Teacher Gifts
Teacher Gifts – same-day delivery available. Just make sure the product you want is in stock. Choose products to buy from the comfort of your home and have them delivered to your address, to an AlzaBox, or to one of our stores. Learn more about why shop on Alza.sk.
Continue
All from 1,990
BASILUR Christmas Fruit Hot Apple 20 × 1,8 g, cover
4.79 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Tea - fruity, bags, tea set, Sri Lankan, weight 36 g, composition lemon, hibiscus, apple, jasmine, cinnamon and stevia - 0.24 €/pcs - from 133.06 €/1 kg
NATU Matcha tea BIO Premium Japan 70 g
13.90 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Matcha - matcha, weight 70 g, powder - 0.40 €/packet - from 198.57 €/1 kg
Megafyt Contryhel 20 × 1,5 g
2.89 €
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Tea - butterbur stem, herbal tea from the Herbal Pharmacy series by a Czech manufacturer - 0.14 €/pcs - from 96.33 €/1 kg
Dilmah ENGLISH BREAKFAST 125 g
6.99 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Tea - 55.92 €/1 kg
Pickwick Original English 80 g
3.39 €
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Tea - black, bags, single type, weight 80 g - 42.38 €/1 kg
LINDT Lindor Xmas Tree Assorted 125 g
8.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Chocolate Pralines - milk chocolate filling, 10 candies per pack, weight 125 g, energy value per 100 g 2625,12 kJ
Apotheke For cholesterol 20 × 1.5 g
from
2.21 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Tea - green tea contributes to normal heart activity, promotes metabolism, fat oxidation, blackcurrants and nettles support normal circulatory system activity, wheat promotes...
Apotheke Sage 20 × 2 g
from
1.86 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Tea - sage acts as an antioxidant, supports natural defenses, contributes to comfort during menstruation and menopause, supports normal digestion, normal respiratory system...
Teekanne Ice Tea Raspberry & Lemon 18 × 2.5g
2.99 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Iced Tea - fruity and herbal flavour, sugar-free and alcohol-free, raspberry and lemon flavour, ideal as a refreshing iced drink, tea bags, 18 × 2.5g pack - 0.17 €/pcs
Herbalist's tea for weight loss 40 × 1,6 g
from
2.21 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Tea - Herbal, bags, tea blend, Czech, weight 64 g, the composition of the constriction, seaweed and beans - from 0.06 €/pcs - from 40.47 €/1 kg
Apotheke Urological with cranberry 20 × 1,5 g
from
2.21 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Tea - Herbal, bags, tea blend, Czech, weight 30 g, composition cranberry, Birch, Horsetail, Arrow, heather and goldenrod - from 0.11 €/pcs - from 86.33 €/1 kg
LINDT Lindor Xmas Tree Milk 125 g
7.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Chocolate Pralines - milk chocolate filling, cocoa content 32 %, 10 candies per pack, weight 125 g, energy value per 100 g 2591,63 kJ
Ra Hygge BIO Focus Fusion green tea with Lion´s mane 16 pcs
6.99 €
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Tea - 0.44 €/pcs - from 199.71 €/1 kg
Link Natural Products Swastha Amurtha Herbal Drink sachets 7 × 4 g
Discounted -5 %
3.29 €
3.49 €
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Drink - 100% natural herbal drink prepared according to the principles of Ayurveda, contains carefully selected blends of herbs, spices and natural ingredients that support the...
Tarlton Christmas Bauble Earl Grey 30 g tin
4.29 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Tea - 143 €/1 kg
Basilur Specialty English Breakfast 100 g tin
10.89 €
In stock 4 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Tea - black, single species, weight 100 g - 108.90 €/1 kg
Herbalist's Soothing Tea 40 × 1,6 g
from
2.21 €
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Tea - Herbal, bags, tea blend, Czech, weight 64 g, the composition of the geranium, Motherwort, Lemon balm, St. John's Wort and St. John's Wort - from 0.06 €/pcs -...
Dilmah PREMIUM 100 × 2 g
8.79 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Tea - 0.09 €/pcs - from 43.95 €/1 kg
Teekanne WOF Fresh Orange 20 sachets
2.59 €
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Tea
ORGANSIA BIO Bed Time Apple with Elderflower 18 × 1,5 g, cover
4.79 €
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Tea - herbal and fruity, bags, tea blend, Sri Lankan, weight 27 g, composition elderflower and apple - 0.80 €/pcs - from 177.41 €/1 kg
Apotheke Sleep and relax + vitamin B3 20 × 1.5 g
from
2.21 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Tea - herbal and fruity, bags, tea blend, Czech, weight 30 g, composition lemon, lemongrass, Chicory, apple, Lavender, raspberry, Lemon balm and St. John's wort -...
Teekanne Ice Tea Sport Apple-Lemon 18 × 2.5g
2.99 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Iced Tea - fruity and herbal taste, sugar-free and alcohol-free, apple and lemon flavour, ideal as a refreshing iced drink, teabags, pack size 18 × 2.5g - 0.17 €/pcs
Leros Tea Party Peach Ice Tea 20 × 2,2 g
from
2.69 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Tea - from 0.13 €/pcs - from 16.52 €/1 kg
Mixit Crunchy mix Cheese, nuts and pretzels with honey and chilli
9.99 €
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Healthy Crisps - palm oil-free, allergens: cereals containing gluten (wheat, rye, barley, oats, spelt), nuts and nut products (all types of nuts) and soya beans (soya) and soy...
In the category Teacher Gifts on Alza.sk, we currently have a total of 1990 products, which you can easily buy online and get quickly delivered. See all of your purchases and make orders on our easy-to-use app.
Continue
No longer sold
Chcete doručit do České republiky? Jdi na
Dárky pro učitele
Für den Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte
Geschenke für Lehrer
Für den Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte
Geschenke für Lehrer
Magyarországra rendelnél? Látogasd meg ezt a termékkategóriát
Tanár ajándékok