Obnoviť stránku

GORENJE B2O737E24X

A
258,90 €
215,75 € bez DPH
Garantujeme najlepšiu cenu

GORENJE B2O737E24X


Vstavaná rúra Gorenje B2O737E24X je plná vymožeností

Vybavte vašu kuchyňu novou vstavanou rúrou B2O737E24X rešpektovanej značky Gorenje. Multifunkčná rúra patrí do série Essential. Na vaše pečenie je pripravený extra veľký objem - 71 litrov. Dotykovo ovládané programovacie hodiny IconLed sú dobre prehľadné. O jednoduchosť nastavenia funkcií a teploty sa starajú otočné gombíky push. Dokonalé výsledky pečenia, grilovania aj rozmrazovania zabezpečuje perfektné umiestnenie vykurovacích prvkov. V kombinácii s HomeMade Plus tvarom rúry je zaručená aj dokonalá distribúcia horúceho vzduchu vo vnútri rúry okolo pripravovaného pokrmu.

Objem rúry 71 litrov

Úplne prepracované vnútorné usporiadanie umožňuje využívať priestor s objemom 71 litrov. Oválny tvar zaručuje ukážkovú cirkuláciu vzduchu, vďaka čomu nebude dochádzať k pripaľovaniu pokrmov.

Odolný vnútorný povrch SilverMatte rúry Gorenje

SilverMatte je vysoko odolný a pevný materiál, ktorý znesie extrémne teplo, a to aj pri pyrolytickom čistení pri 500 °C. Bez mikropórov sú povrchy rúry a plechov odolné voči vyšším teplotám. Vnútro rúry Gorenje B2O737E24X je vybavené trojnásobným náterom, ktorý dodáva dodatočnú izoláciu.

Vychutnajte si pečenie na viacerých úrovniach

Radi pečiete? Pripravte si aspoň 5 plechov a môžete sa do toho pustiť. Dobrou správou je, že chute a vône sa vzájomne nemiešajú.

Tiché zatváranie

Špeciálne vyvinuté pánty zabezpečia, že na zatvorenie dvierok rúry vám stačí drobný pohyb a tie sa samy rýchlo a ticho zatvoria.

Vnútorný priestor

Rúry Gorenje novej generácie sa honosia zväčšeným vnútorným priestorom, ktorý vám umožní pripraviť viac porcií alebo druhov jedla.

Rýchle ochladenie

Systém DynamiCooling+ účinne ochladzuje exteriér rúry a zabraňuje poškodeniu spôsobené vysokými teplotami. To je dôležité pre vašu bezpečnosť aj pre dlhšiu životnosť rúry.

AquaClean

Všetko, čo treba urobiť, je naliať pol litra vody do pekáča a zapnúť AquaClean na 30 minút. Horúca para sa postará o vynikajúce vyčistenie všetkých vnútorných častí rúry.


4,7
hodnotilo 9 zákazníkov
100+
zákazníkov už zakúpilo
90 %
zákazníkov odporúča
Všetky hodnotenia

Parametre a špecifikácia

Dizajn

Dizajn klasický

Objem

Objem 71 l

Rozmery

Výška 59,5 cm
Šírka 59,7 cm
Hĺbka 54,7 cm

Funkcie

Programy rúry Gril, Horný ohrev, Okrúhle vykurovacie teleso, Rozmrazovanie, Spodný ohrev, ventilátor
Príkon 3 300 W
Vysúvanie plechu Teleskopické
Čistenie rúry Čistenie vodou

Výbava

Výbava časovač, detská poistka, dotykové ovládanie, Studené dvere rúry, Tlmené zatváranie dvierok

Energetický štítok

Trieda energetickej účinnosti A

Farba

Farba Antikoro

Lokalizačná hláška UK

Rozmery

Šírka plechu 45,5 cm
Hĺbka plechu 36 cm
Kód:  FBT1303b
Záruka: 24 mesiacov
Produktové číslo:  733645
Odkazy: Opis výrobku Stránky výrobcu
Máte otázku na tento tovar?
Zavoláme vám
WEB6