Obnoviť stránku

LEGO Boost 17101

-17%
Doručujeme aj v sobotu a v nedeľu
Na sklade > 5 ks
€171,90
€141,90
€118,25 bez DPH

LEGO ide na vlne moderných trendov. Po úspešnej sérii LEGO Mindstorms prichádza dokonalé LEGO Boost, ktoré je určené pre malých fanúšikov stavania kociek a jednoduchého programovania. Stavebnica je obohatená o interaktívne a motorizované súčiastky, ktoré deti zvládnu naprogramovať presne podľa svojich predstáv. Robot, mačka, gitara, pásové vozidlo a stroj, ktorý vyrába mini modely –päť modelov v jednej papierovej krabici pre maximálnu zábavu detí, mamičiek i oteckov. Stačí len rozbaliť, zostaviť vybraný model, nainštalovať LEGO aplikáciu na tablet a programovanie aktivít a nekonečná zábava môže začať. Aplikácia pre tablet je na stiahnutie zadarmo a obsahuje aj návod na zostavenie všetkých modelov.


Roboti reagujú na ľudský hlas, pohybujú sa všetkými smermi alebo rozpoznávajú farby. Urobia presne to, čo im v aplikácii nastavíte. Päťnásobná radosť v jednom balení. Nechajte deti zostaviť robota Vernieho, M.TR4, Guitar4000, kocúra Frankieho alebo AutoBuildera. Stavebnica LEGO Boost je určená do izbičiek ratolestí od 7 do 12 rokov.Robot VERNIE

Robot VERNIE hovorí, jazdí dopredu aj späť, vie zatáčať a je aj zdatným tanečníkom. Vďaka senzoru rozozná farby i vzdialenosti. Na povel vystrelí veľmi „nebezpečnú" pružinu. A okrem toho, je maximálne roztomilý.


Kocúr Frankie

Kocúr Frankie rád pije mliečko zo svojej fľaše, dokonale pradie, ladne sa prechádza a sleduje dianie svojimi veľkými očami. Je to gurmán – rád si zmlsne na rybích kostiach. Bude veľmi rád, keď ho niekto pohladí. Len pozor na chvost!


Guitar4000

Stať sa na chvíľu profi gitaristom? Bez problému! Stačí zostaviť interaktívne LEGO Boost Guitar4000 a brnknout do „strún". Vďaka naprogramovanému senzoru sa spúšťa zvuk a efekty presne podľa pokynov v tablete.  


AutoBuilder

Stroj, ktorý dokáže postaviť stroj? Tvrdá realita! Dá život tomu, čo mu prostredníctvom aplikácie zadáte. Stačí rozbaliť krabicu, zostaviť AutoBuildera, naklikať program v aplikácii na tablete a sledovať, ako vzniká minirobot alebo iný pidi model z farebných kociek.


M.TR4

Ovládnite Multi-Tooled Rover. Rozpohybujte ho, nechajte ho vystreliť, choďte tam a zase späť, nech sa mu práši za pásovými kolesami. Toto vozidlo sa stane ozdobou každej detskej izbičky. Len pozor na oteckov!  


Kľúčové vlastnosti LEGO Boost 17101

Nový svet robotov, interaktivity a jednoduchého programovania
Päť LEGO modelov v jednej krabici
Ovládanie robotov pomocou tabletu a zdarma dostupnej LEGO aplikácie v angličtine
Obsahuje interaktívny motor, senzor farieb a vzdialenosti
Stavebnica obsahuje 847 dielikov
LEGO pre radosť detí od 7 do 12 rokov
LEGO Boost vyžaduje tablet s operačným systémom iOS 10.3 (a novším) alebo Android 5.0 (a novším). Na kontrolu kompatibility svojho tabletu navštívte stránku LEGO .

Obsah balenia

840 LEGO dielikov pre zostavenie piatich modelov
LEGO Move Hub – interaktívny motor a senzor farieb a vzdialenosti
Nízkoenergetické pripojenia cez Bluetooth (BLE)
Dva zakódované motory
Aktivačné tlačidlo
Vnútorné senzor náklonu a svetlo
Balenie neobsahuje tablet
 
4,7
hodnotilo 10 zákazníkov
1 000+
zákazníkov už zakúpilo
90 %
zákazníkov odporúča
Všetky hodnotenia
Odporúčaný vek od 7 rokov
Počet dielikov 847 ks
Rad Boost
Vekové rozpätie 7 , 8 , 9 , 10 , 11 , 12
Určenie Pre chlapcov
Odporúčaný vek od 7 rokov
Kód:  LO17101
Záruka: 24 mesiacov
Produktové číslo:  5702015930000
Odkazy: Stránky výrobcu