Obnoviť stránku

GILETTE Fusion ProGlide Styler + hlavica 1 ks

25,49 €
21,24 € bez DPH

GILETTE Fusion ProGlide Styler + hlavica 1 ks

Jednoduché udržiavanie vášho obľúbeného štýlu

Viacúčelový holiaci strojček Gillette Fusion Styler je kombináciou čepelí Fusion ProGlide a zastrihávača s technológiou Braun. Rovnomerne zastrihuje, hladko holí a presne tvaruje. Tento viacúčelový holiaci strojček je vodotesný a je možné ho používať v sprche, takže si môžete fúzy zastrihávať aj pri sprchovaní. Možno ho používať so všetkými holiacimi hlavicami Gillette Fusion, takže vám na vytvorenie a udržiavanie vášho osobitého štýlu bude stačiť iba jediný nástroj.Technológia Braun s tromi vymeniteľnými nadstavcami

Vďaka technológii Braun zastrihuje viacúčelový holiaci strojček Gillette Fusion Styler rovnomerne a ľahko sa ovláda. Dodáva sa aj s tromi vymeniteľnými nadstavcami rôznych dĺžok, takže môžete vyskúšať rôzne štýly fúzov.

Skutočne viacúčelový

Viacúčelový holiaci strojček Gillette Fusion Styler sa môžu používať so všetkými holiacimi hlavicami Gillette Fusion, takže môžete zastrihávať podľa svojich potrieb.

Zarovnávacia čepeľ

Ak holiaci strojček otočíte, môžete používať zarovnávaciu čepeľ na presné tvarovanie fúzov. Pomôže vám oholiť ťažko prístupné miesta a vytvoriť presné a ohraničené línie.

Vodotesný dizajn

Viacúčelový holiaci strojček Gillette Fusion Styler je vodotesný a úplne bezpečný na použitie v mokrom prostredí, takže ho môžete používať aj v sprche.


Hlavné prednosti

Holiaci strojček má tri možné spôsoby využitia na precízne holenie a zastrihávanie bez námahy. Sada obsahuje holiaci strojček s vymeniteľnou čepeľou a zastrihávač s tromi hrebienkami. Čepele sú navrhnuté pre dokonalé a ostré oholenie. So zastrihávačom môžete upravovať nielen fúzy alebo fúziky, ale aj celé telo vďaka trom veľkostiam nadstavcov na tvarovanie ostrých a presných línií. Určite oceníte, že so strojčekom môžete robiť úpravy aj v sprche pod tečúcou vodou. Strojček je poháňaný malým elektromotorom, ktorý vytvára malé vibrácie na zmiernenie tlaku na pleť bez nepríjemného podráždenia kože. Súčasťou balenia je aj náhradná hlavica. Buďte neustále upravení s týmto skvelým holiacim strojčekom známej značky Gillette.

  • Hladké oholenie
  • 3 zastrihávacie hrebienky
  • Vibračný motorček
  • Indikátor slabej batérie
  • Tvarovanie ostrých a presných línií
  • Možnosť holenia pod sprchou

Obsah balenia

  • 1× strojček
  • 1× Gillette hlavica na bežné holenie
  • 3× nadstavec
  • 1× AA batéria
4,6
hodnotilo 105 zákazníkov
5 000+
zákazníkov už zakúpilo
90 %
zákazníkov odporúča
Všetky hodnotenia

Parametre a špecifikácia

Určenie

Určenie pánsky

Využitie

Využitie tvár

Napájanie

Napájanie batériové

Funkcie a vlastnosti

Funkcie mokré holenie, vodoodolnosť, Indikátor nabíjania LED

Vhodné na

Vhodné na mokré holenie

Farba

Farba Modrá

Typ strojčeka

Typ Power

Počet čepelí

Počet čepelí 5

Počet kusov

Počet kusov 1 ks

Podľa radu

Podľa radu Gillette Fusion Proglide
Kód:  HOL102
Záruka: 24 mesiacov
Produktové číslo:  7702018273386
Máte otázku na tento tovar?
Zavoláme vám
WEB11