Richter Czech Z.301-BB.90/40-60/20.PL
Price Guarantee
Specifications
Use
Operation Standalone
Area of use Security
Properties and use
Hinge Two-latch
Tongue Double-sided right-left
Surface White zinc
Use Feather key
Dimensions and weight
Lock depth 60 mm
Spacing 90 mm
Backset 40 mm