Obnoviť stránku

Naše pobočky sú otvorené.

Využite bezpečné nakupovanie z pohodlia domova a skúste jeden z našich 178 AlzaBoxov.

Alebo si tovar nechajte doručiť rovno domov.

Milí zákazníci, veľmi nás teší váš veľký záujem o nakupovanie ❤️. Prosíme vás o trpezlivosť pri doručení objednávok, robíme všetko preto, aby sme ich doručili čo najskôr. Ďakujeme, tím Alza.sk 👍🏻.

LEGO Creator 10262 Bondov Aston Martin DB5

134,90 €
112,42 € bez DPH

LEGO Creator 10262 Bondov Aston Martin DB5

LEGO Aston Martin James Bond

LEGO® Creator
Bondov Aston Martin DB5

Model s povolením oslniť

Postavte si tento sofistikovaný a elegantný model kultového športiaku z bondoviek vďaka stavebnici LEGO® Creator Expert 10262 Bondov Aston Martin DB5. Ale pozor, tento model rozhodne nepatrí len na výstavu. Obsahuje tiež veľa akčných funkcií, s ktorými sa môžete pustiť do každej tajnej misie. Samozrejmosťou je prepracovaný interiér a ďalšie detaily vozidla LEGO Aston Martin.


LEGO věk

Pre staviteľa od 16 rokov

Auto

Verný model kultového automobilu

LEGO like

Mnoho funkcií a pohyblivých častíLEGO Aston Martin

História a film

Voz Aston Martin DB5 je populárny šesťvalcový športiak z roku 1964. Svetový ohlas dosiahol predovšetkým vďaka striebornému plátnu a bondovke Goldfinger. Objavil sa aj v jej ďalších pokračovaniach - Golden eye (1995), Zajtrajšok nikdy nezomiera (1997), Casino Royale (2006) a naposledy aj vo Skyfall (2012). Celkom sa tohto automobilu vyrobilo 1 059 kusov a v čase uvedenia sa jeho cena vyšplhala na viac ako 4 000 libier.

Dokonale prepracované detaily

Ako už je u automobilových modelov LEGO zvykom, aj u LEGO Aston Martin sa kladie veľký dôraz na detaily a vernosť spracovania. V prepracovanom interiéri nechýba ani agentská výbava - tajný počítač a telefón v priehradke dverí. Pod otváracou kapotou sa potom ukrýva 6-valcový motor s 1-radovým usporiadaním.

LEGO Aston Martin
LEGO Aston Martin

Zábavné akčné funkcie

Okrem otváracej kapoty a dverí sa tento LEGO Aston Martin pýši funkčným katapultom sedadla spolujazdca, otáčacími poznávacími značkami, zdvíhacím zadným nepriestrelným štítom, vysúvacími ostrými hrotmi na kolesách a guľomety na prednom krídle.

Kultový model pre všetkých nadšencov

Vďaka svojej kultúrnej hodnote a kvalitnému spracovaniu, by tento model nemal chýbať v žiadnej zbierke fanúšika stavebníc LEGO, vozov Aston Martin či Jamesa Bonda. A určite tiež poteší aj každého automobilového nadšenca.

LEGO Aston Martin

LEGO Creator

Stavebnice LEGO Creator sú určené všetkým tvorivým deťom. Táto séria sa vyznačuje možnosťou zostaviť z kociek v rámci jednej stavebnice viacero tematicky podobných modelov a rozšíriť si tak možnosti hrania a stavania. Deti si zamilujú tú úžasnú príležitosť objavovať nové možnosti a prestavovať modely áut, zvieratiek, strojov, domov aj lietadiel. Stavebnica LEGO Creator rozvíja kreativitu, jemnú motoriku aj predstavivosť a fantáziu detí a radí sa medzi jednu z najobľúbenejších detských hier.


5,0
Hodnotilo 8 zákazníkov
1 000+
zákazníkov už zakúpilo
100 %
zákazníkov odporúča
1
používateľská recenzia
Všetky hodnotenia

Parametre a špecifikácia

Čo musíte vedieť

Určenie Pre chlapcov
Vhodné od 16 rokov

Lego

Počet dielikov 1 295 ks
Rad Creator Expert
Téma Auta, vozidlá
Rok uvedenia 2018
Kód:  LO10262
Záruka: 24 mesiacov
Produktové číslo:  5702016111828
WEB6