Obnoviť stránku

Geomag Mechanics Gravity 115 pcs

-12%
24,90 €
21,90 €
18,25 € bez DPH

Geomag Mechanics Gravity 115 pcs

Dokonalá hračka pre každé zvedavé dieťa! Stavebnica Geomag Mechanics Gravity 115 pcs Magnetic Track zaručí skvelú zábavu úplne kedykoľvek. Umožňuje zostavenie funkčných modelov fungujúcich na princípe magnetickej sily a s pomocou malých oceľových guličiek, ktoré zostavený model poháňa. Váš malý neposeda sa tak môže hrať s úplne pohyblivou hračkou aj bez elektriny alebo akýchkoľvek batérií. Stavebnica dokáže zábavnou formou vysvetliť základné fyzikálne princípy (ako je napr. gravitácia, magnetizmus, mechanika) a dieťa tak môže objavovať školskú látku hravou formou v praxi a nie len z učebnice.

Hlavné prednosti Geomag Mechanics Gravity 115 pcs Magnetic Track

  • Stavebnica obsahuje 115 dielikov
  • Umožňuje stavbu pohyblivých modelov guľkových dráh
  • Pomáha ľahko a rýchlo pochopiť základy magnetizmu a mechaniky
  • Rozvíja jemnú detskú motoriku, predstavivosť aj kombinačné schopnosti
  • Vysoko kvalitné spracovanie v atraktívnom dizajne
  • Vhodné pre deti od 7 rokov

Pohyblivé modely, ktoré naučia

Rozšírenie jedinečnej magnetické konštrukčnej stavebnice Geomag, umožňujúce stavbu funkčných pohyblivých modelov. Deti jednoducho a rýchlo pochopia, že magnet má dva póly (severný/južný) a magnetické, mechanické alebo gravitačné pôsobenie sa dá dobre využiť na rozhýbanie vytvorených modelov. Vďaka klesaniu guličiek dole sa aktivuje výťah, ktorý iné guličky paralelne vyvezie hore, aby zábava mohla pokračovať.

Geomag – Švajčiarska tradícia

Jedinečná švajčiarska konštrukčná stavebnica vyznačujúca sa jednoduchým stavebným systémom založeným primárne na princípe magnetizmu. Základnými stavebnými prvkami sú magnetické tyčinky a oceľové guľôčky potiahnuté bielym bronzom s priemerom 12,7 mm. Umožňuje vytvárať nepreberné množstvo rozmanitých tvarov, obrazcov a objektov. Hravou formou vás aj vaše deti uvedie do fascinujúceho sveta magnetizmu, fyzikálnych zákonov, chemických štruktúr, geometrických tvarov aj architektúry. Podporuje tvorivosť, predstavivosť, jemnú motoriku a kombinačné schopnosti. Originálny Geomag je vyrábaný vo veľmi prísnych podmienkach s toleranciou len v rádoch stotiny milimetra. Vyznačuje sa vynikajúcou odolnosťou proti opotrebeniu a absolútnou zdravotnou nezávadnosťou potvrdenou mnohými atestami aj certifikátmi.

5,0
hodnotilo 1 zákazníkov
50+
zákazníkov už zakúpilo
100 %
zákazníkov odporúča

Parametre a špecifikácia

Čo musíte vedieť

Určenie Pre chlapcov
Vhodné od 7 rokov

Stavebnice a puzzle

Počet dielikov 115 ks
Kód:  HRAif9840
Záruka: 24 mesiacov
Produktové číslo:  871772007722
Máte otázku na tento tovar?
Zavoláme vám
P-DC1-WEB26