Obnoviť stránku

Gorenje GS52115X

A++
-15%
Na sklade > 5 ks
€329,90
€278,90
€232,42 bez DPH
Garantujeme najnižšiu cenu

Riešite každodenné problémy s nahromadeným riadom a nemáte čas ho umývať? Ideálnym riešením pre vás by mohla byť táto voľne stojaca umývačka Gorenje GS52115X s šírkou 45 cm. Umývačka disponuje celým radom pokročilých funkcií pre každodenné použitie, ktoré sú navyše veľmi úsporné. Vďaka tomu si našla miesto v energetickej triede A++.Ovládanie umývacích programov prebieha skrz tlačidlá umiestnené na prehľadnom mieste. Samotné umývanie prebieha pri veľmi nízkej úrovni hluku 49 dB.


Samočistiaci filter

Pre správnu funkčnosť umývačky Gorenje je potrebná náležitá starostlivosť o filter vo vnútri umývačky. Tú zabezpečí automatický systém čistenia filtra. Vďaka tomu sa predchádza problémom a nesprávnym chodom umývačky.

Dokonalé sušenie

Na dokonale vysušený riad využíva táto umývačka odparovanie nahromadeného kondenzátu zo spodnej časti umývačky, a tým pomáha dosušeniu vášho riadu. Všetky modely značky Gorenje patria v súlade so smernicami EÚ do triedy účinnosti sušenia "A".


Funkcia 3 v 1

Máte problém správne nastaviť umývací cyklus podľa vami zvoleného umývacieho prípravku? S umývačkou Gorenje ho mať nemusíte. Funkcia 3 v 1 automaticky zaistí optimálny cyklus umývania a správne nadávkovanie leštidla. Vďaka tomu dosiahnete vždy dokonalého lesku vášho riadu.

Funkcia AquaStop

Nemusíte mať strach nechať umývačku pracovať počas vašej neprítomnosti. Pri náhodnom úniku vody mimo priestor umývačky, funkcia AquaStop automaticky odpojí prívod vody a zamedzí tak potenciálnym škodám na vašom majetku.


Prehľad umývacích programov:
Štandardný program, Intenzívne umývanie, Intenzívne krátke umývanie, ECO program, Namáčanie, Šetrné umývanie

Voľba teplôt:
65/60/55/45/40 °C


4,8
hodnotilo 4 zákazníkov
100+
zákazníkov už zakúpilo
90 %
zákazníkov odporúča
Všetky hodnotenia
Ročná spotreba energie 197 kWh/annum
Ročná spotreba vody (AW C) 2 520 l
Trieda účinnosti sušenia A
Hlučnosť 49 dB
Typ Úzka (45cm), Voľne stojací, S panelom
Funkcia Nastaviteľné koše
Výška 84,5 cm
Šírka 44,8 cm
Hĺbka 60 cm
Farba Nerez
Kód:  FBB01l
Záruka: 24 mesiacov
Produktové číslo:  495767
Odkazy: Stránky výrobcu