Cheap saunas Harvia
On this page you will find saunas Harvia at the lowest prices, more so all saunas Harvia ranked from the lowest to the highest price. It will be easier to see products that are now marked at their lowest price. The item with the lowest price in this category is HARVIA Sauna essence 0,1 l, lavender marked at 11.11 € incl. VAT. Is this what you’re looking for?
All from 92
HARVIA Sauna essence 0,1 l, lavender
11.11 €
In stock > 10 pcs at the supplier's
Sauna Scent - lavender scent, volume 100 ml - 111.10 €/1 l
HARVIA Sauna essence 0,1 l, Alsatian herbs
11.11 €
In stock > 10 pcs at the supplier's
Sauna Scent - scent of alpine herbs, volume 100 ml - 111.10 €/1 l
HARVIA Sauna essence 0,4 l, pine
12.01 €
In stock > 10 pcs at the supplier's
Sauna Scent - pine scent, volume 400 ml - 30.03 €/1 l
HARVIA Sauna essence 0,4 l, eucalyptus
12.01 €
In stock > 10 pcs at the supplier's
Sauna Scent - Eucalyptus scent, volume 400 ml - 30.03 €/1 l
HARVIA Sauna essence 0,4 l, birch
12.57 €
In stock > 10 pcs at the supplier's
Sauna Scent - birch scent, volume 400 ml - 31.43 €/1 l
HARVIA Sauna essence 0,4 l, smoky scent
13.27 €
In stock > 10 pcs at the supplier's
Sauna Scent - Smell of smoke, volume 400 ml - 33.18 €/1 l
HARVIA Sauna essence 0,4 l, peppermint
13.27 €
In stock > 10 pcs at the supplier's
Sauna Scent - Peppermint scent, volume 400 ml - 33.18 €/1 l
HARVIA Sauna ventilation - grid, pine
17.75 €
In stock > 10 pcs at the supplier's
Sauna Ventilation dimensions: 17 × 21.5 × 2.5 cm, including screws for wall mounting, material pine
HARVIA Sauna ladle, 36 cm
18.25 €
In stock > 10 pcs at the supplier's
Sauna Ladle - wooden, overall length 36 cm
HARVIA Sauna essences - SET 5x10 ml
19.36 €
In stock > 10 pcs at the supplier's
Sauna Scent - the smell of eucalyptus, mint, needles, lemon balm and oranges, volume 50 ml, 5 pieces - 387.20 €/1 l
Harvia Hourglass Helmi, chocolate brown
19.90 €
In stock > 10 pcs at the supplier's
Sauna Hourglass - plastic, glass, measures 15 min, brown colour of clock, brown colour of sand
Harvia Hourglass Helmi, ivory
19.90 €
In stock > 10 pcs at the supplier's
Sauna Hourglass - plastic, glass, measures 15 min, brown colour of clock, brown colour of sand
HARVIA Sauna ventilation - sliding, Nordic spruce
19.90 €
In stock > 10 pcs at the supplier's
Sauna Ventilation material: Nordic spruce, package includes screws for wall mounting, dimensions: 12,9 x 37,2 cm
HARVIA Sauna pillow 20 × 40 cm
20.61 €
In stock > 10 pcs at the supplier's
Sauna Pillow Woven, - filling material: polystyrene, coating material: cotton, colour: grey
HARVIA Lava stones for sauna 10-15 cm
22.37 €
In stock > 10 pcs at the supplier's
Lava Stones - for wood-burning sauna stove, 20 kg
HARVIA Hourglass for sauna - orange sand, 15 min
22.37 €
In stock > 10 pcs at the supplier's
Sauna Hourglass - wooden, species of wood linden, measures 15 min, the brown colour of the clock, the orange colour of the sand, dimensions 29 × 7 cm (H×W)
HARVIA Lava stones for sauna, red
22.37 €
In stock > 10 pcs at the supplier's
Lava Stones - Stones for a Finnish sauna, 5-10cm
HARVIA Hourglass for sauna - orange sand, 15 min
22.85 €
In stock > 10 pcs at the supplier's
Sauna Hourglass - wooden, measures 15 min, brown colour of the clock, orange colour of the sand
HARVIA Sauna ladle, 48 cm
23.12 €
In stock > 10 pcs at the supplier's
Sauna Ladle - wooden, overall length 48 cm
Harvia Stainless steel ladle with wooden handle 40 cm, pine
25.14 €
In stock 5 pcs at the supplier's
Sauna Ladle - stainless, curved handle made of pine wood, quality workmanship, to the traditional Finnish sauna, pouring water over the sauna stones in the stove, Handle length 40...
HARVIA Decorative lighting for sauna
27.80 €
In stock > 5 pcs at the supplier's
Sauna Light - IP code IP44, light source light bulb, dimensions 10 × 9 cm (W×H), light colour warm white, white colour
HARVIA Sauna bucket with click scoop, black
30.16 €
In stock > 5 pcs at the supplier's
Sauna Bucket - from recycled material, combination of gloss and matt, ergonomically shaped handles, the scoop can be practically hung on the handle of the bucket, bucket capacity 7...