Obnoviť stránku
Na vyzdvihnutie Vami objednaného tovaru sú naše pobočky otvorené podľa otváracej doby pobočky.
Mimoriadna situácia môže ovplyvniť čas doručenia. Na doručení všetkých objednávok intenzívne pracujeme. Ďakujeme za pochopenie.

Emipo Ergo One - Traktor

-7%
59,90 €
55,90 €
46,58 € bez DPH

Emipo Ergo One - Traktor

Školská aktovka ERGO ONE je konštrukčne nového typu vychádzajúca z dlhodobých skúseností firmy EMIPO s ich výrobou. Je určená pre začínajúcich školákov. Vyznačuje sa pevnou konštrukciou, použitím odľahčených materiálov, bohatým vnútorným členením, max. použitím bezpečnostných prvkov, novým ergonomickým polstrovaním chrbtovej časti a nosných remeňov, moderným dizajnom, predĺženou zárukou na 36 mesiacov a nesie označenie Český výrobok.

Kľúčové vlastnosti

  • Pre žiakov prvého stupňa ZŠ
  • Pevná konštrukcia
  • Meniteľná poloha
  • Nízka hmotnosť
  • Vodoodolný materiál

Konštrukcia a spracovanie batohu

Aktovka má objem cca 20 l a nosnosť 6 kg. Cez celú šírku predného vrecka sú našité dva bezpečnostné reflexné pásky a cez obe bočné vrecká jeden. Aktovky sú vyrobené z vodoodolného materiálu, pri bežnom daždi nepotrebujete pláštenku. Klopa je zaistená proti otvoreniu kovovým kaštieľom s reflexnou odrazkou. Zadná časť je vybavená novo vyvinutým anatomicky tvarovaným chrbtom ERGO vyrobeným z gumovej peny na povrchu potiahnutej bavlnenou textíliou. Ich tuhosť je nastavená tak, aby sa nepretláčal obsah aktovky do chrbta školáka a tiež aby tzv. sedela na chrbte a držala správnu polohu chrbtice.

Vnútorné usporiadanie

Vnútorná časť školskej aktovky je členená pohyblivým priečinkom na dve časti. Jej plynule meniteľnú polohu umožňuje pruženka. Tým je zaistená väčšia variabilita pre vnútorné usporiadanie jednotlivých školských pomôcok podľa individuálnej potreby žiaka. Na tejto priehradke sú tiež vytvorené pružné úchyty pre upevnenie napr. zošitov formátu A5, žiackej knižky, hygienických vreckoviek, mobilného telefónu a pod. Na prednom diele je našité plastové vrecko s týždenným rozvrhom hodín a menovkou.

 

Parametre a špecifikácia

Rozmery (V × Š × H)

Výška 39 cm
Šírka 33 cm
Dĺžka 23 cm

Čo musíte vedieť

Určenie Pre chlapcov
Vhodné od 6 rokov

Aktovky, batohy, tašky

Hmotnosť 0,95 kg
Objem 23 l
Výbava nastaviteľné ramenné popruhy, reflexné prvky, vodoodolný
Kód:  SPTsc0098
Záruka: 24 mesiacov
Produktové číslo:  8595645401968
Odkazy: Stránky výrobcu
P-DC1-WEB26