Oleje do motorových píl
Olej do motorovej píly patrí medzi základné príslušenstvo ku každej motorovej píle. Slúži predovšetkým na jej údržbu a zaručí, že váš nástroj bude pracovať dlhodobo spoľahlivo a efektívne. Neviete ešte aký konkrétny olej do píly zvoliť? Viac sa dozviete v riadkoch nižšie.
Pokračovať
Všetko z 22
NAC Olej do palivovej zmesi 1 l s dávkovačom
7,89 €
Na sklade 3 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Motorový olej – minerálny, pre 2-taktný benzínový motor, pre záhradnú techniku, API TC, objem 1 l - 7,89 €/1 l
Castrol Garden 2T
7,81 €
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Motorový olej – minerálny, pre 2-taktný benzínový motor, pre záhradnú techniku, API TC, JASO FB, DE distribúcia, objem 1 l - 7,81 €/1 l
MAKITA Olej reťazový biotop 1000 ml 1910U0-9
Zľavnené -13 %
11,90 €
13,79 €
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Olej na reťaz – biologicky odbúrateľné vyhotovenie (biotop), objem 1000 ml, určené na mazanie reťazí - 11,90 €/1 l
MAKITA Olej motorový polosyntetický 2-takt 1 : 50, 1000 ml s dávkovačom
11,90 €
Na sklade 5 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Motorový olej – polosyntetický, pre 2-taktný motor pre záhradnú techniku, objem 1 l - 11,90 €/1 l
DEWALT Olej pro řetězové pily
Novinka
33,90 €
Na sklade 2 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Olej na reťaz - 33,90 €/1 l
VELVANA Syntanol Garden Bio na mazanie reťazí motorových píl, 1 l
10,05 €
Na sklade > 10 ks u dodávateľa
Olej na reťaz – na mazanie reťazí a líšt motorových a elektrických píl, kĺbov a čapov, miešateľný so všetkými olejmi na pílové reťaze na báze minerálnych alebo rastlinných olejov,...
VELVANA Syntanol na stratové mazanie na reťaze a lišty motorových píl, 1 l
7,98 €
Na sklade > 10 ks u dodávateľa
Olej na reťaz – určený na stratové mazanie silne namáhaných líšt a reťazí motorových píl, vyrobený z kvalitných ropných základových olejov a špeciálnych prísad na zlepšenie...
VELVANA Syntanol na stratové mazanie na reťaze a lišty motorových píl, 5 l
29,53 €
Na sklade > 5 ks u dodávateľa
Olej na reťaz – určený na stratové mazanie silne namáhaných líšt a reťazí motorových píl, vyrobený z kvalitných ropných základových olejov a špeciálnych prísad na zlepšenie...
POWERPLUS POWOIL023 1 l
8,27 €
Na sklade > 10 ks u dodávateľa
Motorový olej – polosyntetický, pre 2-taktný benzínový motor, pre záhradnú techniku, objem 1 l - 8,27 €/1 l
NAREX Olej na reťazovú pílu CO 1 l
8,19 €
Na sklade 4 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Olej na reťaz – na mazanie reťazí v reťazových pílach, objem1 l - 8,19 €/1 l
BOSCH Professional Olej pre reťazovú pílu 1 l F.016.800.642
29,90 €
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Motorový olej – pre záhradnú techniku, objem 1 l - 29,90 €/1 l
DEN BRAVEN Reťazový olej 400 ml TECTANE
5,99 €
Na sklade > 10 ks
Do polnoci objednáš, ráno v AlzaBoxe máš!
Info
Olej na reťaz – na trvalé vnútorné a vonkajšie mazanie všetkých druhov prevodov, ako je napr.: reťazový, ozubený, šnekový a pod. Vhodné mazadlo pre guľôčkové a valčekové ložiská,...
POWERPLUS Olej na mazanie reťazí 1 l POWOIL003
8,69 €
Na sklade > 10 ks u dodávateľa
Olej na reťaz – na namazanie reťazových píl, objem: 1 l - 8,69 €/1 l
Powerplus POWOIL006 5 l
34,90 €
Na sklade 4 ks u dodávateľa
Olej na reťaz – mazanie reťaze pre reťazové píly, objem 5l - 6,98 €/1 l
NAC Olej na mazanie reťazí 1 l
4,99 €
Momentálne nedostupné
Olej na reťaz – na reťaz, určený na stratové mazanie silne namáhaných líšt a reťazí motorových píl, vyrobený z kvalitných ropných základových olejov a špeciálnych prísad na...
MOL Dynamic GARDEN 2T, 0,6 l
5,09 €
Momentálne nedostupné
Motorový olej – polosyntetický, pre 2-taktný benzínový motor, pre záhradnú techniku, objem 0,6 l - 8,48 €/1 l
MAKITA – Olej reťazový, 1 000 ml
7,89 €
Momentálne nedostupné
Olej na reťaz - minerálny olej určený na mazanie pílových reťazí a líšt, objem 1000 ml - 7,89 €/1 l
AL-KO Olej na mazanie reťaze BIO 1 liter
10,90 €
Momentálne nedostupné
Olej na reťaz – čisto rastlinný na reťazové píly, 1 liter - 10,90 €/1 l
LIQUI MOLY Bio olej na reťaze motorových píl, 5 l
72,90 €
Momentálne nedostupné
Olej na reťaz – syntetický olej, pre záhradnú techniku, objem 5 l - 14,58 €/1 l
LIQUI MOLY Olej na reťaze motorových píl 100, 1 l
5,99 €
Momentálne nedostupné
Olej na reťaz – minerálny olej, pre záhradnú techniku, objem 1 l - 5,99 €/1 l
V kategórii Oleje do motorových píl máme práve teraz na Alza.sk celkom 22 produktov.
Pokračovať
Už nepredávame
Chcete doručit do České republiky? Jdi na
Oleje k motorovým pilám