Obnoviť stránku

Garmin Instinct 2 Solar Tactical Black

4,8 112 hodnotení
Garancia najlepšej ceny
354,90 €

Garmin Instinct 2 Solar Tactical Black

Odolné smart outdoorové hodinky s GPS a taktickými funkciami

Vydajte sa na veľké dobrodružstvá, pretože na Garmin hodinky sa môžete spoľahnúť. Odolné smart hodinky sú navrhnuté tak, aby odolali v hĺbkach do 100 metrov, odolajú vysokým teplotám aj nárazom. Puzdro je vyrobené z polyméru vystuženého vláknami a displej oplýva sklom Power Glass™ umožňujúcim solárne dobíjanie. Z hľadiska odolnosti spĺňajú inteligentné hodinky podmienky vojenského štandardu MIL-STD-810. Dotykové hodinky GarminInstinct 2 vynikajú výdržoubatérie, ktorá sa pohybuje na 28 dňoch v režime smart hodiniek a s využitím solárneho dobíjania ich môžete nosiť takmer bez prestania*. O prepojenie s vaším telefónom sa stará technológia Bluetooth. Po spárovaní sa môžete tešiť na prichádzajúce notifikácie z vášho zariadenia. Informácie uvidíte na prehľadnom 0,9-palcovom displeji s rozlíšením 176 × 176 pixelov.

*Solárne dobíjanie; predpokladá sa celodenné nosenie s tromi hodinami vonku pri intenzite svetla 50 000 lux

Kľúčové vlastnosti fitness hodiniek Garmin Instinct 2, Solar Tactical Black

 • Dobre čitateľný monochromatický 0,9-palcový displej (176 × 176 px)
 • Hodinky so špeciálnymi taktickými funkciami na prácu s dvoma typmi súradníc, prácu v okuliaroch s nočným videním a špeciálne funkcie pre zoskok/výsadok
 • Rámček z vysokopevnostného polyméru
 • Hodinky GPS Garmin Instinct 2 umožnia pohodlné bezkontaktné platby cez Garmin Pay
 • V aplikácii Garmin Connect uvidíte po spárovaní s telefónom všetky namerané hodnoty v prehľadných grafoch
 • Spárovanie s mobilným telefónom obstaráva technológia Bluetooth
 • Zabudované režimy na presné meranie vašej aktivity počas športov + možnosť ich rozšírenia z platformy Connect IQ
 • Hodinky pre športovcov Garmin Instinct 2 sú vodotesné do 100 metrov
 • Presné určenie polohy vďaka GPS, GLONASS a GALILEO
 • Funkcia Detekcia nehôd (možnosť manuálneho odoslania informácie o polohe, alebo automatické odoslanie pri vybraných outdoorových aktivitách) — vyžaduje spárovanie s telefónom
 • Praktická funkcia kalendára, stopiek a odpočtu
 • Sledovanie tepu zo zápästia, pulzný oxymeter
 • Vysoká výdrž na jediné nabitie predĺžená solárnym panelom v displeji hodiniek
 • Hodinky s krokomerom kompatibilné s iPhone®, Android™

GPS hodinky Garmin s vami budú pripravené vždy ísť do akcie

Vďaka podpore systému Night Vision je podsvietenie displeja hodiniek Garmin s veľmi nízkou úrovňou, vďaka čomu ho dobre uvidíte aj v okuliaroch na nočné videnie a nebudete ním oslňovaní. Ďalšou vychytávkou je režim Stealth Mode, v ktorom sa deaktivuje ukladanie a zdieľanie vašej GPS pozície a vypne sa bezdrôtová komunikácia aj možnosti pripojenia na zachovanie maximálnej diskrétnosti. Smartwatch Garmin Instinct 2 SolarTactical Black vedia pracovať so súradnicami v dvoch formátoch, vďaka čomu môžete pracovať ako so zemepisnými, tak aj MGRS súradnicami. Funkcia Jumpmaster pomáha pri výpočte bodu výsadku z veľkých výšok a uľahčuje vám nasmerovanie k cieľu zoskoku podľa vojenských postupov. Bezpečnostná funkcia Kill Switch dokáže použitím špeciálnej kombinácie klávesov vymazať úplne všetky používateľské dáta v pamäti hodiniek Garmin Instinct 2 SolarTactical Black.

Navigátor na vašom zápästí

V dotykových hodinkách Garmin Instinct 2 sa ukrýva vstavaný satelitný prijímač kompatibilný so systémami GPS, GLONASS a GALILEO, vďaka čomu získate presné informácie o vašej aktuálnej polohe. Pokiaľ sa často vydávate do terénu, určite oceníte snímače ABC (Altimeter = výškomer, Barometer a Compass = trojosový kompas) na uľahčenie navigácie. Tieto senzory je možné nechať kalibrovať automaticky, alebo sa môžete pustiť dokalibráciemanuálne. Pomocou navigačnej funkcie si môžete automaticky nechať vypočítať trasu do cieľa alebo si svoju vlastnú naplánovať v počítači alebo mobilnom telefóne. Urobiť tak môžete prostredníctvom mapy.cz a denníka Garmin Connect.

Funkcie smart hodiniek Garmin

Prítomnosť NFC vám umožní využiť s hodinkami Garmin Instinct 2 populárne bezkontaktné platby prostredníctvom Garmin Pay (ak je podporované vašou bankou). Samozrejmosťou sú notifikácie na prichádzajúce emaily alebo ďalšie oznámenia z aplikácií, ktoré sú nainštalované vo vašom spárovanom smartfóne. Ak vlastníte telefón so systémom Android, môžete sa tešiť na rýchle textové alebo hlasové odpovede na správy. SmartwatchGarminInstinct 2 ponúknu aj inteligentnú bezpečnostnú a sledovaciu funkciu, kedy po spárovaní s telefónom môžete vašim kontaktom nazdieľať aktuálnu polohu manuálne, alebo pri vybraných outdoorových aktivitách poslať automaticky vašu polohu pomocou prednastavenej detekcie nehôd.

Fitness hodinky Garmin Instinct 2 vynikajú všestranným športovým využitím

V hodinkách je predinštalovaných viac ako 25 športových profilov, funkcií a nastavení na rôzne športy. Tešiť sa môžete napríklad na beh, jazdu na bicykli, plávanie, lyžovanie, posilňovanie, halové lezenie, golf, jogu a ďalšie.

 • HIIT tréningy — hodinky na šport Garmin disponujú športovým profilom s možnosťou zaznamenávania tréningov HITT, AMRAP, EMOM, Tabaty aj vlastných tréningov. Nastavte si požadovaný počet sérií, intervaly na cvičenie a odpočinok aj mnoho ďalšieho.
 • Meranie VO2 Max — táto hodnota je ukazovateľom predpokladanej výkonnosti. Hodinky na cvičenie dokážu merať hodnotu VO2 MAX. VO2Max je ukazovateľom predpokladanej výkonnosti. Stanovenie VO2 Max hodnoty zohľadňuje aj prípadné výkyvy výkonu spôsobené horúcim počasím alebo nadmorskou výškou.
 • Denné odporúčania tréningov – fitness hodinky Garmin Instinct 2 poskytnú každodenné tréningové odporúčania na základe úrovne vašej kondície a aktuálnej tréningovej záťaže.
 • Regeneračný asistent – po akomkoľvek tréningu vždy uvidíte, ako dlho bude potrebné odpočívať, aby ste sa mohli pustiť do ďalšieho náročného tréningu. Táto funkcia dokáže zohľadniť intenzitu tréningu, úroveň stresu, dennú mieru vášho pohybu a kvalitu aj dĺžku spánku.
 • Jazda na horskom bicykli – chcete vedieť podrobné údaje o jazde na vašom horskom bicykli? Hodinky na bicykel Garmin Instinct 2 Solar Tactical Black dokážu merať obtiažnosť (Grit) a plynulosť (Flow) vašej jazdy aj s počtom skokov, ich dĺžkou a celým radom ďalších štatistík.

Zdravotné funkcie kardio hodiniek Garmin Instinct 2 Solar Tactical Black

V hodinkách a mobilnej aplikácii môžete sledovať celý rad dôležitých ukazovateľov o vašej aktivite, zdraví a odpočinku. Tešiť sa môžete napríklad na:

 • Funkcia Body Battery – vďaka tejto funkcii získate kompletný prehľad o tom, ako sa dokáže vaše telo vysporiadať so záťažou a určí, či dostatočne spíte, či sa prepínate a pod. Hodnota telesnej energie sa vyjadruje na stupnici od 0 do 100.
 • Sledovanie tepu zo zápästia – hodinky s pulzmetrom Garmin po celý deň merajú váš srdcový tep a upozornia vás, ak je jeho hodnota príliš nízka, alebo naopak príliš vysoká.
 • Pulzný Oxymeter – zistite, ako dokáže vaše telo vstrebávať kyslík počas dňa alebo v noci
 • Zaťaženie organizmu — na základe vyhodnotenia premenlivosti srdcového tepu funkcia určí aktuálnu mieru zaťaženia vášho organizmu.
 • Vek podľa kondície – hodinky na športovanie používajú váš biologický vek, týždennú aktivitu, pokojový srdcový tep a hodnotu BMI na určenie vášho veku a či je vaše telo mladšie alebo staršie, ako v skutočnosti ste.
 • Sledovanie spánku – inteligentné hodinky Garmin Instinct 2 Solar Tactical Black dokážu rozpoznať fázy ľahkého, hlbokého spánku, čas pohybu a fázu REM.
 • Funkcie pre ženy — prostredníctvom aplikácie Garmin Connect môžete sledovať váš menštruačný cyklus alebo priebeh tehotenstva. Zaznamenávať si môžete vaše príznaky a pod.
 • Minúty intenzívnej aktivity — získajte informácie o tom, koľko aktivity zaznamenáte, v akom čase a počas akej aktivity.
 • Sledovanie pitného režimu – počas vašich aktivít je dôležité, aby ste zostali dobre hydratovaní. Do fitness hodiniek Garmin Instinct 2 Solar Tactical si môžete nastaviť plán hydratácie a sledovať priebeh plnenia. Garmin hodinky následne vedia zobraziť aj odhadovanú stratu potu.

Dotykové hodinky Garmin Instinct 2 Solar Tactical Black majú rýchloupínací pásik QuickFit

Vďaka vymeniteľným remienkom s rýchloupínacím mechanizmom QuickFit môžete prispôsobiť vzhľad smartwatch Garmin Instinct 2 Solar Tactical Black svojmu štýlu. Jednoducho vyberte remienok pomocou posunutia osičky a nasaďte iný. K dispozícii sú silikónové, kožené alebo kovové remienky v rôznych farebných vyhotoveniach.

Obchod Connect IQ

Otvorená platforma Connect IQ je určená na aplikácie vývojárov tretích strán, takže tu môžete objavovať a sťahovať nové aplikácie, ktoré vám pomôžu prispôsobiť si inteligentné hodinky Garmin Instinct 2 Solar Tactical Black na mieru vašim potrebám. K dispozícii sú štýlové ciferníky, fitness aplikácie, hudobné online platformy, praktické nástroje, zábavné hry atď.

Hodinky na šport Garmin Instinct 2 Solar Tactical Black povedú váš osobný tréningový denník v mobilnej aplikácii

Po spárovaní fitness hodiniek Garmin Instinct 2 Solar Tactical Black s mobilnou aplikáciou Garmin Connect cez Bluetooth rozhranie sa zaznamenaná aktivita automaticky prenesie do vášho osobného tréningového denníka, kde dôjde k jej komplexnému vyhodnoteniu. Jednotlivé hodnoty sú zobrazené vo forme prehľadných grafov vrátane zobrazenia tréningového efektu a odporúčanej doby regenerácie. Aplikácia aj používateľské prostredie smart hodiniek Garmin Instinct 2 Solar Tactical Black sú kompletne lokalizované do slovenčiny.


Parametre a špecifikácia

Určenie a kompatibilita

Určenie Unisex
Kompatibilný OS Android, iOS
Verzia kompatibilného OS Android 10.0, Android 11.0, Android 9.0, Android 8.0, Android 7.0, iOS 12, iOS 11, iOS 10, iOS 15, iOS 14, iOS 13, iOS 9, Android 12.0, Android 13.0, iOS 16, iOS 17

Displej

Tvar ciferníka Guľatý
Uhlopriečka displeja 0,9 "
Rozlíšenie displeja 176 × 176 px
Typ displeja Transflektívny MIP
Sklíčko Power Glass

Vyhotovenie a odolnosť

Veľkosť puzdra 45 mm
Materiál puzdra Plast
Farba puzdra Čierna
Vodotesnosť 100 m (10 ATM)
Štandard odolnosti MIL-STD 810G
Spôsob ovládania Ovládanie tlačidlami
Hmotnosť 53 g

Konektivita a senzory

Bezdrôtová technológia Bluetooth, ANT+, GPS
Typ NFC platby Garmin Pay
Senzory a hardvér Oxymeter, Barometer, Vibrácie, Galileo, GLONASS, Kompas, Akcelerometer, Teplomer okolitej teploty

Funkcie

Športové aktivity Beh, Cyklistika, Fitness, Golf, Chôdza, Joga, Lezenie, Lyžovanie, Outdoor, Plávanie, Triatlon, Turistika
Funkcia merania športu Krokomer, Tepová frekvencia, Detekcia začatia aktivity, Vzdialenosť, Záznam trasy, Výpočet kalórií, Rýchlosť, Prevýšenie, Tepové zóny, Podpora aplikácie Strava, Vyjdené poschodia, Intervalový tréning, Tempo, Úroveň regenerácie tela, Virtuálny tréner
Zdravotné funkcie Meranie saturácie kyslíku v krvi, Monitoring spánku, Upozornenie na srdcové problémy, Meranie úrovne stresu, Pitný režim, Dychové cvičenia, Sledovanie menštruačného cyklu, Pripomenutie pohybu
Smart funkcie Hľadanie mobilu, Navigácia, Ovládanie prehrávača hudby v mobile, Vlastné ciferníky, Predpoveď počasia, Režim spánku/nerušiť, Solárne nabíjanie, Budík, Dátum, Kalendár, Stopky
Sledovanie polohy a trasy Pomocou GPS v hodinkách
Špecializované funkcie pre aktivity Outdoorové funkcie, Golfové funkcie, Lyžiarske funkcie, Taktická výbava

Notifikácie a volania

Notifikácie z telefónu Prichádzajúci hovor, Odmietnutie prichádzajúceho hovoru, SMS, WhatsApp, Messenger, Sociálne siete, Kalendár, E-mail
Správy Prednastavené odpovede na správy (iba Android)

Softvér

OS hodiniek Vlastný OS výrobca
Jazyk mobilnej aplikácie Čeština, Angličtina, Nemčina, Maďarčina, Slovenčina, Francúzština
Jazyk rozhrania Čeština, Angličtina, Nemčina, Slovenčina, Maďarčina, Francúzština

Remienok

Farba ramienka Čierna
Materiál remienka Silikón
Vymeniteľný remienok Áno
Min. obvod zápästia 13,5 cm
Max. obvod zápästia 23 cm
Typ zapojenia 22mm Garmin QuickFit

Výdrž a úložisko

Max. výdrž batérie 672 h (28 d)
Bežná výdrž batérie 48 h (2 d)

Súčasť balenia

Súčasť balenia Dobíjací kábel

Značka/model

Značka Garmin
Kód:  PPinst2s18
Záruka: 24 mesiacov
Produktové číslo:  010-02627-03
Odkazy: Stránky výrobcu

Na vašom súkromí nám záleží

My, spoločnosť Alza.cz a.s., IČO 27082440, používame súbory cookies na zaistenie funkčnosti webu a s vaším súhlasom o. i. aj na personalizáciu obsahu našich webových stránok. Kliknutím na tlačidlo „Rozumiem“ súhlasíte s využívaním cookies a predaním údajov o správaní na webe na zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach a reklamných sieťach na ďalších weboch.

Viac informácií
Rozumiem Podrobné nastavenia Odmietnuť všetko
P-DC1-WEB02