Obnoviť stránku

Garmin Enduro 2 Black

záruka 36 mesiacov
5 8 hodnotení
Doručenie na
predajňu zadarmo
Garancia najlepšej ceny
999 €

Garmin Enduro 2 Black

GPS hodinky s extrémnou výdržou a solárnym dobíjaním

Patríte medzi náruživých bežcov, ktorí sa neboja pustiť ani do ultra dlhých pretekov? V tom prípade sa vybavte zodpovedajúcimi hodinkami. Hodinky na cvičenie Garmin Enduro 2 sú všestranné športovo-outdoorové smart hodinky s dlhou výdržou, vysokou výkonnosťou a dokonca aj solárnym dobíjaním. Výdrž batérie sa v režime GPS pohybuje okolo 110 hodín a so solárnym dobíjaním dokonca až 150 hodín*. Odolné hodinky sú navrhnuté tak, aby odolali v hĺbkach do 100 metrov, prečakajú vysoké teploty a ustoja nárazy. Puzdro je vyrobené z polyméru vystuženého vláknami a zadnú stranu kryje titánové viečko. Displej hodiniek chráni zafírové sklíčko Power Sapphire. O prepojenie s vašim telefónom sa stará technológia Bluetooth. Po spárovaní sa môžete tešiť na prichádzajúce notifikácie z vášho zariadenia. Informácie uvidíte na prehľadnom 1,4-palcovom displeji s rozlíšením 280 × 280 pixelov. Inteligentné hodinky Garmin Enduro 2 ponúkajú pohodlné duálne ovládanie — prostredníctvom dotykového displeja a tlačidlami.

*Solárne dobíjanie; predpokladá sa používanie pri intenzite svetla 50 000 luxov

Kľúčové vlastnosti smart hodiniek Garmin Enduro 2, čierne

 • Dobre čitateľný farebný 1,4-palcový displej (280 × 280 px), ktorý kryje zafírové sklíčko Power Sapphire
 • Zabudované LED svietidlo (biele/červené)
 • Duálne ovládanie - využiť možno fyzické tlačidlá aj dotykový displej
 • Možnosť solárneho dobíjania
 • Režim hodiniek na šport až 34 dní/46 dní so solárnym dobíjaním*
 • Rámček z vysokopevnostného polyméru
 • Smart hodinky Garmin Enduro 2 umožnia pohodlné bezkontaktné platby cez Garmin Pay
 • V aplikácii Garmin Connect uvidíte po spárovaní s telefónom všetky namerané hodnoty v prehľadných grafoch
 • Spárovanie s mobilným telefónom obstaráva technológia Bluetooth
 • Zabudované režimy pre presné meranie vašej aktivity počas športov + možnosť ich rozšírenia z platformy Connect IQ
 • GPS hodinky Garmin Enduro 2 sú vodoodolné do 100 metrov
 • Samotné hodinky vážia iba 64 gramov
 • Presné určenie polohy vďaka GPS, GLONASS a GALILEO
 • Funkcia Detekcia nehôd (možnosť manuálneho odoslania informácie o polohe alebo automatické odoslanie pri vybraných outdoorových aktivitách) - vyžaduje spárovanie s telefónom
 • Praktická funkcia kalendára, stopiek a odpočtu
 • Sledovanie tepu zo zápästia, pulzný oxymeter
 • Kompatibilný s iPhone®, Android™

*Solárne dobíjanie; predpokladá sa celodenné nosenie s tromi hodinami vonku pri intenzite svetla 50 000 luxov

Hodinky na cvičenie Garmin Enduro 2 sú ideálne hodinky pre ultra bežcov

 • Integrované svietidlo — pokiaľ sa ocitnete v teréne pri nedostatočnom osvetlení, môžete využiť ľahko prístupné LED svietidlo, ktoré vyžaruje zelené alebo biele svetlo.
 • 1,4-palcový displej - dominantou smartwatch Garmin je veľký displej s nastavením jasu, doby podsvietenia, možnosťou aktivácie denného/nočného režimu a podporou systémov pre nočné videnie.
 • Automatické stopovanie zastávok - počas ultra dlhých behov si nemusíte strážiť zastávky na kontrolných bodoch alebo občerstvovacích staniciach, ale hodinky Garmin sa o ich zaznamenanie postarajú samy.
 • Aklimatizácia na výšku alebo teplotu - chystáte sa do iného prostredia, než na ktoré ste zvyknutí? Spárujte smart hodinky s vašim telefónom a sledujte, ako sa vášmu telu darí v rôznych nadmorských výškach alebo klíme.
 • Dáta na mapovom displeji — pozrite sa na kľúčové informácie priamo na mapovej stránke bez nutnosti prepínania.
 • Možnosť navigácie na zvolený bod – zvoľte si akýkoľvek bod z celosvetovej leteckej databázy a hodinky vás naň navedú.
 • Detailné informácie o počasí — po pripojení k smartfónu budete mať prístup k detailným leteckým informáciám o počasí. Rovnako získate prístup k informáciám radaru NEXRAD, správ METAR, TAF a údaje o vetre, dohľadnosti, tlaku a ďalšie.

Smart hodinky Garmin Enduro 2 vynikajú všestranným športovým využitím

V smart hodinkách je predinštalované veľké množstvo športových profilov, funkcií a nastavení pre rôzne športy. Tešiť sa môžete napríklad na beh, jazdu na bicykli, plávanie, lyžovanie, posilňovanie, halové lezenie, golf, jogu, surfovanie a ďalšie.

 • Meranie VO2 Max — táto hodnota je ukazovateľom predpokladanej výkonnosti. Hodinky dokážu merať hodnotu VO2 MAX. VO2Max je ukazovateľom predpokladanej výkonnosti. Stanovenie VO2 Max hodnoty zohľadňuje aj prípadné výkyvy výkonu spôsobené horúcim počasím alebo nadmorskou výškou.
 • Denné odporúčania tréningov — inteligentné hodinky Garmin Enduro 2 poskytnú každodenné tréningové odporúčania na základe úrovne vašej kondície a aktuálnej tréningovej záťaže.
 • Regeneračný asistent - po akomkoľvek tréningu vždy uvidíte, ako dlho bude potrebné odpočívať, aby ste sa mohli pustiť do ďalšieho náročného tréningu. Táto funkcia vie zohľadniť intenzitu tréningu, úroveň stresu, dennú mieru vášho pohybu a kvalitu aj dĺžku spánku.
 • Jazda na horskom bicykli - chcete vedieť podrobné údaje o jazde na vašom horskom bicykli? Hodinky na športovanie Garmin Enduro 2 dokážu merať obtiažnosť (Grit) a plynulosť (Flow) vašej jazdy aj s počtom skokov, ich dĺžkou a celým radom ďalších štatistík.
 • Funkcia PacePro — obzvlášť bežci ocenia túto funkciu, s pomocou ktorej si môžete naplánovať tempo aj výškový profil závodu, na ktorý sa chcete pripraviť. Rovnako získate aj presné metriky výkonu na zdokonalenie vašich tréningových metód. Zistíte napríklad dynamiku behu, VO2 Max, stav vašej aklimatizácie na základe teploty a nadmorskej výšky, tréningový efekt alebo regeneračný asistent.
 • Predpoveď výsledkov - Hodinky s GPS Garmin Enduro 2 vedia na základe vašich predchádzajúcich výsledkov a fyzickej kondícii predikovať, aké by mohlo byť vaše tempo a čas pre vzdialenosť, ktorú chcete zdolať. Dáta o týchto trendoch nakoniec ukážu vplyv tréningu v priebehu času.
 • Lyžovanie a skialpinizmus - získajte podrobné informácie o výkone pri bežeckom alebo zjazdovom lyžovaní. Merať sa dá dokonca aj chôdza na snežniciach. Časomiera sa automaticky vypne, ak napríklad nastúpite na vlek alebo lanovku.

Navigácia a silné svietidlo priamo na vašom zápästí

V smart hodinkách Garmin Enduro 2 sa ukrýva vstavaný satelitný prijímač kompatibilný so systémami GPS, GLONASS a GALILEO, vďaka čomu získate presné informácie o vašej aktuálnej polohe. Hodinky disponujú technológiou SatiQ, ktorá automaticky určuje a nastaví najvhodnejší režim príjmu satelitného signálu. V priebehu záznamu aktivity sa režim príjmu satelitného signálu dynamicky mení. Pokiaľ sa často vydávate do terénu, určite oceníte snímače ABC (Altimeter = výškomer, Barometer a Compass = trojosový kompas) pre uľahčenie navigácie. Tieto senzory je možné nechať kalibrovať automaticky alebo sa môžete pustiť do kalibrácie manuálne. Pomocou navigačnej funkcie si môžete automaticky nechať vypočítať trasu do cieľa alebo si svoju vlastnú naplánovať v počítači alebo mobilnom telefóne. Urobiť tak môžete prostredníctvom mapy.cz a denníka Garmin Connect. Fanúšikovia golfov ocenia prítomnosť máp golfových ihrísk (CourseView). Tešiť sa tak môžete na viac ako 42 000 golfových ihrísk z celého sveta. Podobne na tom sú aj lyžiari, pretože pre tých je v hodinkách na cvičenie Garmin pripravených 2 000 máp (SkiView) rezortov. V dotykových hodinkách Garmin Enduro 2 si navyše môžete prezerať aj podrobné topografické mapy TopoActive, ktoré je možné bezplatne stiahnuť. Aktualizáciu hodiniek vykonáte aj bez počítača vďaka prítomnosti WiFi prijímača. U topografických máp je voliteľné zobrazenie hraníc federálnych verejných pozemkov, vďaka čomu ľahko zistíte, kam vstupujete a kde sa práve nachádzate. Priamo v hodinkách sú integrované mapy Garmin, ktoré pokrývajú celý svet. Vhod vám môže prísť aj funkcia Nextfork pomáhajúca s orientáciou v teréne a zobrazujúca vzdialenosť k ďalšej križovatke trás a názov trasy na križovatke. Pokiaľ si budete potrebovať v noci svietiť na cestu, využijete v hodinkách zabudované silné LED svietidlo. K dispozícii vám budú 4 úrovne bieleho svetla a 1 úroveň červeného svetla.

Zdravotné funkcie GPS hodiniek Garmin

V hodinkách a mobilnej aplikácii môžete sledovať celý rad dôležitých ukazovateľov o vašej aktivite, zdraví a odpočinku. Tešiť sa môžete napríklad na:

 • Funkcia Body Battery – vďaka tejto funkcii získate kompletný prehľad o tom, ako sa dokáže vaše telo vysporiadať so záťažou a určí, či dostatočne spíte, či sa prepínate a pod. Hodnota telesnej energie sa vyjadruje na stupnici od 0 do 100.
 • Sledovanie tepu zo zápästia - hodinky na šport Garmin po celý deň merajú váš srdcový tep a upozornia vás, ak je jeho hodnota príliš nízka alebo naopak príliš vysoká.
 • Pulzný oxymeter – zistite, ako dokáže vaše telo vstrebávať kyslík počas dňa aj noci.
 • Zaťaženie organizmu — na základe vyhodnotenia premenlivosti srdcového tepu funkcia určí aktuálnu mieru zaťaženia vášho organizmu.
 • Sledovanie spánku - inteligentné hodinky Garmin Enduro 2 dokážu rozpoznať fázy ľahkého, hlbokého spánku, čas pohybu a fázu REM.
 • Frekvencia dýchania – hodinky na športovanie zaznamenávajú a merajú dychovú frekvenciu naprieč celým dňom, a to aj počas spánku. V aplikácii si potom môžete vybrať rôzne dychové cvičenia, ktoré vám pomôžu so správnym dýchaním alebo sa s ich pomocou dá zbaviť vysokého stresu.
 • Sledovanie pitného režimu – počas vašich aktivít je dôležité, aby ste zostali dobre hydratovaní. Do smart hodiniek Garmin Enduro 2 si môžete nastaviť plán hydratácie a sledovať priebeh plnenia. Hodinky následne vedia zobraziť aj odhadovanú stratu potu.

Inteligentné a užitočné funkcie hodiniek na cvičenie Garmin Enduro 2

Prítomnosť NFC vám umožní využiť s hodinkami na cvičenie Garmin Enduro 2 populárnych bezkontaktných platieb prostredníctvom Garmin Pay (ak je podporované vašou bankou). Samozrejmosťou sú notifikácie na prichádzajúce e-maily alebo ďalšie oznámenia z aplikácií, ktoré sú nainštalované vo vašom spárovanom smartfóne. Dotykové hodinky Garmin Enduro 2 ponúknu aj inteligentnú bezpečnostnú a sledovaciu funkciu, kedy po spárovaní s telefónom môžete vašim kontaktom zdieľať aktuálnu polohu manuálne alebo pri vybraných outdoorových aktivitách poslať polohu automaticky pomocou prednastavenej detekcie nehôd. V športových hodinkách s GPS Garmin Enduro 2 je integrovaný hudobný prehrávač. Samozrejme je možné využiť aj streamovacie aplikácie z kompatibilných služieb (cez pripojený telefón).

GPS hodinky Garmin Enduro 2 majú rýchloupínací pásik QuickFit

Vďaka vymeniteľným remienkom s rýchloupínacím mechanizmom QuickFit môžete prispôsobiť vzhľad inteligentných hodiniek Garmin Enduro 2 svojmu štýlu. Jednoducho, posunutím osy vyberte remienok a nasaďte iný. K dispozícii sú silikónové, kožené alebo kovové remienky v rôznych farebných vyhotoveniach.

Obchod Connect IQ

Otvorená platforma Connect IQ je určená pre aplikácie vývojárov tretích strán, takže tu môžete objavovať a sťahovať nové aplikácie, ktoré vám pomôžu prispôsobiť si inteligentné hodinky Garmin Enduro 2 na mieru vašim potrebám. K dispozícii sú štýlové ciferníky, fitness aplikácie, hudobné online platformy, praktické nástroje, zábavné hry atď.

Hodinky na cvičenie Garmin Enduro 2 povedú váš osobný tréningový denník v mobilnej aplikácii

Po spárovaní hodiniek na cvičenie Garmin Enduro 2 s mobilnou aplikáciou Garmin Connect cez Bluetooth rozhranie sa zaznamenaná aktivita automaticky prenesie do vášho osobného tréningového denníka, kde dôjde k jej komplexnému vyhodnoteniu. Jednotlivé hodnoty sú zobrazené vo forme prehľadných grafov vrátane zobrazenia tréningového efektu a odporúčanej doby regenerácie. Aplikácia aj používateľské prostredie dotykových hodiniek Garmin Enduro 2 sú kompletne lokalizované do slovenčiny.


Parametre a špecifikácia

Určenie a kompatibilita

Určenie Unisex
Kompatibilný OS Android, iOS
Verzia kompatibilného OS Android 10.0, Android 11.0, Android 9.0, Android 8.0, Android 7.0, iOS 15, iOS 14, iOS 13, Android 12.0, Android 13.0, iOS 16, iOS 17

Displej

Tvar ciferníka Guľatý
Uhlopriečka displeja 1,4 "
Rozlíšenie displeja 280 x 280 px
Typ displeja Transflektívny MIP
Sklíčko Zafírové

Vyhotovenie a odolnosť

Veľkosť puzdra 51 mm
Materiál puzdra Plast
Farba puzdra Čierna
Vodotesnosť 100 m (10 ATM)
Spôsob ovládania Kombinované
Hmotnosť 64 g

Konektivita a senzory

Bezdrôtová technológia Bluetooth, WiFi, ANT+, GPS
Typ NFC platby Garmin Pay
Senzory a hardvér Oxymeter, Barometer, Vibrácie, Galileo, GLONASS, Kompas, Akcelerometer, Gyroskop, Teplomer okolitej teploty

Funkcie

Športové aktivity Beh, Cyklistika, Fitness, Golf, Chôdza, Joga, Lezenie, Lyžovanie, Outdoor, Plávanie, Tenis, Triatlon, Turistika, Veslovanie
Funkcia merania športu Krokomer, Tepová frekvencia, Detekcia začatia aktivity, Vzdialenosť, Záznam trasy, Výpočet kalórií, Rýchlosť, Prevýšenie, Tepové zóny, Podpora aplikácie Strava, Vyjdené poschodia, Intervalový tréning, Tempo, Úroveň regenerácie tela, Virtuálny tréner
Zdravotné funkcie Meranie saturácie kyslíku v krvi, Monitoring spánku, Upozornenie na srdcové problémy, Meranie úrovne stresu, Pitný režim, Dychové cvičenia, Sledovanie menštruačného cyklu, Pripomenutie pohybu
Smart funkcie Hľadanie mobilu, Navigácia, Prehrávač hudby v hodinkách, Ovládanie prehrávača hudby v mobile, Vlastné ciferníky, Predpoveď počasia, Integrované mapy, Režim spánku/nerušiť, Obchod s aplikáciami, Solárne nabíjanie, Budík, Dátum, Kalendár, Stopky
Sledovanie polohy a trasy Pomocou GPS v hodinkách
Špecializované funkcie pre aktivity Golfové funkcie

Notifikácie a volania

Notifikácie z telefónu Prichádzajúci hovor, Odmietnutie prichádzajúceho hovoru, SMS, WhatsApp, Messenger, Sociálne siete, Kalendár, E-mail
Správy Prednastavené odpovede na správy (iba Android)

Softvér

OS hodiniek Vlastný OS výrobca
Jazyk mobilnej aplikácie Čeština, Angličtina, Nemčina, Maďarčina, Slovenčina
Jazyk rozhrania Čeština, Angličtina, Nemčina, Slovenčina, Maďarčina

Remienok

Farba ramienka Čierna
Materiál remienka Nylon
Vymeniteľný remienok Áno
Min. obvod zápästia 11 cm
Max. obvod zápästia 22 cm
Typ zapojenia 26mm Garmin QuickFit

Výdrž a úložisko

Max. výdrž batérie 816 h (34 d)
Bežná výdrž batérie 150 h (6,25 d)
Kapacita úložiska 32 GB

Súčasť balenia

Súčasť balenia Dobíjací kábel, Remienok navyše

Značka/model

Značka Garmin
Modelový rad Enduro 2
Kód:  PPendb2
Záruka: 24 mesiacov
Produktové číslo:  010-02754-01
Odkazy: Stránky výrobcu

Na vašom súkromí nám záleží

My, spoločnosť Alza.cz a.s., IČO 27082440, používame súbory cookies na zaistenie funkčnosti webu a s vaším súhlasom o. i. aj na personalizáciu obsahu našich webových stránok. Kliknutím na tlačidlo „Rozumiem“ súhlasíte s využívaním cookies a predaním údajov o správaní na webe na zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach a reklamných sieťach na ďalších weboch.

Viac informácií
Rozumiem Podrobné nastavenia Odmietnuť všetko
P-DC1-WEB06