EXTOL PREMIUM hoblík aku SHARE20V, 20V Li-ion, zdarma baterie a nabíječka
Specifications
Battery
Number of batteries 1
Battery voltage 20 V
Battery capacity 2 Ah (2,000 mAh)
Features
Planer type AKU
Removal 1.25 mm
Planing width 60 mm
Weight 2.3 kg
Use Wood
Power consumption
Speed 10,000 rev/min
Battery
Capacity 2 Ah
Voltage 20 V