Furniture Cleaners Showroom Bratislava - Nivy
This page includes all products from category Furniture Cleaners that are in stock in our store Showroom Bratislava - Nivy.
Save your time and shipping costs. All products from this category can be purchased online and picked up right after in our store.
Save your time and shipping costs. All products from this category can be purchased online and picked up right after in our store.
Select a branch or a city
All from 30
DETTOL Antibacterial wet wipes 36 pcs
3.69 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cleaning Wipes - vhlčené - 0.10 €/1 pc(s)
DETTOL Antibacterial wipes for surfaces 3×36 pcs
10.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cleaning Wipes - vhlčené - 0.10 €/1 pc(s)
PRONTO Aloe Vera Spray 500 ml
4.69 €
9.38 €/l
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Furniture Cleaner for wooden surfaces - 9.38 €/1 l
SANYTOL cleaning cloths with eucalyptus scent 36 pcs
3.89 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cleaning Wipes - vhlčené - 0.11 €/1 pc(s)
LINTEO Universal Wet Wipes (40 pcs)
1.69 €
In stock > 50 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cleaning Wipes - vhlčené - 0.04 €/napkin - from 0.04 €/1 pc(s)
SIDOLUX Magnolia Minty 400 ml
2.89 €
7.23 €/l
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Furniture Cleaner in a spray bottle for glass, wood, furniture, kitchen and stainless steel with Magnolia scent - 7.23 €/1 l
HG Sticker Remover 300 ml
8.15 €
27.17 €/l
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Sticker Remover removes stickers, glue residue, adhesive tapes, asphalt patches, oil, grooves from rubber soles from almost all substrates - 27.17 €/1 l
Alza Screen and Surface Wipes
Great price
4.89 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cleaning Wipes - wet wipes for cleaning screens and surfaces, 100 pcs - 0.05 €/1 pc(s)
FROSCH wood cleaner 750 ml
3.99 €
5.32 €/l
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Wood Cleaner with pine extracts intensively cleans and cares for all wooden surfaces and floors, copes with stubborn stains and in undiluted state helps to eliminate possible...
LINTEO universal wet wipes (4×40 pcs)
7.09 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cleaning Wipes - vhlčené - 0.04 €/ubrousek - from 0.18 €/1 pc(s)
ALORI Matte Surface Cleaner 250 ml
9.59 €
38.36 €/l
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Furniture Cleaner - quick removal of dried dirt, protection against dust and scratches, easy application, long-lasting effect - 38.36 €/1 l
VILEDA colours Micro Sharpie 8 pcs
5.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Microfiber Cloth -
LINTEO Wet wipes for glasses (50 pcs)
2.69 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cleaning Wipes - vhlčené - 0.05 €/napkin - from 0.05 €/1 pc(s)
DETTOL Antibacterial wipes for surfaces Citron 3×36 pcs
10.90 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cleaning Wipes - vhlčené - 0.10 €/1 pc(s)
VILEDA colours Micro Sharpie 14 pcs
10.43 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Microfiber Cloth -
VILEDA Mushroom cloth 5 pcs
2.59 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Kitchen Towel -
VILEDA Window cloth 1 piece
from
2.34 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Microfiber Cloth -
VILEDA colours Micro Sharpie 4 pcs
from
3.94 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Microfiber Cloth -
SPONTEX Microfibre 30 × 30 cm (10 pcs)
7.09 €
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Microfiber Cloth -
PRESTO universal wet wipes 120 pcs
3.09 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cleaning Wipes - vhlčené - 0.03 €/1 pc(s)
CLANAX Swedish Sonic Wipe 30 × 30, 8 pcs
3.09 €
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Kitchen Towel microfibre for household cleaning extra absorbent properties can be used wet or dry
PRESTO cleaning cloths for various surfaces 55 pcs
from
1.71 €
In stock > 50 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Cleaning Wipes - vhlčené - from 0.04 €/1 pc(s)
SÖKE Fungal wipe 3 pcs
from
0.84 €
In stock > 50 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Kitchen Towel sponge for practical use, absorbent
SPONTEX Top Tex sponge cloth 3 pcs
from
1.19 €
In stock > 50 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Kitchen Towel extra absorbent sponge cloth for universal use