Obnoviť stránku

Gaggia Viva Style

116,65 €
110,90 €
92,42 € bez DPH

Gaggia Viva Style

Za voňavou kávou už nie je potrebné zachádzať do reštaurácií alebo kaviarní. Uvarte si kávu podľa svojich predstáv ľahko vďaka vlastnému pákovému kávovaru. Právom populárny kávovar Gaggia Viva Style s príkonom v hodnote 1050 W vám z akurát pomletých kávových zŕn uvarí počas niekoľkých sekúnd aromatické presso, latté aj cappuccino. Je schopný pracovať s tlakom 15 bar, vďaka ktorému dochádza k perfektnej extrakcii kávy. Kedykoľvek si tak vychutnáte kávu rovnako výbornú ako z kaviarne. Ak najradšej pijete kávy s väčším podielom mlieka, napríklad latté alebo cappuccino s nadýchanou penou, bude sa vám v tomto pákovom kávovare hodiť vysokotlaková parná dýza, ktorá mlieko perfektne našľahá. Zásobník vody má kapacitu 1 l, takže pákový kávovar Gaggia bez problémov obslúži aj dvojčlennú domácnosť.

Rozhodujúce funkcie pákového kávovaru Gaggia Viva Style

  • Štýlový pákový kávovar Gaggia na prípravu skvelej kávy
  • Napeňovacia tryska na dokonale nadýchanú penu
  • Možnosť pripraviť dve espressá naraz
  • Odkvapkávací systém zastavuje otravné kvapkanie kávy
  • Bezpečnosť zaisťuje bezpečnostná poistka
  • Príkon pákového kávovaru: 1050 W
  • Tlak stroja: 15 bar
  • Čierna farba a pekné vyhotovenie

Pákový kávovar Gaggia Viva Style s perfektnými funkciami

Výrobca pákového kávovaru Gaggia domyslel každý detail, aby ste si svoj kávový rituál vychutnali naplno. Páčiť sa vám bude aj fakt, že možno si počas chvíľky prichystať dve espressá súčasne. Šikovný odkvapkávací systém zastavuje otravné odkvapkanie potom, čo ste odobrali šálku. Prekážku nepredstavuje ani údržba pákového kávovaru. Ak sa útroby kávovaru príliš zanesú, dostanete upozornenie na spustenie programu, ktorý odstraňuje vodný kameň. Proti prípadným nehodám vás ochráni bezpečnostná poistka, ktorá, ak zabudnete, prístroj po dlhšej nečinnosti vypne.

Parametre a špecifikácia

Vlastnosti

Príkon 1 050 W
Tlak 15 bar
Objem nádržky na vodu 1 l

Funkcie

Funkcie príprava dvoch šálok naraz, parná dýza, odkvapkávací systém, odvápňovací systém, automatické vypnutie, cappuccino a latte
Základné funkcie Cappuccino a latte, Parná dýza

Rozmery a hmotnosť

Hĺbka 26,5 cm
Šírka 20 cm
Výška 29,7 cm
Hmotnosť 3,8 kg

Farba

Farba Čierna

Typ kávovaru

Typ pákový
Kód:  GAGPK008
Záruka: 12 mesiacov
Produktové číslo:  886843311010
WEB11