EXTOL PREMIUM Vŕtací skrutkovač AKU s príklepom SHARE20V, 8891808 (1× 2 Ah)
Garancia najlepšej ceny
Parametre a špecifikácia
Typ
Typ Vŕtací skrutkovač
Príklep S príklepom
Napájanie Aku
Akumulátor
Počet akumulátorov 1
Napätie akumulátora 20 V
Kapacita akumulátora 2 Ah (2 000 mAh)
Výkon
Max. otáčky 1 800 ot./min
Max. počet príklepov/min 28 500
Typ motora Bezuhlíkový
Vlastnosti
Min. rozsah skľučovadla 0,5 mm
Max. rozsah skľučovadla 10 mm
Počet rýchlostí 2
Skľučovadlo Rýchloupínacie
Hmotnosť
Hmotnosť 1,3 kg
Súčasť balenia
Súčasť balenia Háčik na zavesenie, Nabíjačka
Určenie
Typ produktu Zariadenie
Kategória Dielenské náradie
Akumulátor
Kapacita 2 Ah
Napätie 20 V