Chemické kotvy Den Braven
Chemické kotvy Den Braven vieme doručiť už v deň objednávky! Stačí, aby bol vybraný tovar na sklade. Vytvorte si objednávku z pohodlia domova a nechajte si ju doručiť na vašu adresu, do AlzaBoxu alebo do jednej z našich pobočiek. Prečo ešte nakupovať na Alza.sk?
Pokračovať
Všetko z 8
Den Braven Chemická kotva VINYLESTER DEBBEX SF 280 ml
Super cena
11,90 €
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Chemická kotva – dvojzložková, bez styrénu na báze vinylesterových živíc, na rýchle a pevné kotvenie do betónu, tvárnic, muriva, tehál i kameňa, na prichytenie oceľových tyčí,...
Den Braven Chemická kotva POLYESTER DEBBEX 300 ml styrén
8,79 €
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Chemická kotva – chemická kotva POLYESTER DEBBEX 300 ml styrén - 29,30 €/1 l
Den Braven Chemická kotva polyester 280 ml Debbex SF
Super cena
9,89 €
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Chemická kotva – dvojzložková, bez styrénu, na báze polyesterovej živice, s vysokou pevnosťou, na kotvenie oceľových tyčí, skrutiek, pätiek zábradlia, do betónu, tvárnic, plného i...
Den Braven – Chemická kotva VINYLESTER SF 300 ml
13,90 €
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Chemická kotva – extrémna pevnosť kotveného spoja; možné aplikovať aj do zatopených vrtov; rýchlo tuhne; znížený zápach, neobsahuje styrén; kotvenie závitových tyčí M8 – M24 -...
Den Braven – Chemická kotva ARCTIC VESF 300 ml Debbex
16,90 €
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Chemická kotva – Chemická kotva ARCTIC VESF 300ml Debbex - 56,33 €/1 l
Deň Braven Chemická kotva bez styrénu POLYESTER SF 165 ml
8,79 €
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Chemická kotva – vysoká pevnosť; je možné aplikovať aj do zatopených vrtov; rýchlo tuhne; znížený zápach - 53,27 €/1 l
Den Braven Chemická kotva bez styrénu POLYESTER SF 380 ml
12,90 €
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Chemická kotva – chemická kotva bez styrénu POLYESTER SF 380ml - 33,95 €/1 l
Den Braven Chemická kotva POLYESTER styrén 380 ml
14,64 €
Na sklade > 10 ks u dodávateľa
Chemická kotva – chemická kotva POLYESTER styrén 380ml - 38,53 €/1 l
Chcete doručit do České republiky? Jdi na
Chemické kotvy
Magyarországra rendelnél? Látogasd meg ezt a termékkategóriát
Vegyi horgony