HIKVISION DS2CC12D9TAIT3ZE (2.812mm)
Show alternatives
Don't like the alternatives?
Choose from the full offer
Specifications
Connectivity
Supported OS Android, Windows, iOS
Application language Czech
Features
Use Outdoor
Design Bullet
Video
Display resolution 1920 × 1080 px
viewpoint 100 °
Inputs and outputs
Interface Coaxial (BNC)
Dimensions
Width 9.2 cm
Height 8.53 cm
Depth 26.96 cm
Use
Expandability Closed system
Area of use Security
Code:  Hiwd263
Related categories
Chcete doručit zboží do Česka? Prohlédněte si HIKVISION DS2CC12D9TAIT3ZE (2.812mm)
Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte HIKVISION DS2CC12D9TAIT3ZE (2,8 - 12 mm)
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte HIKVISION DS2CC12D9TAIT3ZE (2,8 - 12 mm)
Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: HIKVISION DS2CC12D9TAIT3ZE (2,812 mm)