Obnoviť stránku

Funny Wheels 2 v 1 zelená

Nie je dostupné
€30,90
€25,75 bez DPH

Chcete svoje deti viesť k zdravému pohybu a ešte si s nimi pritom užiť množstvo zábavy? Detské odrážadlo Funny Wheels 2 v 1 je kvalitné vozítko pre deti, ktoré sa svojou veľkosťou prispôsobí rastu vašich ratolestí! Deti z neho môžu rovno prejsť na bicykel. Odrážadlo sa dá z trojkolky ľahko zmeniť na dvojkolku. Funny Wheels v zelenej farbe je stabilný a špeciálny dizajn rozšírených rukovätí chráni deti pred poranením v prípade pádu. Deti si potrénujú motoriku, zlepšia rovnováhu a vyvinú zmysel pre koordináciu. Vďaka Funny Wheels budú vaše prechádzky s deťmi oveľa akčnejšie a zábavnejšie.

Kľúčové vlastnosti odrážadla Funny Wheels

  • Jednoduchý a účelný dizajn vozítka v zelenej farbe
  • Nastaviteľná výška sedadla
  • Výmenou zadných koliesok sa dá z trojkolky urobiť dvojkolka
  • Odrážadlo je vyrobené z nezávadného plastu
  • Kvalitné vyhotovenie je pre deti bezpečné
  • Funny Wheels je česká značka, ktorá vedie malé deti k pohybu

Funny Wheels porastie s vašimi deťmi

Robíte si starosti s tým, že budete deťom musieť kupovať každý rok nové odrážadlo? S Funny Wheels tento problém riešiť nemusíte. Najmenšie deti využijú tri kolieska, ktoré zaručia perfektnú stabilitu pri jazde i státí. Keď vyrastú, môžete im upraviť sedačku do pohodlnej polohy, aby mali dosť priestoru na odrážanie. V ďalšej fáze môžete dve zadné kolieska vymeniť za jediné a zo zeleného vozítka Funny Wheels sa razom stane odrážací bicykel.

Bezpečné a kvalitné odrážadlo

Odrážadlo Funny Wheels je úplne bezpečné. Riadidlá majú rozšírené konce, aby na nich ruky lepšie držali a nehrozilo poranenie. Navyše sa nedajú pretočiť, aby deti z odrážadla nespadli. Zelený variant vyzerá skvelo. Nosnosť odrážadla je 50 kg, môžu sa na ňom teda voziť aj väčšie deti. Funny Wheels sa perfektne hodí na popoludňajšie prechádzky po pevnom teréne.

Odporúčaný vek od 18 mesiacov
Typ odrážadla Viacstopová
Nosnosť 50 kg
Nastaviteľné sedlo Áno
Kód:  HRAif3270
Záruka: 24 mesiacov
Produktové číslo:  8595557506256
Odkazy: Stránky výrobcu