Obnoviť stránku

Emipo Ergo One – Kitty

58,90 €
49,08 € bez DPH

Emipo Ergo One – Kitty

Školský batoh ERGO ONE je konštrukčne nového typu vychádzajúci z dlhodobých skúseností firmy EMIPO s ich výrobou. Je určený pre začínajúcich školákov. Vyznačuje sa pevnou konštrukciou, použitím odľahčených materiálov, bohatým vnútorným členením, maximálnym použitím bezpečnostných prvkov, novým ergonomickým čalúnením chrbtovej časti a nosných popruhov, moderným dizajnom, predĺženou zárukou na 36 mesiacov a nesie označenie Český výrobok.

Kľúčové vlastnosti

  • Pre žiakov prvého stupňa ZŠ
  • Pevná konštrukcia
  • Meniteľná poloha
  • Nízka hmotnosť
  • Vodoodolný materiál

Konštrukcia a spracovanie batoha

Aktovka má objem cca 20 l a nosnosť 6 kg. Cez celú šírku predného vrecka sú našité dva bezpečnostné reflexné pásy a cez obe bočné vrecká jeden. Aktovky sú vyrobené z vodoodolného materiálu, pri bežnom daždi nepotrebujete pláštenku. Chlopňa je zaistená proti otvoreniu kovovým uzáverom s reflexnou odrazkou. Zadná časť je vybavená novo vyvinutým a anatomicky tvarovaným chrbtom ERGO vyrobeným z gumovej peny na povrchu a potiahnutým bavlnenou textíliou. Jeho tuhosť je nastavená tak, aby sa nepretláčal obsah aktovky do chrbta školáka a tiež aby tzv. sedela na chrbte a držala správnu polohu chrbtice.

Vnútorné usporiadanie

Vnútorná časť školskej aktovky je členená pohyblivou priečkou na dve časti. Jej plynule meniteľnú polohu umožňuje šlová pruženka. Tým je zaistená väčšia variabilita pre vnútorné usporiadanie jednotlivých školských pomôcok podľa individuálnej potreby žiaka. Na tejto priečke sa tiež nachádzajú pružné úchyty na upevnenie napr. zošitov formátu A5, žiackej knižky, hygienických vreckoviek, mobilného telefónu a pod. Na prednej časti je našité plastové vrecko s týždenným rozvrhom hodín a menovkou.

Parametre a špecifikácia

Rozmery (V × Š × H)

Výška 39,5 cm
Šírka 33 cm
Dĺžka / Hĺbka 23 cm

Čo musíte vedieť

Určenie Pre dievčatá
Vhodné od 6 rokov

Aktovky, batohy, tašky

Hmotnosť 0,95 kg
Objem 23 l
Výbava Nastaviteľné ramenné popruhy, Reflexné prvky, Vodoodolný
Kód:  SPTsc0094
Záruka: 24 mesiacov
Produktové číslo:  8595645401975
Odkazy: Stránky výrobcu
Máte otázku na tento tovar?
Zavoláme vám
WEB16