Obnoviť stránku
Počas sviatkov 10.4. a 12.4. je otvorený iba  showroom v Bratislave. V pondelok (13.4.) sú všetky pobočky zatvorené, ale stále sme tu pre vás online.

Ospravedlňujeme sa za prípadné meškanie doručenia objednávok z dôvodu kontrolných opatrení realizovaných v rámci nariadenia vlády SR a následného zdržania zásobovania.

Google Home Mini Chalk

-5%
Akciová cena
36,90 €
34,90 €
29,08 € bez DPH

Google Home Mini Chalk

Tešili ste sa na dobu, kedy budete hlasom ovládať svoju domácnosť a mať po ruke inteligentného digitálneho asistenta, ktorého sa budete môcť opýtať na všetko, čo môže vyhľadať online? Veľmi rýchlo vám na to odpovie revolučný domáci asistent Google Home Mini Chalk. Vie napríklad vyhľadať informácie o počasí,  doprave alebo navrhnúť, kam zájsť na večeru. Všetko analyzuje a vyhodnotí na základe vášho hlasového pokynu a navyše môžete otázku veľmi zložito špecifikovať. Ako bonus dokáže jednotka rozoznať hlasy rôznych ľudí, definovať priority vyhľadávania jednotlivcov a tým ešte zvýšiť svoje neuveriteľné možnosti.

Čím Google Home Mini Chalk zaujme?

  • Individuálnym rozpoznávaním hlasu
  • Bezproblémovou integráciou všetkých Google platforiem
  • Plnením hlasových pokynov
  • Hlasovým ovládaním vzdialených zariadení
  • LED diódovou indikáciou
  • Online vyhľadávaním odpovedí na zvukové otázky
  • Kompaktným a elegantným vzhľadom
  • Dostupnosťou vo viacerých farbách

Čo Google Home Mini Chalk vie?

Google Home Mini Chalk je malý a mocný asistent, schopný z vašej domácnosti ľahko vytvoriť futuristické centrum plné rýchlych informácií, hlasových pokynov, prehrávanie hudby a videí alebo dokonca diaľkové ovládanie všetkých prístrojov s platormou Google. To všetko bez tlačidiel a diaľkového ovládača - jednoducho hlasovými inštrukciami.

Potrebujete sa opýtať na dopravnú situáciu, počas obúvania detí do škôlky? Potrebuje zistiť počasie na víkend, keď máte práve plné ruky práce s upratovaním izby? Chcete si uľahčiť vyhľadanie trasy na zajtrajší výlet? Google Home Mini vám zodpovie aj konkrétne sofistikované otázky a trasu výletu vám pošle priamo do navigačnej mapy vo vašom telefóne.

Môžete sa svojho asistenta pýtať na najrôznejšie otázky, rovnako ako ho môžete rýchlym povelom prerušiť v doterajšej úlohe a zadať mu inú.

Jednoduché prvotné nastavenie vďaka aplikácii

Štart s asistentom Google Home Mini Chalk je veľmi jednoduchý. Po prvom zapnutí vás privíta hlasový sprievodca. Ten vás vyzve na zopakovanie základných identifikačných povelov, ktorými sa bude následne riadiť. Prvotná hlasová identifikácia sa vykonáva v aplikácii Google Home, ktorú si stiahnete do svojho smartfónu a je veľmi dôležitá. Asistent totiž vie rozoznať hlasy viac ľudí a tomu následne prispôsobovať napríklad vyhľadávanie informácií podľa konkrétnych priorít každého človeka.

Google Home Mini Chalk a jeho minimalistický štýl

Google Home Mini Chalk je minimalistický prístroj, ktorý vyniká kompaktnými rozmermi a jednoduchým prevedením v štýle „v jednoduchosti je krása“. Po otvorení balenia navyše nájdete len prístroj a napájací kábel. Viac ale nie je k fungovaniu potrebné.

Spodná strana je v vybavená protišmykovým silikónom pre optimálnu stabilitu. Nájdete na nej tiež malé resetové tlačidlo. Na bočnej strane je umiestnená zdierka pre napájací kábel a hlavný vypínač. Celý vršok je upravený v peknej a na dotyk príjemnej štruktúre, pod ktorou sa skrýva citlivý mikrofón a výkonný reproduktor. Uprostred ešte nájdete farebné LED diódy, ktoré spolu s prácou asistenta umocňujú dojem interaktívneho hovoru s ním.

4,7
hodnotilo 309 zákazníkov
5 000+
zákazníkov už zakúpilo
90 %
zákazníkov odporúča
Všetky hodnotenia

Parametre a špecifikácia

Lokalizačná hláška UK

Pripojenie

Pripojenie Bluetooth , WiFi

Využitie

Rozšíriteľnosť otvorený systém
Oblasť využitia ovládanie systému inteligentnej domácnosti

Konektivita

Podporované OS Android , iOS
Kompatibilita Google Assistant
Napájanie sieťové
Jazyk aplikácie v angličtine , v nemčine

Vlastnosti

Pásma WiFi 2,4 GHz , 5 GHz
Počet mikrofónov 2
Špeciálne funkcie podpora Spotify , micro USB výstup
Distribúcia US , EU

Lokalizačná hláška AT/DE

Kód:  GOOGH21
Záruka: 24 mesiacov
Produktové číslo:  GA00210-DE
P-DC1-WEB25