Obnoviť stránku

Garmin Forerunner 55 Monterra Grey

4,5 84 hodnotení
151,90 €

Garmin Forerunner 55 Monterra Grey

Dizajnové inteligentné hodinky Garmin Forerunner 55 Monterra Grey sú navrhnuté pre život v pohybe

Garmin Forerunner 55 Monterra Grey ponúkajú dokonalú kombináciu moderného dizajnu a inteligentných fitness funkcií na sledovanie vášho zdravotného stavu a meranie pohybových aktivít – obzvlášť potom behu. Vďaka vodotesnosti 5 ATM sa o inteligentné hodinky Garmin Forerunner 55 Monterra Grey nemusíte báť, ani keď vás pri športe zastihne nepriazeň počasia. Môžete sa pokojne vydať i do bazéna, alebo sa s hodinkami sprchovať. Atraktívny vzhľad hodiniek Garmin Forerunner 55 Monterra Grey dopĺňa príjemný QuickRelease silikónový remienok v sivej farbe, ktorý môžete ľubovoľne vymeniť za remienok s inou farbou či materiálom tak, aby hodinky ladili so športovým i formálnym oblečením, či inými módnymi doplnkami. Na dobré zobrazenie všetkých dôležitých informácií majú hodinky farebný 1,04-palcový displej. Na presné určenie polohy ponúkajú hodinky Garmin Forerunner 55 Monterra Grey GPS, GLONASS, GALILEO.

Kľúčové vlastnosti inteligentných hodiniek Garmin Forerunner 55 Monterra Grey

  • Farebný 1,04-palcový displej s rozlíšením 208 × 208 px zaručí dobrú viditeľnosť na priamom slnku
  • O pohodlné nosenie sa postará silikónový remienok QuickRelease a hmotnosť hodiniek iba 37 gramov
  • Inteligentné hodinky majú zabudované GPS (GPS, Glonass, Galileo) a akcelerometer
  • Hodinky vydržia fungovať až 14 dní v režime inteligentných hodiniek a pri zapnutom GPS vydržia až 20 hodín prevádzky (pri športových aktivitách)
  • Snímač srdcového pulzu meria váš pulz na zápästí
  • V denníku Garmin Connect môžu ženy sledovať svoje zdravie (menštruačný cyklus, tehotenstvo)
  • Po prepojení s vaším telefónom môžete sledovať počasie, ovládať prehrávanie hudby a dostávať inteligentné upozornenia na prichádzajúce emaily, správy a podobne
  • Inteligentné hodinky Garmin Forerunner 55 Monterra Grey sú kompatibilné s Android, iPhone

Po aktivácii integrovaného GPS priamo v hodinkách Garmin Forerunner 55 môžete pri športových aktivitách merať presnú vzdialenosť, čas, či tempo/rýchlosť.

Garmin Forerunner 55 majú presný senzor na meranie pulzu na zápästí.

Určite oceníte, že priamo v hodinkách Garmin Forerunner 55 budete mať tréningové odporúčania a návrhy bežeckých tréningov, ktoré vám budú vytvorené na mieru.

Aby ste získali komplexný prehľad o vašich výkonoch, tak inteligentné hodinky Garmin Forerunner 55 merajú rad dôležitých dát, akými sú napríklad vaše tempo/rýchlosť, vzdialenosť, trasa, pulzová frekvencia VO2 a ďalšie.

V hodinkách Garmin Forerunner 55 budete mať k dispozícii celý rad športových profilov: chôdza, beh, jazda na bicykli, plávanie v bazéne a ďalšie.

Inteligentné hodinky Garmin Forerunner 55 Monterra Grey vydržia až dva týždne v režime inteligentných hodiniek. Pri behu so zapnutou GPS bude zaručená až 20-hodinová kapacita.

Garmin Forerunner 55 Monterra Grey sú vytvorené tak, aby sa vám dobre behalo

Inteligentné hodinky Garmin Forerunner 55 Monterra Grey sú ľahké a práve preto sa vám s nimi budem dobre športovať, pretože vás nebude na ruke nič ťažiť. Remienok i puzdro hodiniek Garmin sú vyrobené z odolných a ľahkých materiálov, ktoré obstoja pri náročných športových aktivitách i v náročných podmienkach. Garmin Forerunner 55 Monterra Grey majú perforovaný silikónový remienok dobre odvádzajúci vodu i pot.

Inteligentné hodinky Garmin Forerunner 55 Monterra Grey vám poskytnú všetko potrebné na beh

Dôležitým prvkom na presné zaznamenanie vášho výkonu je GPS prijímač. Práve preto disponujú inteligentné hodinky Garmin Forerunner 55 Monterra Grey presným, integrovaným GPS prijímačom na meranie vzdialenosti, času, dĺžky trasy, či rýchlosti/tempa. Prijímače presne merajú všetky metriky aj pri ostatných športoch (napríklad cyklistika). Na dosiahnutie ideálneho výkonu je tiež dôležité, aby ste poznali svoju pulzovú frekvenciu. O jej meranie sa u hodiniek Garmin Forerunner 55 Monterra Grey postará snímač pulzovej frekvencie na zápästí. Váš pulz bude merať priebežne po celý deň, vďaka čomu dokážu hodinky určiť zaťaženie organizmu, pokojový pulz, alebo vašu zostávajúcu telesnú energiu. Hodinky vynikajú i ďalšími vymoženosťami, ktoré vám uľahčia tréning. Ide napríklad o virtuálneho bežeckého trénera. Ten zvládne pripraviť individuálne bežecké plány a poskytne vám bezplatné tréningy. Hodinky Garmin Forerunner 55 Monterra Grey disponujú aj signalizáciou kadencie, ktorá vás ihneď pri behu upozorní, ak sa dostanete mimo cieľového rozsahu. Hodinky dokonca môžu predpovedať váš výsledok na základe histórie tréningov a aktuálnej športovej úrovne. Táto funkcia vám pomôže lepšie sa pripraviť na vaše ďalšie preteky, alebo vám umožní lepšie sledovať vplyv tréningov na váš výkon. Súčasťou aktívneho života je aj dôkladná regenerácia. Preto majú inteligentné hodinky Garmin Forerunner 55 Monterra Grey zabudovaného regeneračného asistenta, ktorý vám po dokončení tréningu oznámi, ako dlho by bolo ideálne, aby ste odpočívali pred ďalšou záťažou.

S inteligentnými hodinkami Garmin Forerunner 55 Monterra Grey budete môcť jednoducho sledovať vaše telesné zdravie

Hodinky Garmin Forerunner 55 Monterra Grey budú po celý deň sledovať vašu aktivitu počítaním krokov, meraním minút intenzívnych aktivít a ďalšie údaje. Hodinky dokážu približne určiť ako sa darí vášmu telu. Funkcia Body Battery totiž dokáže sledovať úroveň energie vášho tela, vďaka čomu si môžete naplánovať vaše športové aktivity, alebo napríklad odpočinok. Garmin Forerunner 55 Monterra Grey taktiež dokážu zistiť váš biologický vek na základe vašej kondície a určia, či je vaše telo mladšie, alebo staršie, než váš skutočný vek. Inteligentné hodinky môžu sledovať aj mieru stresu. Ak bude hodnota zvýšená, hodinky vás vyzvú na odpočinok pri krátkom dychovom cvičení. Ženy môžu pomocou aplikácie Garmin Connect prehľadne sledovať svoj menštruačný cyklus, alebo tehotenstvo.

Uľahčite svoj život prispôsobením hodiniek Garmin Forerunner 55 Monterra Grey na svoj obraz

Akonáhle spárujete váš inteligentný telefón s inteligentnými hodinkami Garmin Forerunner 55 Monterra Grey, môžete ihneď získavať notifikácie priamo z telefónu na prichádzajúce správy, hovory, emaily a ďalšie. Vzhľad ciferníka hodiniek, pridanie dátových polí, alebo nové aplikácie získate cez obchod Connect IQ. Ak radi počúvate hudbu tak určite využijete možnosť ovládania prehrávania priamo z vášho zápästia pomocou hodiniek Garmin Forerunner 55 Monterra Grey. Po synchronizácii s aplikáciou Garmin Connect sa nahrajú vaše aktivity do aplikácie a vy sa tak môžete pridať do neustále rastúcej webovej komunity, kde môžete zdieľať vaše úspechu, súťažiť, alebo komunikovať s ostatnými.

Obchod Connect IQ

Otvorená platforma Connect IQ je určená pre aplikácie vývojárov tretích strán, takže tu môžete objavovať a sťahovať nové aplikácie, ktoré vám pomôžu prispôsobiť si inteligentné hodinky Garmin Forerunner 55 na mieru vašim potrebám. K dispozícii sú štýlové ciferníky, fitness aplikácie, hudobné online platformy, praktické nástroje, zábavné hry a podobne.

Garmin Forerunner 55 Monterra Grey používajú rýchloupínacie remienky QuickRelease

Vďaka vymeniteľným remienkom s rýchloupínacím mechanizmom QuickRelease môžete prispôsobiť vzhľad inteligentných hodiniek Garmin Forerunner 55 Monterra Grey svojmu štýlu. Jednoducho vyberte remienok pomocou posunutia osičky a nasaďte iný. K dispozícii sú silikónové, kožené, alebo kovové remienky v rôznych farebných vyhotoveniach.

Parametre a špecifikácia

Určenie a kompatibilita

Určenie Unisex
Kompatibilný OS Android, iOS
Verzia kompatibilného OS Android 10.0, Android 11.0, Android 9.0, Android 8.0, Android 7.0, iOS 12, Android 6.0, iOS 11, iOS 10, iOS 15, iOS 14, iOS 13, Android 5.0, iOS 9, Android 12.0, Android 4.4, Android 13.0, iOS 16, iOS 17

Displej

Tvar ciferníka Guľatý
Uhlopriečka displeja 1,04 "
Rozlíšenie displeja 208 × 208 px
Typ displeja Transflektívny MIP
Sklíčko Chemicky tvrdené

Vyhotovenie a odolnosť

Veľkosť puzdra 42 mm
Materiál puzdra Plast
Farba puzdra Sivá
Vodotesnosť 50 m (5 ATM)
Spôsob ovládania Ovládanie tlačidlami
Hmotnosť 37 g

Konektivita a senzory

Bezdrôtová technológia Bluetooth, ANT+, GPS
Senzory a hardvér Vibrácie, Galileo, GLONASS, Akcelerometer

Funkcie

Športové aktivity Beh, Cyklistika, Fitness, Chôdza, Joga, Plávanie
Funkcia merania športu Krokomer, Tepová frekvencia, Detekcia začatia aktivity, Vzdialenosť, Výpočet kalórií, Rýchlosť, Prevýšenie, Tepové zóny, Vyjdené poschodia, Intervalový tréning, Tempo, Úroveň regenerácie tela, Virtuálny tréner
Zdravotné funkcie Monitoring spánku, Upozornenie na srdcové problémy, Meranie úrovne stresu, Pitný režim, Dychové cvičenia, Sledovanie menštruačného cyklu, Pripomenutie pohybu
Smart funkcie Hľadanie mobilu, Ovládanie prehrávača hudby v mobile, Predpoveď počasia, Režim spánku/nerušiť, Obchod s aplikáciami, Budík, Dátum, Kalendár, Stopky
Sledovanie polohy a trasy Pomocou GPS v hodinkách

Notifikácie a volania

Notifikácie z telefónu Prichádzajúci hovor, Odmietnutie prichádzajúceho hovoru, SMS, WhatsApp, Messenger, Sociálne siete, Kalendár, E-mail

Softvér

OS hodiniek Vlastný OS výrobca
Jazyk mobilnej aplikácie Čeština, Angličtina, Nemčina, Maďarčina, Slovenčina, Francúzština
Jazyk rozhrania Čeština, Angličtina, Nemčina, Slovenčina, Maďarčina, Francúzština

Remienok

Farba ramienka Sivá
Materiál remienka Silikón
Vymeniteľný remienok Áno
Min. obvod zápästia 12,6 cm
Max. obvod zápästia 20,3 cm
Typ zapojenia 20mm Quick Release

Výdrž a úložisko

Max. výdrž batérie 336 h (14 d)
Bežná výdrž batérie 336 h (14 d)

Súčasť balenia

Súčasť balenia Dobíjací kábel

Značka/model

Značka Garmin
Modelový rad Forerunner 55
Kód:  PPfr55g
Záruka: 24 mesiacov
Produktové číslo:  010-02562-13
Odkazy: Stránky výrobcu

Na vašom súkromí nám záleží

My, spoločnosť Alza.cz a.s., IČO 27082440, používame súbory cookies na zaistenie funkčnosti webu a s vaším súhlasom o. i. aj na personalizáciu obsahu našich webových stránok. Kliknutím na tlačidlo „Rozumiem“ súhlasíte s využívaním cookies a predaním údajov o správaní na webe na zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach a reklamných sieťach na ďalších weboch.

Viac informácií
Rozumiem Podrobné nastavenia Odmietnuť všetko
P-DC1-WEB18