
GORENJE BSA6747A04BGWI
Vstavaná rúra GORENJE BSA6747A04BGWI
- Rúra GORENJE BSA6747A04BGWI s objemom 77 litrov
- HomeMade Plus tvar na rovnomerné prepečenie
- Možnosť ovládania pomocou aplikácie aj hlasového asistenta
- AirFry pripraví vaše obľúbené vyprážané pokrmy
- Špeciálny program Pizza
- Extrémne rýchly predhrev rúry
- Tiché a elegantné zatváranie dvierok
- Quadro Ultra CoolDoor dvierka
- Automatické programy
- Katalytické čistenie
- Pripravte si gratinované pokrmy
- Funkcia FrozenBake na už predpripravené pokrmy
- Rúra s ovládaním IconTouch


Rúra na pečenie GORENJE BSA6747A04BGWI ponúkne dostatočne veľký objem

Elektrická rúra GORENJE BSA6747A04BGWI disponuje pokrokovou technológiou, vďaka ktorej vám môže ponúknuť veľký vnútorný objem rúry. Aj napriek tomu, že má rúra veľký objem, vzduch cirkuluje do všetkých strán tak, aby boli vaše pokrmy skvele pripravené. Súčasne môžete piecť takto viac jedál naraz. Systém DynamiCooling+ dokáže účinne ochladzovať vonkajší priestor rúry tak, aby nedochádzalo k poškodeniu spôsobenému vysokými teplotami.
Možnosť prepojenia pomocou aplikácie

Vstavaná elektrická rúru GORENJE BSA6747A04BGWI môžete veľmi pohodlne prepojiť pomocou inteligentnej aplikácie. Sami si tak môžete ovládať rúru, kedykoľvek budete potrebovať. V aplikácii nájdete okrem iného aj praktické recepty či rady, ako rúru používať. S rúrou môžete navyše komunikovať pomocou hlasového asistenta. Všetko si nastavíte plynule a rýchlo.
Rúra GORENJE BSA6747A04BGWI s HomeMade Plus tvarom

Rúra GORENJE BSA6747A04BGWI vás poteší extra veľkou využiteľnou plochou na pečenie Big Space. Zvýšený objem 77 litrov umožňuje súčasné pečenie väčšieho množstva jedla na viacerých úrovniach. Chute a vône sa vzájomne nemiešajú a vy tak dosiahnete vynikajúce výsledky. Spadá do energetickej triedy A+. Vďaka HomeMade Plus tvaru je vzduch lepšie distribuovaný, vďaka čomu sa zníži výskyt chladných miest, ktoré môžu spôsobiť nerovnomerné zhnednutie pokrmov.
Extrémne rýchly predhrev rúry

Vstavaná rúra GORENJE BSA6747A04BGWI dokáže dosiahnuť teplotu až 200 °C iba za 5 minút, čím ušetrí 30 % času potrebného na štandardný predhrev. Radí sa tak medzi spotrebiče s najrýchlejším predhrevom. Rúra vám pomôže s prípravou všetkých vašich obľúbených pokrmov. Svetelný a zvukový signál vás potom informuje až dosiahne požadovanú teplotu. Rúru navyše vyčistíte pomocou katalytického čistenia.
AirFry pripraví vaše obľúbené vyprážané pokrmy bez nutnosti pridania tuku

Milujete vyprážané jedlo, ale radi by ste skúsili zdravšiu formu prípravy? Rúra GORENJE BSA6747A04BGWI má špeciálnu funkciu AirFry, ktorá dokáže pripraviť chrumkavé jedlo bez kalórií. Pokrmy budú chutiť rovnako tak, ako by ste ich robili vo fritéze, akurát s menším množstvom tukov. Tento spôsob intenzívneho pečenia horúcim vzduchom nevyžaduje žiadny tuk na vytvorenie dokonale lahodnej chrumkavej zlatej kôrky. V kombinácii so špeciálnym dierovaným plechom na pečenie (v závislosti od modelu), zaistí dokonale prepečené pokrmy.
Možnosť piecť pizzu v rúre GORENJE BSA6747A04BGWI

Ak patríte medzi milovníkov pizze, potom pre vás máme skvelú správu! Rúra GORENJE BSA6747A04BGWI je totiž vybavená špeciálnym programom Pizza, ktorý nastavíte teplotu až na 300 °C. Výsledkom je krásne prepečená a chrumkavá pizza.
StepBake na úplný komfort pri pečení

Funkcia Stepbake vám umožní kontrolovať celý proces pečenia. Sami si môžete ručne naprogramovať všetko, čo budete potrebovať. Stačí si jednoducho nastaviť krok po kroku a o všetko ostatné sa rúra GORENJE BSA6747A04BGWI postará za vás. Rúra vám okrem iného poskytne plne automatické programy varenia s 22 najobľúbenejšími receptami, z ktorých si môžete vybrať podľa vašich chutí.
Tiché a elegantné zatváranie dvierok

Veľkou výhodou rúry GORENJE BSA6747A04BGWI je praktický systém GentleClose, ktorý zamedzí nepríjemnému buchnutiu dverí. Jednoducho stačí obyčajný dotyk a dvierka sa veľmi elegantne a ticho zatvoria bez toho, aby vás nejako rušili. Tento šikovný systém je známy z nábytkárskeho priemyslu, pričom aj pri rúre GORENJE BSA6747A04BGWI si našiel svoje uplatnenie. Špeciálne štvorvrstvové zasklenie izoluje, čím je ešte bezpečnejšie, zvlášť ak máte deti alebo domácich miláčikov
Parný program ExtraSteam

Rúra GORENJE BSA6747A04BGWI s parnou funkciou SteamAssist dokáže pripraviť dokonalé jedlo s nádherne chrumkavou kôrkou. Stačí len pridať vodu do nádržky v ovládacom paneli a aktivovať program SteamAssist. Rúra GORENJE vám sama poradí, kedy je ten správny čas.
Pripravte si gratinované pokrmy

Súčasťou rúry GORENJE BSA6747A04BGWI je tiež špeciálna funkcia Gratin, ktorá vytvorí dokonale zlatohnedú kôrku na lasagniach, mäse, gratinovaných zemiakoch a ďalších gratinovaných pokrmoch.
Rúra GORENJE BSA6747A04BGWI s funkciou FrozenBake

Funkcia FrozenBake je ideálnou voľbou pre mrazené a už vopred pripravené jedlá. Rúra GORENJE BSA6747A04BGWI dokáže pomocou tejto funkcie pripraviť pokrmy tak, aby boli krásne chutné. Súčasťou rúry sú aj praktické teleskopické výsuvy pre jednoduchú manipuláciu.
Recenzie zákazníkov
Absolútne skvelá rúra s množstvom funkcií, ktoré naozaj fungujú na 100 %. Veľké plus je pre mňa rýchle nahriatie rúry, využívam často. Navyše krásny dizajn. Odporúčam!
Firma, Praha
Vybavte si domácnosť spotrebičmi Gorenje
Warning: The section with products will be visible only if the provided commodity pack contains at least 2 products. If there is more products in commodity pack then the page width a carousel will be applied. Max number of products in the commodity pack is 12.
Only enter the commodity pack numeric code (typically 5 digits)
This text will be automatically removed at the production version.
Warning: The section with products will be visible only if the provided commodity pack contains at least 2 products. If there is more products in commodity pack then the page width a carousel will be applied. Max number of products in the commodity pack is 12.
Only enter the commodity pack numeric code (typically 5 digits)
This text will be automatically removed at the production version.
Parametre a špecifikácia
Energetický štítok rúry
Objem rúry
Vlastnosti rúry
Vybavenie rúry
Pripojenie a kompatibilita
Rozmery a hmotnosť rúry
Farba rúry
Dizajn
Typ zásuvky
| Kód: | GORTR079 |
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Odkazy: | Informačný list Stránky výrobcu |
| Informácie o výrobcovi |
Gorenje spol. s r.o., Vyskočilova 1461/2a, 141 00 Praha, [email protected]
|


