Richter Czech RVR. RX.25. FL.10KS
Price Guarantee
Specifications
Type
Type Ring
Features
Features With ring
Material
Material Metal
Dimensions
Height 9.5 mm
Length 2 mm
Width 8 mm
Diameter 25 mm