Obnoviť stránku

Garmin Instinct 2S Solar Graphite

4,8 61 hodnotení
Garancia najlepšej ceny
Zľavnené -9 %
316,90 € 348,90 €

Garmin Instinct 2S Solar Graphite

Odolné smart outdoorové hodinky s GPS, množstvom funkcií a solárnym dobíjaním

Vydajte sa na veľké dobrodružstvá, pretože na Garmin hodinky sa môžete spoľahnúť. Odolné inteligentné hodinky sú navrhnuté tak, aby odolali v hĺbkach do 100 metrov, odolajú vysokým teplotám aj nárazom. Puzdro je vyrobené z polyméru vystuženého vláknami a displej oplýva sklom Power Glass™ umožňujúci solárne dobíjanie. Z hľadiska odolnosti spĺňajú fitness hodinky podmienky vojenského štandardu MIL-STD-810. Hodinky na šport Garmin Instinct 2S Solar Graphitevynikajú výdržou batérie, ktorá sa pohybuje na 21 dňoch v režime smart hodiniek a až 51 dní pri využití solárneho dobíjania*. O prepojenie s vaším telefónom sa stará technológia Bluetooth. Po spárovaní sa môžete tešiť na prichádzajúce notifikácie z vášho zariadenia. Informácie uvidíte na prehľadnom 0,79-palcovom displeji s dvoma oknami a rozlíšením 156 × 156 pixelov.

*Solárne dobíjanie; predpokladá sa celodenné nosenie s tromi hodinami vonku pri intenzite svetla 50 000 luxov

Kľúčové vlastnosti dotykových hodiniek Garmin Instinct 2S Solar Graphite

 • Dobre čitateľný monochromatický 0,79-palcový displej (156 × 156 px)
 • Rámček z vysokopevnostného polyméru
 • Smartwatch Garmin Instinct 2S Solar Graphite umožnia pohodlné bezkontaktné platby cez Garmin Pay
 • V aplikácii Garmin Connect uvidíte po spárovaní s telefónom všetky namerané hodnoty v prehľadných grafoch
 • Spárovanie s mobilným telefónom obstaráva technológia Bluetooth
 • Zabudované režimy na presné meranie vašej aktivity počas športov + možnosť ich rozšírenia z platformy Connect IQ
 • Hodinky pre športovcov Garmin Instinct 2S Solar Graphite sú vodotesné do 100 metrov
 • Presné určenie polohy vďaka GPS, GLONASS a GALILEO
 • Funkcia Detekcia nehôd (možnosť manuálneho odoslania informácie o polohe, alebo automatické odoslanie pri vybraných outdoorových aktivitách) — vyžaduje spárovanie s telefónom
 • Praktická funkcia kalendára, stopiek a odpočtu
 • Sledovanie tepu zo zápästia, pulzný oxymeter
 • Vysoká výdrž na jediné nabitie predĺžená solárnym panelom v displeji hodiniek (21 dní v režime smart hodiniek, až 51 dní so solárnym dobíjaním)
 • Hodinky s krokomerom kompatibilné s iPhone®, Android™

Navigátor na vašom zápästí

V inteligentných hodinkách Garmin Instinct 2S Solar Graphite sa ukrýva vstavaný satelitný prijímač kompatibilný so systémami GPS, GLONASS a GALILEO, vďaka čomu získate presné informácie o vašej aktuálnej polohe. Pokiaľ sa často vydávate do terénu, určite oceníte snímače ABC (Altimeter = výškomer, Barometer a Compass = trojosový kompas) na uľahčenie navigácie. Tieto senzory je možné nechať kalibrovať automaticky, alebo sa môžete pustiť do kalibrácie manuálne. Pomocou navigačnej funkcie si môžete automaticky nechať vypočítať trasu do cieľa alebo si svoju vlastnú naplánovať v počítači alebo mobilnom telefóne. Urobiť tak môžete prostredníctvom mapy.cz a denníka Garmin Connect.

Funkcie športových smart hodiniek Garmin

Prítomnosť NFC vám umožní využiť s GPS hodinkami Garmin Instinct 2S Solar Graphite populárne bezkontaktné platby prostredníctvom Garmin Pay (ak je podporované vašou bankou). Samozrejmosťousúnotifikácie na prichádzajúce emaily alebo ďalšie oznámenia z aplikácií, ktoré sú nainštalované vo vašom spárovanom smartfóne. Ak vlastníte telefón so systémom Android, môžete sa tešiť na rýchle textové alebo hlasové odpovede na správy. Dotykové hodinky Garmin Instinct 2S Solar Graphite ponúknu aj inteligentnú bezpečnostnú a sledovaciu funkciu, kedy po spárovaní s telefónom môžete vašim kontaktom nazdieľať aktuálnu polohumanuálne, alebo privybraných outdoorových aktivitách poslať automaticky vašu polohu pomocou prednastavenej detekcie nehôd.

Kardio hodinky Garmin Instinct 2S Solar Graphite vynikajú všestranným športovým využitím

Vo fitness hodinkách je predinštalovaných viac ako 25 športových profilov, funkcií a nastavení na rôzne športy. Tešiť sa môžete napríklad na beh, jazdu na bicykli, plávanie, lyžovanie, posilňovanie, halové lezenie, golf, jogu a ďalšie.

 • HIIT tréningy — hodinky na cvičenie Garmin disponujú športovým profilom s možnosťou zaznamenávania tréningov HITT, AMRAP, EMOM, Tabaty aj vlastných tréningov. Nastavte si požadovaný počet sérií, intervaly na cvičenie a odpočinok aj mnoho ďalšieho.
 • Meranie VO2 Max — táto hodnota je ukazovateľom predpokladanej výkonnosti. Hodinky na športovanie dokážu merať hodnotu VO2 MAX. VO2Max je ukazovateľom predpokladanej výkonnosti. Stanovenie VO2 Max hodnoty zohľadňuje aj prípadné výkyvy výkonu spôsobené horúcim počasím alebo nadmorskou výškou.
 • Denné odporúčania tréningov – smart hodinky Garmin Instinct 2S Solar Graphite poskytnú každodenné tréningové odporúčania na základe úrovne vašej kondície a aktuálnej tréningovej záťaže.
 • Regeneračný asistent – po akomkoľvek tréningu vždy uvidíte, ako dlho bude potrebné odpočívať, aby ste sa mohli pustiť do ďalšieho náročného tréningu. Táto funkcia dokáže zohľadniť intenzitu tréningu, úroveň stresu, dennú mieru vášho pohybu a kvalitu aj dĺžku spánku.
 • Jazda na horskom bicykli – chcete vedieť podrobné údaje o jazde na vašom horskom bicykli? Hodinky na šport Garmin Instinct 2S Solar Graphite dokážu merať obtiažnosť (Grit) a plynulosť (Flow) vašej jazdy aj s počtom skokov, ich dĺžkou a celým radom ďalších štatistík.

Zdravotné funkcie fitness hodiniek Garmin Instinct 2S Solar Graphite

V hodinkách a mobilnej aplikácii môžete sledovať celý rad dôležitých ukazovateľov o vašej aktivite, zdraví a odpočinku. Tešiť sa môžete napríklad na:

 • Funkcia Body Battery – vďaka tejto funkcii získate kompletný prehľad o tom, ako sa dokáže vaše telo vysporiadať so záťažou a určí, či dostatočne spíte, či sa prepínate a pod. Hodnota telesnej energie sa vyjadruje na stupnici od 0 do 100.
 • Sledovanie tepu zo zápästia – hodinky s pulzmetrom Garmin po celý deň merajú váš srdcový tep a upozornia vás, ak je jeho hodnota príliš nízka, alebo naopak príliš vysoká.
 • Pulzný Oxymeter – zistite, ako dokáže vaše telo vstrebávať kyslík počas dňa alebo v noci
 • Zaťaženie organizmu — na základe vyhodnotenia premenlivosti srdcového tepu funkcia určí aktuálnu mieru zaťaženia vášho organizmu.
 • Vek podľa kondície – hodinky s meraním tepu používajú váš biologický vek, týždennú aktivitu, pokojový srdcový tep a hodnotu BMI na určenie vášho veku a či je vaše telo mladšie alebo staršie, ako v skutočnosti ste.
 • Sledovanie spánku – inteligentné hodinky Garmin Instinct 2S Solar Graphite dokážu rozpoznať fázy ľahkého, hlbokého spánku, čas pohybu a fázu REM.
 • Funkcie pre ženy — prostredníctvom aplikácie Garmin Connect môžete sledovať váš menštruačný cyklus alebo priebeh tehotenstva. Zaznamenávať si môžete vaše príznaky a pod.
 • Minúty intenzívnej aktivity — získajte informácie o tom, koľko aktivity zaznamenáte, v akom čase a počas akej aktivity.

Hodinky s GPS Garmin Instinct 2S Solar Graphite majú rýchloupínací pásik QuickFit

Vďaka vymeniteľným remienkom s rýchloupínacím mechanizmom QuickFit môžete prispôsobiť vzhľad smartwatch Garmin Instinct 2S Solar Graphite svojmu štýlu. Jednoducho vyberte remienok pomocou posunutia osičky a nasaďte iný. K dispozícii sú silikónové, kožené alebo kovové remienky v rôznych farebných vyhotoveniach.

Obchod Connect IQ

Otvorená platforma Connect IQ je určená na aplikácie vývojárov tretích strán, takže tu môžete objavovať a sťahovať nové aplikácie, ktoré vám pomôžu prispôsobiť si dotykové hodinky Garmin Instinct 2S Solar Graphite na mieru vašim potrebám. K dispozícii sú štýlové ciferníky, fitness aplikácie, hudobné online platformy, praktické nástroje, zábavné hry atď.

Športové smart hodinky Garmin Instinct 2S Solar Graphite povedú váš osobný tréningový denník v mobilnej aplikácii

Po spárovaní fitness hodiniek Garmin Instinct 2S Solar Graphite s mobilnou aplikáciou Garmin Connect cez Bluetooth rozhranie sa zaznamenaná aktivita automaticky prenesie do vášho osobného tréningového denníka, kde dôjde k jej komplexnému vyhodnoteniu. Jednotlivé hodnoty sú zobrazené vo forme prehľadných grafov vrátane zobrazenia tréningového efektu a odporúčanej doby regenerácie. Aplikácia aj používateľské prostredie smart hodiniekGarmin Instinct 2S Solar Graphite sú kompletne lokalizované do slovenčiny.


Parametre a špecifikácia

Určenie a kompatibilita

Určenie Unisex
Kompatibilný OS Android, iOS
Verzia kompatibilného OS iOS 17

Displej

Tvar ciferníka Guľatý
Uhlopriečka displeja 0,79 "
Rozlíšenie displeja 156 × 156 px
Typ displeja Transflektívny MIP
Sklíčko Power Glass

Vyhotovenie a odolnosť

Veľkosť puzdra 40 mm
Materiál puzdra Alloy
Farba puzdra Čierna
Vodotesnosť 100 m (10 ATM)
Štandard odolnosti MIL-STD 810G
Spôsob ovládania Ovládanie tlačidlami
Hmotnosť 43 g

Konektivita a senzory

Bezdrôtová technológia Bluetooth, ANT+, GPS
Typ NFC platby Garmin Pay
Senzory a hardvér Oxymeter, Barometer, Vibrácie, Galileo, GLONASS, Kompas, Akcelerometer, Teplomer okolitej teploty

Funkcie

Športové aktivity Beh, Cyklistika, Fitness, Golf, Chôdza, Joga, Lezenie, Lyžovanie, Outdoor, Plávanie, Triatlon, Turistika
Funkcia merania športu Krokomer, Tepová frekvencia, Detekcia začatia aktivity, Vzdialenosť, Záznam trasy, Výpočet kalórií, Rýchlosť, Prevýšenie, Tepové zóny, Podpora aplikácie Strava, Vyjdené poschodia, Intervalový tréning, Tempo, Úroveň regenerácie tela, Virtuálny tréner
Zdravotné funkcie Meranie saturácie kyslíku v krvi, Monitoring spánku, Upozornenie na srdcové problémy, Meranie úrovne stresu, Pitný režim, Dychové cvičenia, Sledovanie menštruačného cyklu, Pripomenutie pohybu
Smart funkcie Hľadanie mobilu, Navigácia, Ovládanie prehrávača hudby v mobile, Vlastné ciferníky, Predpoveď počasia, Režim spánku/nerušiť, Solárne nabíjanie, Budík, Dátum, Kalendár, Stopky
Sledovanie polohy a trasy Pomocou GPS v hodinkách
Špecializované funkcie pre aktivity Outdoorové funkcie, Golfové funkcie, Lyžiarske funkcie

Notifikácie a volania

Notifikácie z telefónu Prichádzajúci hovor, Odmietnutie prichádzajúceho hovoru, SMS, WhatsApp, Messenger, Sociálne siete, Kalendár, E-mail
Správy Prednastavené odpovede na správy (iba Android)

Softvér

OS hodiniek Vlastný OS výrobca
Jazyk mobilnej aplikácie Čeština, Angličtina, Nemčina, Maďarčina, Slovenčina, Francúzština
Jazyk rozhrania Čeština, Slovenčina, Maďarčina

Remienok

Farba ramienka Čierna
Materiál remienka Silikón
Vymeniteľný remienok Áno
Min. obvod zápästia 11,2 cm
Max. obvod zápästia 18 cm
Typ zapojenia 20mm Garmin QuickFit

Výdrž a úložisko

Max. výdrž batérie 1 224 h (51 d)
Bežná výdrž batérie 28 h (1,17 d)

Súčasť balenia

Súčasť balenia Dobíjací kábel

Značka/model

Značka Garmin
Modelový rad Approach
Model s
Kód:  PPinst2s6
Záruka: 24 mesiacov
Produktové číslo:  010-02564-00
Odkazy: Stránky výrobcu

Na vašom súkromí nám záleží

My, spoločnosť Alza.cz a.s., IČO 27082440, používame súbory cookies na zaistenie funkčnosti webu a s vaším súhlasom o. i. aj na personalizáciu obsahu našich webových stránok. Kliknutím na tlačidlo „Rozumiem“ súhlasíte s využívaním cookies a predaním údajov o správaní na webe na zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach a reklamných sieťach na ďalších weboch.

Viac informácií
Rozumiem Podrobné nastavenia Odmietnuť všetko
P-DC1-WEB07