EXTOL PREMIUM charger SHARE20V, 2,4A, 8891893
Price Guarantee
Specifications
Usage
Product type Charger
Battery type Li-Ion
Category Accessories
Battery
Capacity 3 Ah
Voltage 20 V
Battery mode Extol SHARE20V
Usage
Battery type Li-Ion
Features
Max. charging current 2.4 A