Obnoviť stránku

HECHT 626 SILENT

Novinka! Nedeľné objednávky doručíme už dnes alebo v pondelok (Ako si vyberiete:)
139,99 €
116,66 € bez DPH

HECHT 626 SILENT

Záhradný drvič Hecht 626 Silent bude vaším spoľahlivým pomocníkom pri upratovaní záhrady. Veľmi rýchlo a bez akýchkoľvek problémov vám pomôže vytvoriť z nečistôt na záhradke palivo či podklad pre kompost. Disponuje naozaj silným motorom s príkonom 2600 W, ktorý ľahko rozdrví vetvy s priemerom až 40 mm bez toho, aby hrozilo jeho zablokovanie. Aj napriek vyššej hmotnosti je vďaka praktickým kolieskam skvele prenosný.  

Drvenie prebieha pomocou zubového valca, vďaka ktorému je výsledok nielen maximálne efektívny, ale jeho prevádzka je aj veľmi tichá. Tento valec sa zároveň stará o automatické naťahovanie vetiev, čo obsluhe uľahčí veľa práce. Nespornou výhodou je aj ochrana, ktorá v prípade, že sa do drviča dostane viac materiálu, ako je schopný spracovať, prístroj zastaví a spätným chodom umožní jednoduché odstránenie zablokovaných konárov.

Práve pri prerezávaní stromčekov a živých plotov sa dôkladným rozdrvením zvyškov konárov vytvára skvelý materiál, ktorým vrátite živiny späť do pôdy. A nielen to! Pod stromami a kríkmi navyše vyzerá veľmi pekne, chráni pred vysychaním, zabraňuje rastu buriny a zlepšuje kvalitu pôdy. Alebo môžete rozdrvený materiál jednoducho spracovať v kompostéri a využiť ho na hnojenie záhonov.

Kľúčové vlastnosti

  • Zubový valec
  • Automatické naťahovanie vetiev
  • Praktické kolieska zaistia ľahkú manipuláciu
  • Hmotnosť 23,5 kg
  • Motorová brzda a ochrana proti preťaženiu
4,1
hodnotilo 12 zákazníkov
100+
zákazníkov už zakúpilo
80 %
zákazníkov odporúča
Všetky hodnotenia

Parametre a špecifikácia

Vlastnosti

Max. priemer vetvy 40 mm
Drviaci mechanizmus Fréza
Príkon 2 600 W
Hmotnosť 23,5 kg

Funkcie a príslušenstvo

Funkcie a príslušenstvo spätný chod, ochrana pred preťažením, samosťahovanie vetiev
Kód:  BOW350c
Záruka: 24 mesiacov (IČO 12)
Produktové číslo:  HECHT626SILENT
Máte otázku na tento tovar?
Zavoláme vám
P-DC1-WEB26