Obnoviť stránku

Počas sviatku 5.7. je otvorený iba AlzaDrive Senec.

Garmin Forerunner 55 Aqua

4.7 13 hodnotení

Služby a príslušenstvo

Cena s DPH
198,90 €
Garancia najlepšej ceny
Cena bez DPH
165,75 €

Garmin Forerunner 55 Aqua

Dizajnové inteligentné hodinky Garmin Forerunner 55 Aqua sú navrhnuté pre život v pohybe

Garmin Forerunner 55 Aqua ponúkajú dokonalú kombináciu moderného dizajnu a inteligentných fitness funkcií na sledovanie vášho zdravotného stavu a meranie pohybových aktivít – obzvlášť potom behu. Vďaka vodotesnosti 5 ATM sa o inteligentné hodinky Garmin Forerunner 55 Aqua nemusíte báť, ani keď vás pri športe zastihne nepriazeň počasia. Môžete sa pokojne vydať i do bazéna, alebo sa s hodinkami sprchovať. Atraktívny vzhľad hodiniek Garmin Forerunner 55 Aqua dopĺňa príjemný QuickRelease silikónový remienok v modrej farbe, ktorý môžete ľubovoľne vymeniť za remienok s inou farbou či materiálom tak, aby hodinky ladili so športovým i formálnym oblečením, či inými módnymi doplnkami. Na dobré zobrazenie všetkých dôležitých informácií majú hodinky farebný 1,04-palcový displej. Na presné určenie polohy ponúkajú hodinky Garmin Forerunner 55 Aqua GPS, GLONASS, GALILEO.

Kľúčové vlastnosti inteligentných hodiniek Garmin Forerunner 55 Aqua

  • Farebný 1,04-palcový displej s rozlíšením 208 × 208 px zaručí dobrú viditeľnosť na priamom slnku
  • O pohodlné nosenie sa postará silikónový remienok QuickRelease a hmotnosť hodiniek iba 37 gramov
  • Inteligentné hodinky majú zabudované GPS (GPS, Glonass, Galileo) a akcelerometer
  • Hodinky vydržia fungovať až 14 dní v režime inteligentných hodiniek a pri zapnutom GPS vydržia až 20 hodín prevádzky (pri športových aktivitách)
  • Snímač srdcového pulzu meria váš pulz na zápästí
  • V denníku Garmin Connect môžu ženy sledovať svoje zdravie (menštruačný cyklus, tehotenstvo)
  • Po prepojení s vaším telefónom môžete sledovať počasie, ovládať prehrávanie hudby a dostávať inteligentné upozornenia na prichádzajúce emaily, správy a podobne
  • Inteligentné hodinky Garmin Forerunner 55 Aqua sú kompatibilné s Android, iPhone

Po aktivácii integrovaného GPS priamo v hodinkách Garmin Forerunner 55 môžete pri športových aktivitách merať presnú vzdialenosť, čas, či tempo/rýchlosť.

Garmin Forerunner 55 majú presný senzor na meranie pulzu na zápästí.

Určite oceníte, že priamo v hodinkách Garmin Forerunner 55 budete mať tréningové odporúčania a návrhy bežeckých tréningov, ktoré vám budú vytvorené na mieru.

Aby ste získali komplexný prehľad o vašich výkonoch, tak inteligentné hodinky Garmin Forerunner 55 merajú rad dôležitých dát, akými sú napríklad vaše tempo/rýchlosť, vzdialenosť, trasa, pulzová frekvencia VO2 a ďalšie.

V hodinkách Garmin Forerunner 55 budete mať k dispozícii celý rad športových profilov: chôdza, beh, jazda na bicykli, plávanie v bazéne a ďalšie.

Inteligentné hodinky Garmin Forerunner 55 Aqua vydržia až dva týždne v režime inteligentných hodiniek. Pri behu so zapnutou GPS bude zaručená až 20-hodinová kapacita.

Garmin Forerunner 55 Aqua sú vytvorené tak, aby sa vám dobre behalo

Inteligentné hodinky Garmin Forerunner 55 Aqua sú ľahké a práve preto sa vám s nimi budem dobre športovať, pretože vás nebude na ruke nič ťažiť. Remienok i puzdro hodiniek Garmin sú vyrobené z odolných a ľahkých materiálov, ktoréobstoja pri náročných športových aktivitách i v náročných podmienkach. Garmin Forerunner 55 Aqua majú perforovaný silikónový remienok dobre odvádzajúci vodu i pot.

Inteligentné hodinky Garmin Forerunner 55 Aqua vám poskytnú všetko potrebné na beh

Dôležitým prvkom na presné zaznamenanie vášho výkonu je GPS prijímač. Práve preto disponujú inteligentné hodinky Garmin Forerunner 55 Aqua presným, integrovaným GPS prijímačom na meranie vzdialenosti, času, dĺžky trasy, či rýchlosti/tempa. Prijímače presne merajú všetky metriky aj pri ostatných športoch (napríklad cyklistika). Na dosiahnutie ideálneho výkonu je tiež dôležité, aby ste poznali svoju pulzovú frekvenciu. O jej meranie sa u hodiniek Garmin Forerunner 55 Aqua postará snímač pulzovej frekvencie na zápästí. Váš pulz bude merať priebežne po celý deň, vďaka čomu dokážu hodinky určiť zaťaženie organizmu, pokojový pulz, alebo vašu zostávajúcu telesnú energiu. Hodinky vynikajú i ďalšími vymoženosťami, ktoré vám uľahčia tréning. Ide napríklad o virtuálneho bežeckého trénera. Ten zvládne pripraviť individuálne bežecké plány a poskytne vám bezplatné tréningy. Hodinky Garmin Forerunner 55 Aqua disponujú aj signalizáciou kadencie, ktorá vás ihneď pri behu upozorní, ak sa dostanete mimo cieľového rozsahu. Hodinky dokonca môžu predpovedať váš výsledok na základe histórie tréningov a aktuálnej športovej úrovne. Táto funkcia vám pomôže lepšie sa pripraviť na vaše ďalšie preteky, alebo vám umožní lepšie sledovať vplyv tréningov na váš výkon. Súčasťou aktívneho života je aj dôkladná regenerácia. Preto majú inteligentné hodinky Garmin Forerunner 55 Aqua zabudovaného regeneračného asistenta, ktorý vám po dokončení tréningu oznámi, ako dlho by bolo ideálne, aby ste odpočívali pred ďalšou záťažou.

S inteligentnými hodinkami Garmin Forerunner 55 Aqua budete môcť jednoducho sledovať vaše telesné zdravie

Hodinky Garmin Forerunner 55 Aqua budú po celý deň sledovať vašu aktivitu počítaním krokov, meraním minút intenzívnych aktivít a ďalšie údaje. Hodinky dokážu približne určiť ako sa darí vášmu telu. Funkcia Body Battery totiž dokáže sledovať úroveň energie vášho tela, vďaka čomu si môžete naplánovať vaše športové aktivity, alebo napríklad odpočinok. Garmin Forerunner 55 Aqua taktiež dokážu zistiť váš biologický vek na základe vašej kondície a určia, či je vaše telo mladšie, alebo staršie, než váš skutočný vek. Inteligentné hodinky môžu sledovať aj mieru stresu. Ak bude hodnota zvýšená, hodinky vás vyzvú na odpočinok pri krátkom dychovom cvičení. Ženy môžu pomocou aplikácie Garmin Connect prehľadne sledovať svoj menštruačný cyklus, alebo tehotenstvo.

Uľahčite svoj život prispôsobením hodiniek Garmin Forerunner 55 Aqua na svoj obraz

Akonáhle spárujete váš inteligentný telefón s inteligentnými hodinkami Garmin Forerunner 55 Aqua, môžete ihneď získavať notifikácie priamo z telefónu na prichádzajúce správy, hovory, emaily a ďalšie. Vzhľad ciferníka hodiniek, pridanie dátových polí, alebo nové aplikácie získate cez obchod Connect IQ. Ak radi počúvate hudbu tak určite využijete možnosť ovládania prehrávania priamo z vášho zápästia pomocou hodiniek Garmin Forerunner 55 Aqua. Po synchronizácii s aplikáciou Garmin Connect sa nahrajú vaše aktivity do aplikácie a vy sa tak môžete pridať do neustále rastúcej webovej komunity, kde môžete zdieľať vaše úspechu, súťažiť, alebo komunikovať s ostatnými.

Obchod Connect IQ

Otvorená platforma Connect IQ je určená pre aplikácie vývojárov tretích strán, takže tu môžete objavovať a sťahovať nové aplikácie, ktoré vám pomôžu prispôsobiť si inteligentné hodinky Garmin Forerunner 55 na mieru vašim potrebám. K dispozícii sú štýlové ciferníky, fitness aplikácie, hudobné online platformy, praktické nástroje, zábavné hry a podobne.

Garmin Forerunner 55 Aqua používajú rýchloupínacie remienky QuickRelease

Vďaka vymeniteľným remienkom s rýchloupínacím mechanizmom QuickRelease môžete prispôsobiť vzhľad inteligentných hodiniek Garmin Forerunner 55 Aqua svojmu štýlu. Jednoducho vyberte remienok pomocou posunutia osičky a nasaďte iný. K dispozícii sú silikónové, kožené, alebo kovové remienky v rôznych farebných vyhotoveniach.

Parametre a špecifikácia

Určenie

Určenie Unisex

Hardvér a softvér

OS hodiniek Vlastný OS výrobca
Kompatibilný OS iOS, Android
Spôsob ovládania Ovládanie tlačidlami
Konektivita ANT+ , Bluetooth , USB
Verzia kompatibilného OS Android 11.0 , Android 10.0 , Android 9.0 , Android 8.0 , Android 7.0 , Android 6.0 , Android 5.0 , Android 4.4 , iOS 15 , iOS 14 , iOS 13 , iOS 12 , iOS 11 , iOS 10 , iOS 9
Interné úložisko Nie
Senzory a hardvér Akcelerometer, GPS, Vibrácie, Galileo, GLONASS
Jazyk rozhrania Angličtina , Čeština , Nemčina , Slovenčina , Maďarčina , Francúzština
Jazyk mobilnej aplikácie Angličtina, Čeština, Nemčina, Maďarčina, Slovenčina, Francúzština

Vzhľad a displej

Tvar ciferníka Guľatý
Zobrazenie času Digitálne
Uhlopriečka displeja 1,04 "
Materiál puzdra Plast
Farba puzdra Tyrkysová
Sklíčko Chemicky tvrdené
Typ displeja Transflektívny MIP
Hmotnosť 37 g

Remienok

Vymeniteľný remienok Áno
Typ zapojenia 20mm Quick Release
Materiál remienka Silikón
Farba ramienka Tyrkysová
Min. obvod zápästia 12,6 cm

Športové funkcie

Športové aktivity Beh , Cyklistika , Fitness , Chôdza , Joga , Plávanie
Funkcia merania športu Detekcia začatia aktivity, Intervalový tréning, Krokomer, Rýchlosť, Tempo, Tepová frekvencia, Tepové zóny, Úroveň regenerácie tela, Virtuálny tréner, Výpočet kalórií, Vyjdené poschodia, Vzdialenosti, Prevýšenie

Zdravotné funkcie

Zdravotné funkcie Dychové cvičenia , Pitný režim , Monitoring spánku , Meranie úrovne stresu , Pripomenutie pohybu , Sledovanie menštruačného cyklu , Upozornenie na srdcové problémy
Meranie tepu Priame/zo zápästia, Hrudným pásom (nie je súčasťou)

Smart funkcie

Smart funkcie Hľadanie mobilu, Ovládanie prehrávača hudby v mobile, Predpoveď počasia, Režim spánku/nerušiť, Obchod s aplikáciami
Hodinkové funkcie Dátum , Stopky , Budík , Deň v týždni , Kalendár , Duálny čas
Sledovanie polohy a trasy Pomocou GPS v hodinkách

Notifikácie a telefonovanie

Notifikácie z telefónu Prichádzajúci hovor, Odmietnutie prichádzajúceho hovoru, SMS, WhatsApp, Messenger, Sociálne siete, Kalendár, E-mail

Vodotesnosť a odolnosť

Vodotesnosť 50 m (5 ATM)

Súčasť balenia

Súčasť balenia Dobíjací kábel

Výdrž batérie

Max. výdrž batérie 336 h (14 d)
Bežná výdrž batérie 336 h

Značka/model

Značka Garmin
Model Forerunner 55

Jednoduchý výber

Aké hodinky hľadáte? Lifestylové, Zdravotné
Kód:  PPfr55a
Záruka: 24 mesiacov
Produktové číslo:  010-02562-12
Odkazy: Stránky výrobcu

Na vašom súkromí nám záleží

My, spoločnosť Alza.cz a.s., IČO 27082440, používame súbory cookies na zaistenie funkčnosti webu a s vaším súhlasom o. i. aj na personalizáciu obsahu našich webových stránok. Kliknutím na tlačidlo „Rozumiem“ súhlasíte s využívaním cookies a predaním údajov o správaní na webe na zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach a reklamných sieťach na ďalších weboch.

Viac informácií
Rozumiem Podrobné nastavenia Odmietnuť všetko
P-DC1-WEB06