Richter Czech Z.301-WC.72/55/20. L. CE
Buy with code ALZADNI20
Specifications
Use
Expandability Closed system
Properties and use
Hinge Single-latch
Tongue No gear, Unilateral left
Surface Black
Use Toilet door handle
Dimensions and weight
Lock depth 80 mm
Spacing 72 mm
Backset 55 mm