Obnoviť stránku

Naše pobočky sú otvorené.

Využite bezpečné nakupovanie z pohodlia domova a skúste jeden z našich 178 AlzaBoxov.

Alebo si tovar nechajte doručiť rovno domov.

Milí zákazníci, veľmi nás teší váš veľký záujem o nakupovanie ❤️. Prosíme vás o trpezlivosť pri doručení objednávok, robíme všetko preto, aby sme ich doručili čo najskôr. Ďakujeme, tím Alza.sk 👍🏻.

EQUES VEIU MINI 2 gray

Doručujeme aj v sobotu a v nedeľu
195,90 €
163,25 € bez DPH

EQUES VEIU MINI 2 gray

Prvotriedna bezpečnosť a moderné technológie

Digitálny priezor na dvere EQUES VEIU MINI 2 je určený všetkým, ktorí chcú svedomito ustrážiť vstup do svojho domova. WiFi priezor EQUES VEIU MINI 2 v elegantnom sivom vyhotovení ocenia predovšetkým náročnejší používatelia preferujúci variant s používateľsky intuitívnym ovládaním a kompaktným dizajnom. Priezor vám ponúkne nepretržité monitorovanie každého diania pred vchodovými dverami. Po stlačení tlačidla zvončeka alebo detekcii pohybu pred dverami dôjde k automatickému vytvoreniu záznamu a upozorneniu používateľa prostredníctvom mobilnej aplikácie.

Hlavné prednosti dverného priezoru EQUES VEIU MINI 2 gray

 • Kvalitný a praktický priezor EQUES VEIU MINI 2 s kamerou a uhlom natáčania až 160°
 • Možnosť vytvárania fotografií aj videozáznamov osôb stojacich pred dverami
 • Dotykový displej s uhlopriečkou 4,3"
 • Slot na MicroSD kartu (až 32 GB)
 • Priezor v univerzálnom sivom vyhotovení
 • Nabíjacia batéria s výdržou až 40 dní nepretržitého nahrávania
 • Možnosť spárovania s mobilnou aplikáciou (iOS, Android)
 • Jednoduchá a rýchla montáž aj bez úprav dverí
 • Cloudové úložisko zadarmo

Dlhá výdrž batérie

Digitálny WiFi priezor EQUES VEIU MINI 2 je napájaný pomocou nabíjacieho lítiového akumulátora s kapacitou 5 000 mAh, ktorý vydrží až 40 dní nepretržitej prevádzky. EQUES VEIU MINI 2 disponuje aj vstupom pre pamäťovú microSD kartu na uloženie nasnímaných videozáznamov a fotografií.

Inštalácia priezoru EQUES VEIU MINI 2 je veľmi jednoduchá

Zariadenie môže byť nainštalované takmer na akékoľvek dvere. Samotná montáž nezaberie viac ako 10 minút a nevyžaduje žiadne špeciálne náradie, ani dodatočné a zložité úpravy dverí či inštaláciu kabeláže. Na prenos dát do mobilného zariadenia sa využíva domáca WiFi sieť, ktorá zaručuje rýchle a bezpečné streamovanie videa v pásme 2,4 GHz.


Flexibilné použitie a používateľsky prívetivé ovládanie

Digitálny WiFi priezor EQUES VEIU MINI 2 sa skladá celkom z dvoch častí – vnútornej a vonkajšej. Vonkajšia časť disponuje kamerou s rozlíšením 2 Mpx, pohybovým PIR senzorom, tlačidlom zvončeka, mikrofónom, reproduktorom a infračervenou diódou, ktorá zaistí kvalitný nočný záznam. Vnútorná časť je vybavená ovládacím tlačidlom, reproduktorom, kamerou na vnútorný videohovor a farebným dotykovým LCD displejom s veľkosťou 4,3".

EQUES VEIU MINI 2 – univerzálny strážca

Kamera vyhotovuje záznam s uhlom záberu až 160° a nedovolí nahliadnutie do priestoru vášho bytu tak, ako je to pri bežných priezoroch. Môžete sa teda zakaždým rozhodnúť, či chcete návštevníka pustiť do bytu alebo si len úplne potichu a diskrétne vytvoriť jeho záznam. Po stlačení tlačidla alebo detegovaní pohybu predo dvermi priezor EQUES VEIU MINI 2 automaticky vytvorí záznam.

Záznam na kartu alebo do cloudu

Úložisko priezoru EQUES VEIU MINI 2 môžete rozšíriť až o 32 GB veľkú pamäťovú kartu a významne tak zvýšiť počet zaznamenaných súborov. Navyše možno využiť cloudové úložisko zdarma poskytované ku všetkým WiFi priezorom EQUES. Ovládanie zariadenia je rýchle, jednoduché a intuitívne. Priezor umožňuje streamovanie videa v pásme 2,4 GHz.

Obsah balenia digitálneho priezoru EQUES VEIU MINI 2

 • 1× vnútorná časť (monitor)
 • 1× vonkajšia časť (kamera)
 • 1× držiak
 • 1× dokovacia stanica
 • 1× USB adaptér
 • 1× sada skrutiek
 • 1× používateľská príručka

Parametre a špecifikácia

Využitie

Rozšíriteľnosť Uzatvorený systém
Oblasť využitia Zabezpečenie

Konektivita

Podporované OS Android , iOS
Napájanie Batériami
Jazyk aplikácie V češtine , V angličtine

Pripojenie

Pripojenie WiFi

Funkcie

Funkcie s nahrávaním, s kamerou
Kód:  SafeHM03
Záruka: 24 mesiacov
Produktové číslo:  VEIUMINI_2-GR
P-DC1-WEB11