnoho ďalšieho.

Každá postava má charakteristický doplnok

Rovnako postavy v LEGO vyhotovení určite spoznáte. Každá z nich disponuje charakteristickými doplnkami. Súčasťou je preto Ross so svojimi klávesmi, Rachel s táckou a hrnčekom s kávou, Monikin muffin, Joeyho škatuľa s pizzou, dielikom pizze a pánska taška, Phoebe s gitarou a majiteľ kaviarne Gunther so zmetákom. Prijmite pozvanie, sadnite si do LEGO kaviarne Central Perk so všetkými Priateľmi a spomeňte si na svoje obľúbené scény.

Obsah balenia:
7 minifigúrok: Rachel, Monica, Phoebe, Joey, Chander, Ross, Gunther
Kocky na zostavenie kaviarne s odnímateľným gaučom, kreslom, dvoma stoličkami, stolom, barom s pultom a kávovarom, pokladňou, pohárom na sušienky, ponukou, pódiom, zelenými stĺpmi, stojanom, logom, dverami a reflektormi
Doplnky: klávesy, tácka a hrnček s kávou, muffin, škatuľa s pizzou, dielik pizze, brašna, gitara, zmeták, noviny, 15 hrnčekov na kávu, ceduľka s nápisom reserved, 3 vázy, zostaviteľné kvety
Brožúrka s návodom a informáciami o autorovi
Rozmery kaviarne:
11 × 29 × 22 cm


4,9
hodnotilo 41 zákazníkov
2 000+
zákazníkov už zakúpilo
90 %
zákazníkov odporúča
Všetky hodnotenia

Parametre a špecifikácia

Batéria

Potrebné dokúpiť tužkové batérie nie

Čo musíte vedieť

Určenie Pre kohokoľvek
Vhodné od 16 rokov

Lego

Počet dielikov 1 070 ks
Rad Ideas
Téma stavby
Kód:  LO21319
Produktové číslo:  5702016603842
P-DC1-WEB25